تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

در این مقاله به مشکلاتی که اغلب برای یخچال فریزر سامسونگ پیش میاید میپردازیم و تا جای توان راه حل این مشکلات را در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت.

خرابی و مشکلات چراغ های یخچال سامسونگ

این مشکل به طور کلی در دو صورت پیش خواهد آمد.در حالت اول ممکن است چراغ ها سوخته باشند و دیگر قابل تعمیر نباشند در نتیجه باید اقدام به تعویض آنها کنید،در حالت دوم احتمال میرود که مشکل از سوییچ باشد،با مراجعه به یک تعمیرکار مجرب مشکلات خود را ار ریشه حل کنید.

شایان ذکر است که شاید اصلا مشکل روشن نشدن چراغ،به چراغ مربوط نشود و مشکل از میکروسوئیچ درب یخچال است،این قطعه همزمان با باز شدن در یخچال فعال شده و چراغ روشن میشود.

صدا دادن فریزر سامسونگ

این مشکل عواملی مانند:مشکلات و موارد مخزن تخلیه آب،بررسی و چک کردن فن کندانسور،بررسی و چک کردن فن اواپراتور یخچال سامسونگ،بررسی لاستیک هایی که بر روی کمپرسور قرار دارند،این قطعات ممکن است سر و صدا تولید کند.

به طور معمول وقتی فریزر برای خنک شدن کار میکند،کمپرسور صدا های آزار دهنده ای تولید نمیکند همچنین شایان ذکر است حدود 90 درصد زمانی که یخچال روشن است،کمپرسور در حال کار کردن است.اینطور صدا ها،نگران کننده نیستند و تنها در زمانی که صدا آزار دهنده شد،به تعمیرکاران متخصص مراجعه کنید.

نوین امداد در تلاش است برای رفاه حال شما عزیزان تعمیر را جایگزین تعویض کند،تیم ما حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شماست.برای برقراری ارتباط با ما کلیک کنید.

مشکل یخ زدایی/دیفراست یخچال سامسونگ

دمای یخچال فریزر سامسونگ خود را تنظیم کنید،دمای داخلی یخچال سامسونگ باید در محدوده 3 تا 6 درجه باشد.مورد بعدی که به آن اشاره خواهیم کرد تایمر یخ زدایی است،این تایمر وظیفه دارد با فعال کردن هیتر یخ زدایی روزانه،یخ هایی که بر روی سیم پیچ های اواپراتور قرار دارد را از بین ببرد.

در ادامه باید گفت اگر مونتاژ هیتر یخ زدایی ،دچار مشکل باشد،چرخه یخ زدایی کار نخواهد کرد و یخ ها همچنان بر روی سیم پیچ ها باقی خواهند ماند.برای مطمئن شدن از درست کار کردن این قطعه میتوانید از یک مولتی متر استفاده کنید،اگر هیتر یخ زدایی نتوانست تداوم داشته باشد،نیاز به تعویض دارد.

تیم نوین امداد با بهترین کیفیت و مناسب ترین رنج قیمت آماده خدمت رسانی به شماست،برای ارتباط با ما کلیک کنید.

بوی بد یخچال سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس - نوین امداد 09120036796
تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

این مشکل،تقریبا برای همه ما پیش آمده است و یکی از رایج ترین مواردی است که اتفاق میفتد،میتوان به این نکته اشاره کرد که معمولا این مورد،یک مشکل فنی نبوده است و بوی نامطبوع از گندیدگی موادی است که در یخچال سامسونگ به مدت طولانی مانده است.همچنین از عوامل این مشکل، ذغال های بوگیر یخچال سامسونگ نیز هستند.

اکنون این موارد را برای رفع بوی نامطبوع امتحان کنید:

لیمو:

لیمو را از وسط برش دهید در کاسه یا ظرفی قرار دهید و داخل یخچال سامسونگ قرار دهید،لیمو میتواند بوی بد را از بین ببرد اما در هفته حداقل یکبار باید عوض شود.

سیب زمینی:

پوست سیب زمینی را بکنید وسپس آن را داخل یخچال قرار دهید،برای اطمینان هر 2 یا 3 روز یکبار سیب زمینی را عوض کنید،این روند را تا جایی ادامه دهید که بوی بد از بین برود.

میتوانید برای دیدن راه حل های بیشتر  قسمت کلیک کنید.همچنین برای ارتباط با نمایندگی مجاز سامسونگ به این قسمت مراجعه کنید.

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

نشتی یخچال سامسونگ/آب دادن یخچال سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس - نوین امداد 09120036796
تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

شاید لاستیک درب یخچال،یک عضو بسیار ساده و غیرهوشمند باشد ولی خرابی و مشکل همین قطعه میتواند دلیل نشتی یخچال شما شود.

در صورت بسته نشدن کامل درب،رطوبت به داخل یخچال سامسونگ هجوم آورده و باعث تولید آب اضافه میشود و سپس به داخل سینی یخچال رفته و از آنجا خارج میشود.

در حالت دوم ممکن است مشکل از اواپراتور شما باشد.در این حالت اواپراتور منجمد میشود و آب نشت خواهد کرد.اگر یخچال سامسونگ شما در چنین حالتی است،صدا هایی مثل وزوز از خود تولید میکند و همچنین داخل یخچال هم سرد نمیشود.

نشتی آب در ساید بای ساید سامسونگ

مواد اضافی در فیلتر ها رسوب میکنند و نمیگذارند آب به خوبی از آن ناحیه عبور کند و در آخر آب به بیرون نشت کرده و باعث بروز مشکل خواهد شد.با مراجعه به نمایندگی مجاز سامسونگ از ریشه مشکلات خود را حل کنید.برای نصب فیلتر جدید بهتر است با یک تعمیرکار مجرب مشورت کنید.

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

مشکل برفک در یخچال سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس - نوین امداد 09120036796
تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

بار ها در مقالات قبل اشاره کرده ایم که وجود برفک در یخچال های جدید نشان از خطری جدی است که سلامت فنی یخچال شما را تهدید میکند.اکنون به عوامل این مشکل میپردازیم:

بیایید از ساده ترین عامل این مشکل سخن بگوییم،آیا درب ظرف مواد غذایی را نمیگذارید؟بخاری که از  غذا ها بلند میشود باعث ایجاد برفک میشود و یخچال مجبور است انرژی اضافه ای برای از بین بردن این برفک ها صرف کند.

در یخچال های نو دیفراست،خرابی و مشکلات تایمر برفک زدایی،باعث تولید و ماندن برفک خواهد شد.خرابی و مشکلات ترمودیسک نیز میتواند این مشکل را به وجود بیاورد،به این صورت که اختلالاتی در سیستم برفک زدایی ایجاد شده و در نهایت،برفک زدن فریزر شما را به دنبال خواهد داشت.

موارد زیر را برای حل مشکلات خود بررسی کنید:

  • برفک زدایی نوفراست
  • دیفراست اتوماتیک
  • دیفراست دستی

پیامد های بد برفک در یخچال سامسونگ

بر روی لوله ها برفک  می نشیند و مثل یک محافظ عمل میکند!به طوری که نمیگذارند حرارت منتقل شود و در نتیجه دما به درجه مناسب نخواهد رسید.زمانی که یخچال سامسونگ برفک میزند،یخچال نمیتواند به دمای مطلوب رسیده و قطعاتی مانند کمپرسور به طور مداوم در حال کار کردن هستند.

این موارد تنها بخشی از مشکلاتی است که برفک میتواند برای یخچال سامسونگ به وجود بیاورد،قبل از دیر شدن به تیم نوین امداد اعتماد کنید،تعمیرکاران نوین امداد با سالها تجربه،حتی در روز های تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند،برای تماس و ثبت درخواست تعمیرات کلیک کنید.

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

چرا یخچال فریزر سامسونگ خنک نمیشود؟

دلیل اول:تنظیم نبودن دمای یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ در دمای صحیح تنظیم نشده است،همانطور که می دانید یخچالها در فصل های تابستان و زمستان دمای متفاوتی دارند به طور مثال در فصل سردی مثل زمستان دمای یخچال ۳ یا ۴ درجه است،در تابستان نیز دما را روی یک یا دو در درجه تنظیم می کنیم.

متاسفانه برخی به این موضوع اهمیت نمی دهند و ناگهان می‌بینند که دما تا هفت درجه نیز بالا رفته،شایان ذکر است در این صورت هیچ مشکل فنی و تخصصی وجود ندارد.تنها با کسب اطلاعات دقیق تر درباره مدل یخچال و تنظیم دمای مناسب میتوانید با خیال راحت از یخچال فریزر سامسونگ استفاده کنید.

دلیل دوم:جا دادن بیش از حد مواد غذایی در یخچال

وقتی مواد غذایی داخل یخچال بیش از حد ظرفیت دستگاه باشد هوای کمتری در سیستم تولید می‌شود و هر دفعه که اقدام به باز کردن درب یخچال می کنید،سیستم همان مقدار هوای اندک را نیز از دست می‌دهد.در حالتی دیگر ممکن است مواد غذایی شما سر راه سرماساز ها قرار گرفته باشند که نتیجه آن گرم شدن هوای یخچال است.بر خلاف تصور عموم شما نباید ظرف های بزرگ را در قسمت انتهای یخچال و هواساز های سیستم بگذارید.

دلیل سوم:هوا نمیتواند به خوبی جریان پیدا کند

موتور یخچال سامسونگ از اعضای حیاتی سیستم می باشد.این قطعه در قسمت پشتی یخچال قرار دارد و فن ها برای خنک کردن موتور باید مقداری هوا در اختیار داشته باشند اگر یخچال شما در مکانی کم هوا نصب شده و پشت آن را نیز به دیوار چسبانده اید،همچنین اگر بین دیوار و یخچال پارچه یا پلاستیکی وجود دارد طبیعتا جریان هوا کم می شود.در آخر همه این ها موتور داغ می کند و قدرت خود را برای خنک کردن سیستم از دست می دهد.

دلیل چهارم:مشکل داشتن درب یخچال فریزر سامسونگ

در مواقعی امکان دارد دلیل خنک نکردن یخچال مشکل داشتن درب آن باشد که کاملاً بسته نشده است.شایان ذکر است در برخی موارد نیز منشا مشکل شما می‌تواند واشر یا لاستیک دور درب یخچال فریزر سامسونگ باشد و این طبیعی است که با وجود باز بودن در یخچال سیستم هیچ گاه خنک نخواهد شد.

این مسئله شاید به ظاهر ساده به نظر بیاید اما بهتر است هر چه سریعتر اقدام به رفع این مشکل بفرمایید!زیرا با بالا رفتن دمای یخچال،موتور نیز به همان اندازه کار میکند تا بتواند دمای سیستم را به حالت تنظیم شده برگرداند.

کار کردن دائم موتور یخچال فریزر سامسونگ میتواند مصرف بالای انرژی را به دنبال داشته باشد که با صرف نظر از هزینه قبوض،اسراف است!

دلیل پنجم: خرابی و مشکلات کمپرسور و رله کمپرسور

می دانیم کمپرسور باید توانایی فشرده کردن گاز مبرد را داشته باشد و بعد از آن موظف است گاز را به داخل کویل ها بفرستد،پس قطعاً وجود این قطعه برای سیستم یخچال بسیار مهم و حیاتی است!

اگر رله استارت یا کمپرسور دچار ایراداتی شده باشد لازم است تعویض گردند،باید گفت عوض کردن قطعه رله استارت هزینه کمتری نسبت به کمپرسور دارد،پس شما می توانید با مراجعه به یک تعمیرکار مجرب بهترین تصمیم را بگیرید.به فن ریز سیستم توجه کنید اگر کار می‌کند اما یخچال سرد نمی شود مشکل از قطعه کمپرسور می باشد.

تعمیرات یخچال سامسونگ در پردیس

مجموعه نوین امداد با سال ها تجربه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی حتی در روزهای تعطیل و در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده امداد رسانی به شما عزیزان مراجعه کننده میباشد

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

In this article, we will deal with the problems that often occur for Samsung refrigerators and freezers, and we will provide you with the solution to these problems as much as possible.

Malfunction and problems of Samsung refrigerator lights

This problem will generally occur in two ways. In the first case, the lights may be burned out and can no longer be repaired, so you should replace them, in the second case, it is likely that the problem is with the switch, by referring to a An experienced repairman will solve your problems from the root.

It is worth noting that the problem of not turning on the light may not be related to the light at all, and the problem is with the refrigerator door microswitch, this part is activated at the same time as opening the refrigerator and the light turns on.

Call Samsung Freezer

This problem is caused by factors such as: problems and cases of water drain tank, checking and checking the condenser fan, checking and checking the evaporator fan of Samsung refrigerator, checking the tires on the compressor, these parts may make noise.

Normally, when the freezer is working to cool down, the compressor does not make annoying noises. It is also worth noting that about 90% of the time when the refrigerator is on, the compressor is working. If the sound is annoying, consult a specialist repairman.

Novin Emdad is trying to replace the repair for the well-being of your loved ones, our team is at your service even on holidays. Click to contact us.

Defrost problem / defrost of Samsung refrigerator

Adjust the temperature of your Samsung refrigerator-freezer, the internal temperature of the Samsung refrigerator should be in the range of 3 to 6 degrees. The next thing we will mention is the defrost timer, this timer works by activating the daily defrost heater, the ice Destroy the evaporator coils.

It should be noted that if the assembly of the defrost heater is problematic, the defrost cycle will not work and the ice will still remain on the coils. To make sure that this part works properly, you can use a multimeter. If the defrost heater could not be maintained, it needs to be replaced.

New relief team with the best quality and the most appropriate price range ready to serve you, click to contact us.

Bad smell of Samsung refrigerator

This problem has occurred to almost all of us and is one of the most common things that happens. It also lasts a long time. Also, the cause of this problem is the charcoal burners of Samsung refrigerator.

Now try these things to remove the unpleasant smell:

Lemon:

Cut the lemon in half and put it in a bowl or container and put it in the Samsung refrigerator. Lemon can eliminate the bad smell, but it should be changed at least once a week.

potato:

Peel a squash, grate it and put it in the fridge. Change the potatoes every 2 or 3 days to make sure the odor goes away.

You can click here to see more solutions. Also, refer to this section to contact an authorized Samsung dealer.

Samsung refrigerator leak / Samsung refrigerator water leak

The rubber on the refrigerator door may be a very simple and unintelligent member, but the breakdown and problem of this part can cause your refrigerator to leak.

If the door does not close completely, moisture will seep into the Samsung refrigerator and cause it to produce extra water, then go into the refrigerator tray and leave.

In the latter case, there may be a problem with your evaporator. In this case, the evaporator will freeze and water will leak. If your Samsung refrigerator is in this condition, it will make buzzing sounds and will not cool inside the refrigerator.

Water leak in Samsung Side by Side

Excess material will settle in the filters and will not allow water to pass through that area well, and eventually water will leak out and cause problems. Solve your problems by consulting an authorized Samsung dealer. To install a new filter It is best to consult an experienced repairman.

Thrush problem in Samsung refrigerator

We have mentioned many times in previous articles that the presence of snow in new refrigerators indicates a serious danger that threatens the technical health of your refrigerator. Now we will deal with the causes of this problem:

Let’s talk about the simplest cause of this problem, do not you put the lid on the food container?

In new defrost refrigerators, breakdowns and defrost timer problems will cause frostbite to develop and remain. Thermodisk breakdowns and problems can also cause this problem, causing disturbances in the defrost system and, ultimately, frostbite. Hitting the freezer will follow you.

Check the following to solve your problems:

Defrost is new
Automatic defrost
Manual defrost
Bad consequences of thaw in Samsung refrigerator

It freezes on the pipes and acts as a protector! So that they do not allow heat to be transferred and as a result the temperature will not reach the right degree. When the Samsung refrigerator freezes, the refrigerator can not reach the desired temperature and parts such as the compressor They are constantly working.

These are just some of the problems that frost can cause for the Samsung refrigerator. Trust the new rescue team before it’s too late. The new rescue repairmen with years of experience, even on holidays, are ready to serve you dear ones. Click and submit a repair request Click.

Why does the Samsung refrigerator-freezer not cool down?

The first reason: the temperature of the Samsung refrigerator-freezer is not adjusted

Samsung refrigerator-freezer is not set to the correct temperature, as you know, refrigerators have different temperatures in summer and winter, for example, in cold seasons such as winter, the temperature of the refrigerator is 3 or 4 degrees, and in summer the temperature is on one or two doors. We adjust the degree.

Unfortunately, some people do not pay attention to this issue and suddenly see that the temperature has risen to seven degrees, it is worth mentioning that in this case there are no technical and specialized problems. Only by obtaining more detailed information about the refrigerator model and proper temperature setting Easy to use Samsung refrigerator-freezer.

The second reason: putting too much food in the refrigerator

When the food in the refrigerator is too large, less air is produced in the system, and every time you open the refrigerator door, the system loses the same amount of air. In other cases, your food may Contrary to popular belief, you should not place large dishes at the bottom of the refrigerator and system air conditioners.

Reason 3: The air can not flow well

The Samsung refrigerator motor is a vital part of the system. This part is located on the back of the refrigerator, and the fans must have some air to cool the engine if your refrigerator is installed in a low-air area and its back is attached to the wall. Also, if there is fabric or plastic between the wall and the refrigerator, the air flow will naturally decrease. In the end, the engine heats up and loses its power to cool the system.

Reason 4: Problem with the door of the Samsung refrigerator-freezer

In some cases, the reason why the refrigerator does not cool down is that the door is not closed completely. It is worth mentioning that in some cases, the source of your problem can be the gasket or rubber around the door of the Samsung refrigerator-freezer. The system will never cool down.

This may seem simple, but it’s best to fix it as soon as possible! Because as the temperature of the refrigerator rises, so does the engine so that it can return the system to a set temperature.

Constant operation of the Samsung refrigerator-freezer motor can lead to high energy consumption, which is a waste, regardless of the cost of bills!

Fifth reason: Compressor failure and compressor relay problems

We know that the compressor must be able to compress the refrigerant gas and then it is obliged to send the gas into the coils, so the presence of this part is definitely very important and vital for the refrigerator system!

If the starter relay or compressor has problems, they need to be replaced. It should be said that replacing the starter relay part costs less than the compressor, so you can make the best decision by consulting an experienced repairman. It works but the refrigerator does not cool down. The problem is with the compressor part.

The new relief complex with years of experience in the field of home appliance repairs is ready to provide relief to you dear ones, even on holidays and 24 hours a day.