تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت

تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت

تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت:

 

تعمیر پکیج ایساتیس در پاکدشت – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 77492283

 

ارور های پکیج ایساتیس:

E0

ارور جهت بروز مشکل در ورودی آب به پکیج
برای برطرف کردن آن ابتدا شیر آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که باز است و در ادامه اگر مشکل برطرف نشد بررسی کنید که به وسیله رسوبات مسدود نشده باشد و یا خرابی سنسور ورودی آب باشد که باید آن سنسور را تعویض کنید.

E1

این ارور مختص فشار آب است در صورت کم بودن فشار آب این ارور نمایش داده می‌شود.
در زمانی که با این ارور مواجه شدید می‌توانید یک شیر آب کوچک که زیر پکیج قرار دارد را باز کنید و پس از اینکه فشار آب تنظیم شد آن را مجددا ببندید.

تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت - نوین امداد - 09120036796
تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت

 

E2

این کد خطا جهت نمایش تشکیل نشدن شعله می‌باشد.
پس از مشاهده این کد خطا برای تعمیر پکیج ایساتیس ابتدا می‌توانید گاز ورودی پکیج را بررسی کنید و در مرحله بعد دکمه ریستارت پکیج را فشار دهید بعد از اینکه این کار را انجام دادید اگر پکیج به درستی کار نکرد می‌توانید از مرکز تخصصی زرین سرویس کمک بگیرید.

E3

خرابی سنسور ان تی سی گرمایشی .
در صورت مشاهده این ارور در صفحه نمایش تنها راه حل تعمیر پکیج ایساتیس این است که آن را تعویض کنید.

 

یخچالتان خراب است یا مشکل دارد ؟  خوب کار نمی کند؟ موقع کار کردن صدای زیادی دارد؟ موقع کار کردن بوی سوختگی می دهد؟ یخچالتان را به ما بسپارید !!! مجموعه بزرگ نوین امداد با 10 سال سابقه با بهترین و مجرب ترین تکنسین های تعمیرات در خدمت شما هست.

 

E4

خرابی سنسور ان تی سی آب گرم مصرفی می‌باشد که باید تعویض شود.

E5

در صورتی که با این کد خطا مواجه شدید باید بدانید که دستگاه روی حالت تابستانه است و آب را به درستی گرم نمی‌کند.

E6

زمانی که با این ارور پکیج مواجه شدید باید بدانید که پرشر فن با مشکل روبه رو شده است و به درستی فعالیت نمی‌کند و همچنین می‌تواند مسدود شدن دود کش پکیج باشد.
در صورتی که فن کار می‌کند و باز هم پکیج ایساتیس ارور می‌داد باید بدانید که مشکل از پرشر هوا است و باید آن را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
و اما در صورتی که فن کار نمی‌کرد باید بدانید که مشکل از برق دستگاه است، اگر برق دستگاه مشکل نداشت فن خراب شده است، باید آن را تعویض کنید.

 

 

تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت - نوین امداد - 09120036796
تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت

 

 

چرا نباید سراغ تعمیرکار بی تجربه و غیر مجاز برویم ؟

 1. از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کند و کلا دستگاهتان بدون استفاده خواهد شد.
 2. احتمال اینکه مهارت نفر تعمیر کار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی نداریم و باعث زدن ضرر بیشتری بشود.
 3. در صورت هر نوع مشکل، پشتیبانی جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت نخواهید داشت.
 4. به دلیل در جریان قرار نگرفتن در روند تعمیر دستگاه، هزینه‌های غیر استاندارد و زیادی را باید متقبل خواهید شد.

E7

در صورت مشاهده این ارور باید بدانید که دمای پکیج ایساتیس بسیار بالا رفته است و از حد معمول خارج شده است.
در این حالت چند علت متفاوت وجود دارد که باید عیب یابی پکیج ایساتیس برای آن انجام شود.
از مجموع علت‌های آن، خرابی ترموستات است که در صورتی اطمینان از خرابی آن می‌توانید آن را تعویض کنید.
خرابی پمپ هم یکی از علت‌های بروز این ارور است که در عیب یابی پکیج ایساتیس باید متوجه آن شده باشید برای تعمیر پکیج ایساتیس در این حالت می‌توانید پمپ را به صورت کلی تعویض کنید.

E8

زمانی که این کد خطا را مشاهده کردید بدانید که دلیل آن عدم ارتباط برد اصلی پکیج ایساتیس با صفحه نمایش پکیج می‌باشد که در این حالت باید ارتباط آن‌ها را با هم برقرار کنید در صورتی که در این کار تخصص ندارید بهتر است جهت تعمیر پکیج ایساتیس از نمایندگی‌های تعمیر پکیج ایساتیس کمک بگیرید.

E9

در صورتی که با این کد خطا مواجه شدید متوجه شوید که محل جامپر S4 با مشکل رو به رو شده است و آن را باید تغییر دهید.

EE

در صورتی که این کد خطا را مشاهده کردید بدانید که علت آن خرابی دیپ سوئیچ و یا جامپر پکیج است که باید تنظیم شوند و در محل مناسب خود نصب شوند.

 

ما مجموعه نوین امداد با سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس تعمیر پکیج ایساتیس میزبان شما هستیم. مشاوره و پاسخگویی به سوالات نوین امداد تعمیرات پکیج ایساتیس را در تهران  ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نسیم شهر و حومه

 

 

نوین امداد مرکز تعمیرات پکیج بوتان پشتیبان آماده ی ارائه خدمات در تهران ، پردیس ، بومهن ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم می باشد.پکیج دیواری، یکی از اجزا اصلی و اساسی خانه شماست. شما برای تأمین گرمای خانه و آب گرم مورد نیازتان در زمستان و تابستان  به سیستم گرمایشی همچون پکیج دیواری نیاز دارید.بازدید و سرویس

سالانه پکیج دیواری ایساتیس شما به کارکرد صحیح و بی‌عیب و نقص آن در تمامی طول سال کمک خواهد کرد. انجام سرویس پکیج ایساتیس به‌صورت منظم منجر به کاهش ریسک ازکارافتادگی آن در فصول سرد سال و همچنین موجب افزایش طول عمر مفید پکیج شما می‌گردد.

 

 

مزایای پکیج های ایساتیس

 • کم مصرف در انرژی
 • مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند
 • سیستم محافظ پکیج جهت افزایش ایمنی
 • طراحی زیبا
 • مجهز به سیستم محافظ جهت جلوگیری از یخ زدگی
 • راندمان احتراق بالا
 • مجهز به پمپ سیرکولار
 • راندمان احتراق بالای 90 درصد
 • سیستم هواگیری اتوماتیک
 • مجهز به پرشر سوئیچ و پرشر آب
 • مجهز به سیستم ضد نوسان دمای آب
 • متناسب با برق مصرفی تک فاز 220 ولت
 • مجهز به صفحه دیجیتال جهت نمایش اطلاعات دمایی آب گرم مصرفی و رادیاتور
 • نمایشگر دیجیتال پکیج ایساتیس

 

معایب پکیج ایساتیس

در مورد معایب پکیج ایساتیس برخی از این معایب بدون اخطار هستند؛ چرا که بر روی عملکرد دستگاه تاثیر بسیار ویژه می گذاردو اما شما باید هرچه سریعتر مشکل را به واسطه تعمیرکار عیب یابی و رفع نمایید.

کم شدن فشار منبع انبساط، پایین آمدن راندمان کار شما چنانچه به دریافت خدمات سرویس پکیج دیواری ایساتیس توجه داشته باشید می توانید هر چه سریعتر برطرف نمایید.

شما بهتر است هرچه سریعتر به رفع مشکلات به وجود آمده بپردازید تا به خرابی دیگر قطعات منجر نشود و اینچنین از مشکلات و عیب و ایرد های بزرگ تر پکیج را دور کنید.

فعال کردن مدار گرمایش و گرم نشدن رادیاتور را باید نکته مهمی با عوامل خاصی در نظر بگیرید که ارتفاع شعله مشعل اگر کم باشد و یا در مدار گرمایش هوا وجود داشته باشد، شیرهای رفت و برگشت مدار گرمایش چنانچه نیم باز باشند،

احتمال رسوب گرفتن رادیاتور و مبدل نیز وجود دارد و شما به خاطر استفاده از رادیاتور بی کیفیت باید به وجود انواع خرابی و عیب و ایراد آگاه شوید و یا حتی با خرابی برد و ترموستات احتمال خرابی رادیاتور بسیار زیاد می شود.

 

علت خاموش شدن پکیج ایساتیس

علت خاموش شدن این پکیج ممکن است گرفتگی یا هر دلیل دیگری باشد؛ چراکه پکیج‌ها دستگاه‌های فوق‌العاده حساسی هستند که اگر شما به سرویس پکیج دیواری ایساتیس توجهی نداشته باشید، این پکیج نمی‌تواند در طولانی مدت خدمات قابل قبولی را به نمایش بگذارد.

البته کم فشار بودن گاز ورودی و یا ایراد نقص فنی در قسمت فلوسوئیچ و یا حتی خرابی سنسور و نیم سوز بودن پمپ ممکن است از دلایل خاموش شدن پکیج ایساتیس باشد.

 

تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت - نوین امداد - 09120036796
تعمیر پکیج ایساتیس پاکدشت

 

قطعات پکیج ایساتیس

قطعاتی مانند منبع انبساط ۸ لیتری، روتور، مبدل پکیج، لوک راست برگشت، سنسور، شیر اطمینان فلوسوئیچ،  پمپ پکیج و شیر گاز پکیج از قطعات با کیفیت با ساختار خاصی که دارد باعث می شود تا شما با سرویس پکیج دیواری ایساتیس بتوانید در طولانی مدت از پکیج با کیفیت خود  به نحو احسن استفاده کنید.

 

ما مجموعه نوین امداد با سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس تعمیر یخچال اسنوا میزبان شما هستیم. مشاوره و پاسخگویی به سوالات نوین امداد تعمیرات یخچال اسنوا را در تهران  ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نسیم شهر و حومه

 

 

سوالاتی که شاید شما هم داشته باید در زمینه مجموعه نوین امداد:

 

راه‌هایی که می‌توانید با مجموعه نوین امداد در زمینه تعمیرات یخچال، هود، پکیج و غیره ارتباط برقرار کنید؟

شما می‌توانید از طریق شماره هایی که در صفحه سایت یا در صفحه تماس با ما وجود دارد با ما تماس حاصل فرمایید .این شماره ها واحد پشتیبانی خدمات ،مدیریت مجموعه، مشاوره و پاسخگویی به سوالات در برمی گیرد.

 

تعمیر یخچال – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 77492283

 

زمان خدمت‌ دهی مجموعه امداد نوین به‌ چه صورتی است؟

ساعات کاری مجموعه از ساعت ۸ صبح الی 22 شب آماده خدمات رسانی می باشد و در این ساعات پاسخگویی از طریق تماس تلفنی شما با دفتر تعمیرگاهی هستیم.

 

ما در چه زمینه‌های می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

وظیفه اصلی ما ارائه تعمیرات تخصصی و خدمات سرویس به تمامی محصولات الکترونیکی است. که از جمله می‌توان به سرویس، نگهداری و تعمیرات تخصصی اشاره نمود.

 

خدمت‌ دهی مجموعه امداد نوین برای چه مناطقی است؟

خدمت دهی مجموعه در تهران ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نوشهر می باشد.

 

درباره‌ی مجموعه نوین امداد :

پشتیبانی و خدمات دهی نوین امداد با 10 سال سابقه کار از معتبرترین و باکیفیت ترین تعمیرات محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد . این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیرات را داشته باشد.

Isatis Pakdasht package repair:

Isatis package repair in Pakdasht – New relief complex – Contact number: 09120036796 – 77492283

Isatis package errors:
E0

Error for water inlet to the package
To fix it, first check the faucet and make sure it is open, and then if the problem is not solved, check that it is not blocked by sediments or the water inlet sensor is damaged and you should replace that sensor.

E1

This error is for water pressure. If the water pressure is low, this error is displayed.
When you encounter this error, you can open a small faucet under the package and close it again after the water pressure is adjusted.

Isatis Pakdasht package repair

E2

This error code is to indicate that the flame is not forming.
After viewing this error code to repair the Isatis package, you can first check the package inlet gas and then press the restart button of the package. After you have done this, if the package does not work properly, you can get help from Zarrin Service Center. .

E3

Heating NTC sensor failure.
If you see this error on the screen, the only solution to repair the Isatis package is to replace it.

Is your refrigerator broken or in trouble? It’s not working properly? Does it make a lot of noise when working? Does it smell like burns when working? Leave your refrigerator to us !!! Large new relief complex with 10 years of experience is at your service with the best and most experienced repair technicians.

E4

NTC sensor failure is hot water consumption that must be replaced.

E5

If you encounter this error code, you should know that the device is in summer mode and does not heat the water properly.

E6

When you encounter this package error, you should know that the fan pressure is having a problem and is not working properly, and it could also be a blockage of the package chimney.
If the fan is working and the Isatis package still gives an error, you should know that the problem is with the air pressure and you should check it and replace it if necessary.
But if the fan did not work, you should know that the problem is with the power of the device, if the power of the device is not a problem, the fan is broken, you should replace it.

Isatis Pakdasht package repair

Why not go to an inexperienced and unauthorized repairman?

It uses non-standard parts and accessories to repair your device and your device will be completely unused.
It is possible that we do not know the skill of the repairman and whether he has passed the necessary training or not, and it will cause more damage.
In the event of any problems, you will not have the support to seek redress or compensation.
You will have to incur a lot of non-standard costs due to not being in the process of repairing the device.

E7

If you see this error, you should know that the temperature of the Isatis package has risen too much and is out of the ordinary.
In this case, there are several different reasons for which the Isatis package should be troubleshooted.
One of the causes is a broken thermostat, which you can replace if you are sure it is broken.
Pump failure is also one of the causes of this error that you should have noticed in troubleshooting the Isatis package. To repair the Isatis package, in this case, you can replace the pump in general.

E8

When you see this error code, know that the reason is that the main board of the Isatis package is not connected to the package screen, in which case you have to connect them. If you do not specialize in this, it is better to repair the Isatis package from Get help from Isatis Package Repair Agencies.

E9

If you encounter this error code, you will notice that the location of the S4 jumper has a problem and you need to change it.

EE

If you see this error code, know that it is due to the failure of the deep switch or jumper package that must be adjusted and installed in its proper place.

We are the new relief complex with the fastest and highest quality SNOWA refrigerator repair service. Consulting and answering new questions about SNOWA refrigerator repair relief in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nasimshahr and suburbs

Novin Emdad Bhutan Package Repair Center is ready to provide services in Tehran, Pardis, Bumhan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim. The wall package is one of the main and basic components of your home. You need a heating system such as a wall package to provide home heating and hot water you need in winter and summer. Visit and service

Your annual Isatis wall package will help you to function properly and flawlessly throughout the year. Doing Isatis package service on a regular basis reduces the risk of it failing in the cold seasons of the year and also increases the useful life of your package.

Benefits of Isatis packages
Low energy consumption
Equipped with intelligent troubleshooting system
Package protection system to increase safety
beautiful design
Equipped with a protection system to prevent freezing
High combustion efficiency
Equipped with circular pump
Combustion efficiency above 90%
Automatic ventilation system
Equipped with pressure switch and water pressure
Equipped with water temperature fluctuation system
Fits 220V single phase power consumption
Equipped with a digital screen to display the temperature information of hot water consumption and radiator
Isatis package digital display

Disadvantages of Isatis package

Regarding the disadvantages of Isatis package, some of these disadvantages are without warning; Because it has a very special effect on the performance of the device, but you should troubleshoot the problem as soon as possible by a repairman.

Reducing the pressure of the expansion source, lowering your work efficiency. If you pay attention to receiving the services of Isatis wall package service, you can solve it as soon as possible.

It is better for you to fix the problems as soon as possible so as not to lead to the breakdown of other parts, and thus avoid bigger problems and defects of the package.

Activating the heating circuit and not heating the radiator should be considered an important point with certain factors that if the height of the burner flame is low or is present in the air heating circuit, the return valves of the heating circuit if they are half open,

There is a possibility of sedimentation of the radiator and the converter, and you should be aware of the types of breakdowns and defects due to the use of poor quality radiators, or even with the failure of the board and thermostat, the possibility of the radiator failure is very high.

Cause of Isatis package shutdown

The shutdown of this package may be due to clogging or any other reason; Because packages are extremely sensitive devices, if you do not pay attention to the service of the Isatis wall package, this package will not be able to provide acceptable services in the long run.

Of course, low inlet gas pressure or a technical defect in the flow switch or even a sensor failure and semi-combustion of the pump may be the reasons for the shutdown of the Isatis package.

Isatis Pakdasht package repair

Isatis package parts

Parts such as 8 liter expansion source, rotor, package converter, right return valve, sensor, flow switch safety valve, package pump and package gas valve are quality parts with a special structure that makes you can service Isatis wall package in the long run. Use your quality package for a long time.

We are the new relief complex with the fastest and highest quality SNOWA refrigerator repair service. Consulting and answering new questions about SNOWA refrigerator repair relief in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nasimshahr and suburbs

Questions you may have about the new relief kit:

Ways you can connect with the new relief kit for refrigerator, hood, package, etc. repairs?

You can contact us through the numbers on the site page or on the contact us page. These numbers include the service support unit, collection management, consulting and answering questions.

Refrigerator repair – New relief collection – Contact number: 09120036796 – 77492283

What is the service time of the new relief complex?

The working hours of the complex are ready to provide services from 8:00 AM to 10:00 PM, and during these hours, we are responsible for answering your phone call to the repair shop office.

In what areas can we help you?

Our main task is to provide specialized repairs and service to all electronic products. These include specialized service, maintenance and repairs.

What is the service area of ​​the new relief complex for?

The service of the complex is in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nowshahr.

About the new relief collection:

New Relief Support and Services with 10 years of experience in the most reputable and high quality repairs of home appliance products. This center, having the most specialized and experienced repairmen, has been able to provide service and repairs step by step with the latest technology in the world.