تعمیر پکیج بوتان در پردیس

تعمیر پکیج بوتان در پردیس

تعمیر پکیج بوتان در پردیس

آیا شما از پکیج های بوتان استفاده میکنید؟پکیج بوتان بعد از چه مدت مشکل و عیب پیدا کرده است؟مشکلات پکیج بوتان شما چیست؟اکنون در این مقاله به سوال های شما پاسخ خواهیم داد،با ما همراه باشید

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه و مهارت حتی در روز های تعطیل نیز حاضر است به شما در حوزه تعمیرات لوازم خانگی خدمت کند ! برای تماس با نوین امداد کلیک کنید

پکیج های بوتان در مدل های بسیار متنوع به بازار عرضه شدند،مردم برای در اختیار داشتن گرما،به خرید پکیج ها روی می آورند.اکنون به مدل های موجود میپردازیم:

 1.  Verona
 2. Perla pro
 3. Optima
 4. Calda venizia
 5. Benessere pro
 6. Parma
 7. Nuova acqua
 8. CV 424

مشاهده کردید که پکیج های به نظر ساده،دارای مدل های زیادی هستند،اول از همه سیستم خود را بشناسید و بدانید از چه مدلی استفاده میکنید.

موضوع جالب بعدی که به آن اشاره خواهیم کرد رمزگشایی و فهمیدن امکانات پکیج ها از روی نام آنهاست!پسوند های اسمی مدل ها برای فهمیدن اینکه پکیج شما فن دارد و یا بدون فن است کافیست!

اگر در پسوند مدل پکیج بوتان شما،حرف S میبینید مطلع باشید که پکیج شما فن دارد و در غیر این صورت،اگر حرفی مانند i را مشاهده کردید،پکیج شما فاقد فن میباشد.

 • CV424S فن دار
 • CV424I فاقد فن

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 0912003679677492283

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس پشتیبان آماده ی ارائه خدمات در تهران ، پردیس ، بومهن ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم می باشد . ما با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات سیستم های گرمایشی با تکیه بر تکنسین های آموزش دیده , تخصصی ترین تعمیر پکیج بوتان در پردیس را به شما ارائه خواهیم داد.

 

فقط با یک تماس مشکلات خود را برای همیشه حل کنید!مجموعه نوین امداد حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شماست!تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن،پاسخ درست دریافت کنید.برای ارتباط با ما کلیک کنید

 

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس با تعمیرکاران درجه 1 نوین امداد
تعمیر پکیج بوتان در پردیس

پکیج بوتان چه مزایایی دارد؟

حال میخواهیم بدانیم که خوبی و برتری پکیج بوتان نسبت به هم رده های خود چیست؟با ما همراه باشید.

پکیج بوتان میتواند در کمترین زمان ممکن آب شما را گرم کند،یکی از نقاط مثبت پکیج بوتان این است که نسبت به پکیج های دیگر،مصرف انرژی کمتری دارد و راندمان بیشتر.بدیهی است که یکی از خوبی های پکیج بوتان این است که جای بسیار کوچکی میگیرد و شما نیاز به یک موتور خانه بزرگ نخواهید داشت.

وقتی که پکیج بوتان،در دسترس است قطع به یقین تعمیر و سرویس و حل مشکلات آن بسیار راحت خواهد بود.امروزه شما میتوانید در هر واحد از ساختمان،یک پکیج بوتان جداگانه مشاهده بفرمایید،پس میتوانیم نتیجه بگیریم که شما از این نظر اختیار کامل خواهید داشت.

خواننده عزیز،حال که با سیستم پکیج بوتان بیشتر از قبل آشنا هستید،شروع میکنیم به عیب یابی این نوع پکیج ها:

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 0912003679677492283

 

چرا پکیج بوتان به طور ناگهانی خاموش میشود؟

اگر این مورد را در پکیج بوتان خود مشاهده کردید در ابتدا عیب یابی کنید و سپس با روشن کردن دوباره پکیج بوتان مشاهده خواهید کرد که پکیج بوتان شما بدون ایراد کار خواهد کرد،این مورد معمولا پس از انجام مراحل مذکور به وفور تکرار نخواهد شد و اگر چنین نشد میتوانید با مراجعه به یک نمایندگی مجاز،مشکل خود را حل کنید.

 

چرا پکیج بوتان خاموش/روشن میشود؟

 

اگر دچار این مشکل شده اید،اول از همه منابعی مثل گاز و برق را بررسی کنید،ممکن است به طور ناگهانی گاز و برق دستگاه قطع شده باشد،هر کدام را به صورت جداگانه بررسی کنید،مورد بعدی سوختن برد کنترل است.

 

گرفته شدن هوای پکیج بوتان

اگر در سیستم داخلی پکیج شما هوا وجود داشته باشد،پمپ جریان آب را مختل کند و هوا را انتقال دهد به مدار.پکیج بوتان در همین حین متوجه میشود که آب در مدار های گرمایشی وجود ندارد و به برد کنترل،فرمان میدهد که خاموش شود.

 

چرا نباید سراغ تعمیرکار بی تجربه و غیر مجاز برویم ؟

 1. از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کند و کلا دستگاهتان بدون استفاده خواهد شد.
 2. احتمال اینکه مهارت نفر تعمیر کار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی نداریم و باعث زدن ضرر بیشتری بشود.
 3. در صورت هر نوع مشکل، پشتیبانی جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت نخواهید داشت.
 4. به دلیل در جریان قرار نگرفتن در روند تعمیر دستگاه، هزینه‌های غیر استاندارد و زیادی را باید متقبل خواهید شد.

 

چگونه مطمئن شویم پکیج بوتان احتیاج به هوا گیری دارد؟

به راحتی!فشار پکیج خود را پک کنید.اگر سیستم به هواگیری نیاز داشته باشد فشار بسیار بالا میرود.

کار را به کاردان بسپارید.اگر لوازم خانگی شما دچار مشکلاتی است،بهتر است هر چه زودتر برای رفع مشکل اقدام کنید،این مشکلات به مرور زمان بزرگتر میشوند و پیامد های بدتری برای ما خواهند داشت.

مجموعه نوین امداد حتی در روز های تعطیل رسمی به تماس های شما پاسخگو است،برای ارتباط با ما تماس بگیرید

 

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس با تعمیرکاران درجه 1 نوین امداد
تعمیر پکیج بوتان در پردیس

در مدار های گرمایشی رسوباتی وجود دارد!

در واقع کار این رسوب ها،ایجاد اختلال در مسیر آب است.این مشکل میتواند به کیفیت بد آب و یا حتی لوله ها نیز باز گردد.شما میتوانید با نصب یک سخت گیرِ،از ایجاد رسوبات جلوگیری کنید،شایان ذکر است رسوب گیری یک کار کاملا تخصصی است.

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 0912003679677492283

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پردیس پشتیبان آماده ی ارائه خدمات در تهران ، پردیس ، بومهن ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم می باشد . ما با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات سیستم های گرمایشی با تکیه بر تکنسین های آموزش دیده , تخصصی ترین نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پردیس را به شما ارائه خواهیم داد.

 

چرا پکیج بوتان صدا میدهد؟

این مشکل از مشکلات رایجی است که ممکن است پیش بیاید از عوامل این مشکل میتوانیم به لوله کشی اشتباه و غیر استاندارد،خرابی و مشکلات پمپ اعم از لرزش،آب ورودی دمای پایینی دارد و باعص به وجود آمدن این مشکل میشود و دو مورد آخر که معمولا مشکلات زیادی به وجود میاورند وجود هوای در پکیج و رسوب گرفتن مبدل ها است.

 

فشار گاز کم است!

وقتی از کارکردن پکیج ها حرف میزنیم از مواردی که به ذهن ما خطور میکند،گاز است.اگر در این مورد مشکلی پیش بیاید میتواند پکیج بوتان را به طور کلی از کار بیندازد.علت این اتفاق حتما از قطعی گاز نیست و ممکن است از کم بودن فشار گاز نیز باشد.

اگر چراغ قرمزی بر روی پکیج بوتان مشاهده میکنید بدانید که مشکل از گاز پکیج شماست.شیر گاز را چک کنید و مطمئن شوید که گاز به پکیج بوتان میرسد،در مواردی دیگر امکان دارد مشکل گاز از کل ساختمان باشد.

 

چرا پیکج بوتان صدای زوزه مانندی میدهد؟

این مشکل بیشتر در پکیج های بوتان دیده شده است،اما برای سایر برند ها نیز روش ها صدق میکندممکن است رسوباتی در مبدل ثانیه وجود داشتخه باشد و یا مشکل از فن پکیج بوتان باشد.وجود هوا در سیستم نیز میتواند این مشکل به وجود بیاورد.

 

چرا پکیج بوتان صدای چکش و ضربه میدهد؟

این مشکل به خرابی پمپ آب پکیج بوتان برمیگردد.احتمال میرود با هر بار لرزیدن پمپ شما صداهایی مثل صدای چکش به گوشتان بخورد.در ضمن میتوان به لوله کشی غلط و سرعت پمپ و حجم آب نیز اشاره کرد که بررسی شود.

 

چرا آب خروجی پکیج دمای بالایی دارد؟

عامل هایی که برایتان مثال زده ایم را چک کنید:

 • میزان نامناسب گاز ورودی به سیستم
 • فشار آب نامناسب در
 • گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب در پکیج بوتان

هر کسی را بهر کاری ساختند!شما میتوانید با اعتماد و تکیه بر تجربه چندین ساله ما،با خیال راحت تعمیرات پکیج بوتان خود را به ما بسپارید.برای ارتباط با متخصصان مجموعه نوین امداد تماس بگیرید

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 0912003679677492283

 

 

تعمیر پکیج بوتان در پردیس با تعمیرکاران درجه 1 نوین امداد
تعمیر پکیج بوتان در پردیس
سوالاتی که شاید شما هم داشته باید در زمینه مجموعه نوین امداد:

راه‌هایی که می‌توانید با مجموعه نوین امداد در زمینه تعمیرات یخچال، هود، پکیج و غیره ارتباط برقرار کنید؟

شما می‌توانید از طریق شماره هایی که در صفحه سایت یا در صفحه تماس با ما وجود دارد با ما تماس حاصل فرمایید .این شماره ها واحد پشتیبانی خدمات ،مدیریت مجموعه، مشاوره و پاسخگویی به سوالات در برمی گیرد.

 

تعمیرات با مجموعه نوین امداد , شماره تماس : 09120036796 – 77492283

 

زمان خدمت‌ دهی مجموعه امداد نوین به‌ صورتی است؟

ساعات کاری مجموعه از ساعت ۸ صبح الی 22 شب آماده خدمات رسانی می باشد و در این ساعات پاسخگویی از طریق تماس تلفنی شما با دفتر تعمیرگاهی هستیم.

 

ما در چه زمینه‌های می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

وظیفه اصلی ما ارائه تعمیرات تخصصی و خدمات سرویس به تمامی محصولات الکترونیکی است. که از جمله می‌توان به سرویس، نگهداری و تعمیرات تخصصی اشاره نمود.

 

خدمت‌ دهی مجموعه امداد نوین برای چه مناطقی است؟

خدمت دهی مجموعه در تهران ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نوشهر می باشد.

درباره‌ی مجموعه نوین امداد :

پشتیبانی و خدمات دهی نوین امداد با 10 سال سابقه کار از معتبرترین و باکیفیت ترین تعمیرات محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد . این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیرات را داشته باشد.

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

Butane boiler repair agency on campus

Do you use butane boilers? After how long has the butane boiler found a problem? What are the problems with your butane package? Now in this article we will answer your questions, stay tuned

The new relief complex with years of experience and skills is ready to serve you in the field of home appliance repairs, even on holidays! Click to contact Novin Emdad

Bhutan boilers are available in a variety of models, people buy boilers to provide heat. Now we turn to the available models:

Verona
Perla pro
Optima
Venice calda
Benessere pro
Parma
New acquis
CV 424

You have noticed that seemingly simple boilers have many models, first of all, know your system and know which model you are using.

The next interesting topic that we will mention is decoding and understanding the features of boilers from their names! The nominal extensions of the models are enough to find out whether your boiler has a fan or without a fan!

If you see the letter S in the suffix of your butane boiler model, be aware that your boiler has a fan, otherwise, if you see a letter like i, your boiler has no fan.

CV424S fan
CV424I lacks fan

Butane boiler Repair Agency on Campus – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

Bhutan boiler repair agency in Pardisban is ready to provide services in Tehran, Pardis, Bumhan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim.

With years of experience in repairing heating systems, relying on trained technicians, we will provide you with the most specialized butane boiler repair agency on campus.

Solve your problems forever with just one call! The new helpline is at your service even on holidays! Call and get the right answer in the shortest possible time. Click to contact us

Butane boiler repair agency on campus

What are the benefits of butane boiler?

Now we want to know what is the good and superiority of butane boiler over its peers? Join us.

Butane boiler can heat your water in the shortest possible time, one of the positive points of butane boiler is that it consumes less energy and more efficiency than other boilers. Obviously, one of the advantages of butane boiler is that it takes up a lot of space. It takes small and you will not need a big house engine.

When the butane boiler is available, it will be very easy to disconnect, repair and service and solve its problems. Today, you can see a separate butane boiler in each unit of the building, so we can conclude that you have full authority in this regard. You will have.

Dear reader, now that you are more familiar with the butane boiler system, we will start troubleshooting these types of boilers:

Butane boiler Repair Agency on Campus – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

Why does the butane boiler suddenly shut down?

If you see this in your butane boiler, troubleshoot it first and then turn on the butane boiler again and you will see that your butane boiler will work flawlessly, this will usually not happen again after these steps and If this does not happen, you can solve your problem by going to an authorized dealer.

Why does the butane boiler turn on / off?

If you have this problem, first of all check the sources such as gas and electricity, the gas and electricity of the device may be suddenly cut off, check each one separately, the next case is burning control board.

Bhutan boiler air capture

If there is air in your boiler internal system, the pump will interrupt the water flow and transfer air to the circuit. The butane boiler also detects that there is no water in the heating circuits and commands the control board to turn it off. .

Why not go to an inexperienced and unauthorized repairman?

It uses non-standard parts and accessories to repair your device and your device will be completely unused.

It is possible that we do not know the skill of the repairman and whether he has passed the necessary training or not, and it will cause more damage.

In the event of any problems, you will not have the support to seek redress or compensation.
You will have to pay a lot of non-standard costs due to not being in the process of repairing the device.

How to make sure the butane boiler needs ventilation?

Easy! Pack your boiler pressure. If the system needs ventilation, the pressure will be very high.

Leave the work to Kardan. If your home appliances have problems, it is better to take action as soon as possible to solve the problem, these problems will get bigger over time and will have worse consequences for us.

The new relief collection is responsive to your calls even on public holidays, so contact us

Butane boiler repair agency on campus

There is sediment in heating circuits!

In fact, the job of these sediments is to disrupt the water path. This problem can be due to the poor quality of water or even pipes. You can prevent the formation of sediments by installing a hardener. The work is quite specialized.

Butane boiler Repair Agency on Campus – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

Bhutan boiler repair agency in Pardisban is ready to provide services in Tehran, Pardis, Bumhan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim.

With years of experience in repairing heating systems, relying on trained technicians, we will provide you with the most specialized butane boiler repair agency on campus.

Why does the butane boiler sound?

This problem is one of the common problems that may occur.

The causes of this problem can be incorrect and non-standard plumbing, failure and problems of the pump, including vibration, low temperature water inlet, and causes this problem, and the last two cases that Usually there are many problems with the presence of air in the package and the deposition of converters.

Gas pressure is low!

When we talk about the operation of boilers, one of the things that comes to mind is gas. If there is a problem in this case, it can disable the butane boiler in general. Being gas pressure as well.

If you see a red light on the butane boiler, know that the problem is with the gas in your boiler. Check the gas valve and make sure that the gas reaches the butane boiler, in other cases the gas problem may be from the whole building.

Why does the butane boiler make a howling sound?

This problem is more common in butane boilers, but for other brands the methods also apply. There may be deposits in the second converter or there may be a problem with the butane boiler fan. The presence of air in the system can also cause this problem.

Why does the butane boiler make hammers and knocks?

This problem is due to the failure of the butane boiler water pump. It is possible that every time your pump vibrates, you will hear sounds such as the sound of a hammer.

Why does the boiler outlet water have a high temperature?

Check out the factors we gave you as an example:

Improper amount of gas entering the system
Improper water pressure in
Clogged water inlet and outlet in the butane boiler

They made everyone useful! You can safely entrust your butane boiler repairs to us, relying on our many years of experience. Contact the specialists of Novin Emdad to contact them.

Butane boiler Repair Agency on Campus – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

Butane boiler repair agency on campus

Questions you may have about the new relief kit:

Ways you can connect with the new relief kit for refrigerator, hood, package, etc. repairs?

You can contact us through the numbers on the site page or on the contact us page. These numbers include the service support unit, collection management, consulting and answering questions.

Repairs with the new relief complex, contact number: 09120036796 – 77492283

Is the service time of the new relief kit correct?

The working hours of the complex are ready to provide services from 8:00 AM to 10:00 PM, and during these hours, we are responsible for answering your phone call to the repair shop office.

In what areas can we help you?

Our main task is to provide specialized repairs and service to all electronic products. These include specialized service, maintenance and repairs.

What is the service area of ​​the new relief complex for?

The service of the complex is in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nowshahr.

About the new relief collection:

New Relief Support and Services with 10 years of experience in the most reputable and high quality repairs of home appliance products. This center, having the most specialized and experienced repairmen, has been able to provide service and repairs step by step with the latest technology in the world.