نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم

در این ساعت به مشکلاتی که در پکیج بوتان رایج هستند خواهیم پرداخت،پکیج های بوتان طرفداران بسیاری  دارند و یکی از بزرگترین مزیت آنها کم خرج بودن و کم جا بودن آنهاست.با ما برای رسیدن به پاسخ سوال های خود همراه باشید…

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم،مجموعه نوین امداد آماده امداد رسانی به شماست،در هر ساعتی از شبانه روز و  در هر روزی از هفته میتوانید با ما تماس بگیرید و سپس مشکل خود را حل شده بدانید!

چرا پکیج بوتان به طور ناگهانی خاموش میشود؟

اگر این مورد را در پکیج بوتان خود مشاهده کردید در ابتدا عیب یابی کنید و سپس با روشن کردن دوباره پکیج بوتان مشاهده خواهید کرد که پکیج بوتان شما بدون ایراد کار خواهد کرد،این مورد معمولا پس از انجام مراحل مذکور به وفور تکرار نخواهد شد و اگر چنین نشد میتوانید با مراجعه به یک نمایندگی مجاز،مشکل خود را حل کنید.

 چرا پکیج بوتان به طور مرتب خاموش میشود؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم،علت خاموش شدن پکیج بوتان

در این حالت شعله پکیج روشن نمیشود و مشعل نیز به کار نخواهد افتاد.در این قسمت باید بدانیم که دلایل این اتفاق چه چیز هایی میتواند باشد؟اما توجه کنید که گاهی اوقات روشن و خاموش شدن پکیج حتما خبر از ایراد داشتن آن نمیدهد و بخشی از کار آن است.

میدانیم با هر بار باز شدن شیر آب گرم در سرتاسر خانه،مشعل کم کم زیاد میشود و سپس کاملا روشن خواهد شد.وقتی آب گرم بسته میشود مشعل هم همراه با آن خاموش میشود اما شعله روشن خواهد ماند،پکیج بوتان را بررسی کنید،اگر چنین است سیستم شما مشکلی ندارد.

مجموعه نوین امداد در همه روز های هفته و در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی تماس های شما عزیزان خواهد بود،برای ارتباط با ما کلیک کنید

چرا مشعل پکیج بوتان روشن نمیشود؟

هر روز علم پیشرفت میکند،سنسور ها و آپشن های جدیدی به دستگاه ها اضافه میشود،در پکیج های بوتان نیز خراب شدن و ایراد پیدا کردن یک سنسور میتواند اختلالاتی در کار پکیج به وجود بیاورد.

پکیج ها به قدری باهوش شده اند که میتوانند خودشان مشکل را شناسایی کرده و به شما اطلاع دهند،در اینطور موارد معمولا با کد ارور و همچنین رنگ چراغ ها مشکلشان را با شما در میان خواهند گذاشت،شما میتوانید با نگاهی مختصر به دفترچه راهنما پکیج،عیب یابی کنید.

آب در مخزن پکیج بوتان کافی نیست

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم،علت خاموش شدن پکیج بوتان

همه ی پکیج ها برای ادامه کار به میزان کمی آب نیاز دارند،پس شیر پر کن ،نشتی، منبع آب میتوانند مشکلاتی را به وجود بیاورند،به این ترتیب که به مرور،آب،کم و نهایتا منجر به خاموش شدن پکیج میشود.

حال میخواهیم فشار آب را در پکیج بوتان بررسی کنیم.حتما شما عقربه ای که بر روی دستگاه قرار دارد و فشار را نشان میدهد دیده اید.عقربه اگر بین 1 و 2 باشد مشکلی ندارد و اندازه مناسب فشار همینقدر است.اما اگر عددی متفاوت مشاهده کردید میتوانید با شیری که در پایین پکیج قرار دارد(شیرپرکن) فشار را تنظیم کنید.

با مجموعه نوین امداد،یک بار برای همیشه مشکلات را از ریشه حل کنید،تعمیرات تخصصی لوازم خانگی با مجرب ترین تعمیرکاران.برای ارتباط با کارشناسان ما کلیک کنید

فشار گاز کم است!

وقتی از کارکردن پکیج ها حرف میزنیم از مواردی که به ذهن ما خطور میکند،گاز است.اگر در این مورد مشکلی پیش بیاید میتواند پکیج بوتان را به طور کلی از کار بیندازد.علت این اتفاق حتما از قطعی گاز نیست و ممکن است از کم بودن فشار گاز نیز باشد.

اگر چراغ قرمزی بر روی پکیج بوتان مشاهده میکنید بدانید که مشکل از گاز پکیج شماست.شیر گاز را چک کنید و مطمئن شوید که گاز به پکیج بوتان میرسد،در مواردی دیگر امکان دارد مشکل گاز از کل ساختمان باشد.

هوا در لوله های پکیج بوتان وجود دارد!

اول از همه بیایید مطمئن شویم که شما دچار این مشکل هستید و سپس وارد عمل شویم.آیا فشار پکیج شما زیاد است؟

با بررسی و اطمینان از این مورد میتوانید متوجه شوید به هواگیری نیاز دارید یا خیر.

چرا هواگیری؟آب در لوله ها جریان دارد و پمپ پکیج بوتان این وظیفه را دارد که آب را پمپاژ کند.اگر به جای آب هوا در لوله ها در جریان باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟برد به سرعت متوجه قضیه خواهد شد و در ابتدا پکیج  بوتان را خاموش،سپس اجازه روشن شدن به آن را نخواهد داد.نگران نباشید،هواگیری کار سخت و پردردسری نیست.

مدار گرمایش پکیج بوتان بسته شده

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم،علت خاموش شدن پکیج بوتان

مدار گرمایشی در واقع در بر گیرنده لوله ها و رادیاتور ها است،وقتی راه ها مسدود میشود فشار پکیج به شکل نوسانی در میاید و پکیج خاموش میشود.مسدود شدن راه ها میتواند به خاطر رسوب کردن سختی های آب باشد و همچنین کیفیت بد لوله ها نیز در این امر بی تاثیر نیست.شما میتوانید با نصب یک سخت گیر برای مدتی طولانی خود را از این مشکل رها کنید و تجربه خوبی از پکیج بوتان داشته باشید.

اگر مشکل از پمپ آب بوتان است،عجله کنید

برگردیم به بحث پمپاژ آب،گفتیم که اگر به جای آب،هوا پمپاژ شود و در لوله ها جریان پیدا کند،به سرعت از طرف برد شناسایی شده و پکیج  بوتان خاموش میشود،اما بهتر است بدانید که پمپ آب یک شبه مشکل پیدا نمیکند.ابتدا،پمپ نیم سوز شده که خاموش و روشن شدن پکیج بوتان را به دنبال دارد و سپس به طور کامل میسوزد و پکیج دیگر روشن نخواهد شد.

خوب است بدانید اگر پکیج بوتان  صدا های بلندی ایجاد میکند ممکن است،این قضایا به خرابی پمپ برگردد.

در بعضی از مواقع حتی عیب یابی این نوع وسایل کار آسانی نخواهد بود و شما نیاز به یک تعمیرکار محرب خواهید داشت،تیم نوین امداد در تلاش است تا جای توان تعمیر با جایگزین تعویض کند و تجربه خوبی را برای شما از خود به یادگار بگذارد.برای تماس با ما کلیک کنید پکیج بوتان