نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

پکیج بوتان برندی محبوب در بین خانواده‌های ایرانی است با وجود کیفیت بالای این برند در صورت بی توجهی ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید در اولین قدم باید پکیج بوتان را عیب یابی کرد و سپس اقدام به تعمیر نمود شایان ذکر است دخالت افراد بی تجربه در تعمیر این نوع وسایل ممکن است خرابی به بار آورده و مشکل را گسترش دهد.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.

چرا به نوین امداد اعتماد کنیم؟

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه و حتی در روز های 24 ساعته در خدمت شماست،همچنین دفتر فیزیکی واقع در تهران نشان از درست کار بودن این مجموعه میدهد.شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید و مشکلات خود را از ریشه حل کنید.

چرا گرم شدن آب در پکیج بوتان طول میکشد؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،تعمیرات تخصصی لوازم خانگی 24 ساعته

خوب است بدانید این مورد یک مشکل نیست آبگرمکن های دیواری نمی توانند به طور سریع آب را گرم کنند مگر اینکه دارای پمپ گردش آب باشند و یا مخازن ای داشته باشند که بتوانند آب گرم را تولید و در خود ذخیره کنند تا زمانی که دوباره آب گرم نیاز شود زمانی که طول می‌کشد آب گرم مسیر را از پکیج بوتان تا شیر طی کند نیز بسیار اهمیت دارد.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.

طول لوله ها زیاد است و آب سردی که قبلا گرم بوده ابتدا باید خارج شود و سپس نوبت به خروج آب گرم برسد در نتیجه پکیج شما سالم است و احتیاجی به تعمیر و عیب یابی ندارد و اگر مشکل شما را آزار می‌دهد می‌توانید یک پکیج دیواری دارای پمپ گردش آب یا مخزن ذخیره آب تهیه کنید

چرا پکیج دیواری بوتان آب را گرم نمیکند؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،تعمیرات تخصصی لوازم خانگی 24 ساعته

گرم کردن آب یکی از وظیفه های مهم  پکیج بوتان است اگر در این مورد پکیج بوتان مشکلاتی پیدا کرده است در ابتدا باید منابعی مثل آب و برق و گاز را بررسی کنید از بسته نبودن شیر های متصل به پکیج بوتان اطمینان حاصل کنید وقتی پکیج بوتان روشن است بررسی کنید گاز چگونه میسوزد آیا از میله یون جرقه می بینید یا نه؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.

اگر جرقه مشاهده نمیکنید مشکل از مشعل پکیج بوتان است شیرهای آب را چک کنید زیرا تا زمان رسیدن به میزان حداقل ای آب پکیج بوتان نمی تواند شروع به کار کند همچنین اگر مشکل از شیر نبود مسیر لوله ها نیز نباید مسدود باشد اگر در منطقه سردسیر زندگی می‌کنید و یا در این زمان خانه شما سرد است ممکن است قطعات و لوله ها منجمد شده باشند.

مجموعه نوین امداد در تلاش است تا جای امکان تعمیر را جایگزین تعویض کند و در این شرایط اقتصادی،بهترین خدمات را به شما عزیزان برساند.برای ارتباط با ما کلیک کنید.

شما می توانید برای پیشگیری از این مشکل همه لوله های بیرونی را عایق بندی کنید و چه بهتر که این محفظه آب گرم کن را با عایق های ژاکتی در دمای مناسب نگه دارید.

یکی از مواردی که می‌تواند این مشکل را به وجود بیاورد مشکلات مبدل حرارتی است در صورت سخت بودن آب ممکن است آسیب ببیند همچنین راه مکش هوا نیز نباید دچار گرفتگی شده باشد یکی از دلایل دیگر نیز می تواند بیش از حد استفاده کردن آب گرم باشد.

به طور مثال اگر افراد خانواده شما هم زمان و به مدت طولانی از شیر های مختلف خانه استفاده می کنند این مشکل را تجربه خواهید کرد چرا که روزانه آب گرم کن ها مقدار مشخصی از آب را گرم میکنند.

چرا آب پکیج بوتان خیلی داغ است؟

این مشکل علاوه بر ناخوشایند بودن ممکن است انرژی را تا سطح بالایی هدر بدهد و در نتیجه باعث وجود هزینه های بالا در قبض شما شود اولین اقدامی که می توانید بکنید تنظیم دمای پکیج بوتان می باشد احتمالاً پکیج بوتان در دمای بسیار زیاد تنظیم شده است ممکن است لوله‌های آب مسدود شده باشند در نتیجه مقدار کمی آب در سیستم گرم می شود.

داغ شدن بیش از حد آب را به دنبال دارد سنسور حرارتی نیز می تواند دچار مشکل و ایراداتی شود شاید در محل خود به خوبی قرار نگرفته باشد میتوانید آن را تعویض کنید و یا به خوبی آن را در محل مناسب قرار دهید سنسور حرارتی بیرونی نیز باید بررسی شود و اگر دچار مشکلاتی است رفع شود.

مجموعه مجاز نوین امداد با سالها تجربه و مجرب ترین تعمیرکاران حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شماست،برای ارتباط با ما کلیک کنید.

چرا پکیج بوتان ناگهان خاموش میشود؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،تعمیرات تخصصی لوازم خانگی 24 ساعته

اگر شما از یک پکیج بوتان قدیمی استفاده می کنید احتمال مشکل و ایراد از اندازه جریان آب است پکیج بوتان مقدار مشخصی برای جریان آب دارد که با یک های گالن بر دقیقه سنجیده می شود یا همان مقداری که باید در پکیج بوتان وجود داشته باشد.

برای شروع کار و گرم کردن آب یا اگر مقدار کمی در طول روز آب مصرف می کنید ممکن است این اتفاق بیفتد زیرا اگر آب به اندازه کافی وجود نداشته باشد خطر داغ شدن بیش از هد آب وجود دارد.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.

پس این اقدام از طرف خود پکیج بوتان برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی است می توانید از یک تعمیرکار مجرب مشورت بگیرید زیرا برخی از پکیج ها که جدید هستند میتوانند با مقدار مصرف کمتر آب نیز به کار ادامه دهند

چرا پکیج بوتان سر و صدا میکند؟

در صورت بروز این مشکل ابتدا باید شعله را چک کنید شعله باید شفاف و آبی روشن باشد همیشه سیستم تهویه فاقد از گرد و خاک و رسوب باشد .

اگر سیستم اشتعال دارای نشتی باشد گاز به صورت نادرست می سوزد و باعث تولید صدا می شود شعله های ناپایدار پکیج بوتان میتوانند به دلایلی چون تهویه نادرست کم بودن هوا برای احتراق و مناسب نبودن فشار گاز سر و صدا ایجاد بکنند

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه حتی در روز های تعطیل پاسخگوی شماست،برای ارتباط با ما کلیک کنید.