نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

پکیج بوتان برندی محبوب در بین خانواده‌های ایرانی است با وجود کیفیت بالای این برند در صورت بی توجهی ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید در اولین قدم باید پکیج بوتان را عیب یابی کرد و سپس اقدام به تعمیر نمود شایان ذکر است دخالت افراد بی تجربه در تعمیر این نوع وسایل ممکن است خرابی به بار آورده و مشکل را گسترش دهد. نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.

چرا به نوین امداد اعتماد کنیم؟

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه و حتی در روز های 24 ساعته در خدمت شماست،همچنین دفتر فیزیکی واقع در تهران نشان از درست کار بودن این مجموعه میدهد.شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید و مشکلات خود را از ریشه حل کنید.

چرا گرم شدن آب در پکیج بوتان طول میکشد؟

 

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان - نوین امداد 09120036796
نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

 

 

خوب است بدانید این مورد یک مشکل نیست آبگرمکن های دیواری نمی توانند به طور سریع آب را گرم کنند مگر اینکه دارای پمپ گردش آب باشند و یا مخازن ای داشته باشند که بتوانند آب گرم را تولید و در خود ذخیره کنند تا زمانی که دوباره آب گرم نیاز شود زمانی که طول می‌کشد آب گرم مسیر را از پکیج بوتان تا شیر طی کند نیز بسیار اهمیت دارد.

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان ، برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.

طول لوله ها زیاد است و آب سردی که قبلا گرم بوده ابتدا باید خارج شود و سپس نوبت به خروج آب گرم برسد در نتیجه پکیج شما سالم است و احتیاجی به تعمیر و عیب یابی ندارد و اگر مشکل شما را آزار می‌دهد می‌توانید یک پکیج دیواری دارای پمپ گردش آب یا مخزن ذخیره آب تهیه کنید

چرا پکیج دیواری بوتان آب را گرم نمیکند؟

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان - نوین امداد 09120036796
نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

 

 

گرم کردن آب یکی از وظیفه های مهم  پکیج بوتان است اگر در این مورد پکیج بوتان مشکلاتی پیدا کرده است در ابتدا باید منابعی مثل آب و برق و گاز را بررسی کنید از بسته نبودن شیر های متصل به پکیج بوتان اطمینان حاصل کنید وقتی پکیج بوتان روشن است بررسی کنید گاز چگونه میسوزد آیا از میله یون جرقه می بینید یا نه؟

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،برای دریافت راهنمایی به نوین امداد مراجعه کنید.

اگر جرقه مشاهده نمیکنید مشکل از مشعل پکیج بوتان است شیرهای آب را چک کنید زیرا تا زمان رسیدن به میزان حداقل ای آب پکیج بوتان نمی تواند شروع به کار کند همچنین اگر مشکل از شیر نبود مسیر لوله ها نیز نباید مسدود باشد اگر در منطقه سردسیر زندگی می‌کنید و یا در این زمان خانه شما سرد است ممکن است قطعات و لوله ها منجمد شده باشند.

 

مجموعه نوین امداد در تلاش است تا جای امکان تعمیر را جایگزین تعویض کند و در این شرایط اقتصادی،بهترین خدمات را به شما عزیزان برساند.برای ارتباط با ما کلیک کنید.

شما می توانید برای پیشگیری از این مشکل همه لوله های بیرونی را عایق بندی کنید و چه بهتر که این محفظه آب گرم کن را با عایق های ژاکتی در دمای مناسب نگه دارید.

یکی از مواردی که می‌تواند این مشکل را به وجود بیاورد مشکلات مبدل حرارتی است در صورت سخت بودن آب ممکن است آسیب ببیند همچنین راه مکش هوا نیز نباید دچار گرفتگی شده باشد یکی از دلایل دیگر نیز می تواند بیش از حد استفاده کردن آب گرم باشد.

به طور مثال اگر افراد خانواده شما هم زمان و به مدت طولانی از شیر های مختلف خانه استفاده می کنند این مشکل را تجربه خواهید کرد چرا که روزانه آب گرم کن ها مقدار مشخصی از آب را گرم میکنند.

چرا آب پکیج بوتان خیلی داغ است؟

این مشکل علاوه بر ناخوشایند بودن ممکن است انرژی را تا سطح بالایی هدر بدهد و در نتیجه باعث وجود هزینه های بالا در قبض شما شود اولین اقدامی که می توانید بکنید تنظیم دمای پکیج بوتان می باشد احتمالاً پکیج بوتان در دمای بسیار زیاد تنظیم شده است ممکن است لوله‌های آب مسدود شده باشند در نتیجه مقدار کمی آب در سیستم گرم می شود.

داغ شدن بیش از حد آب را به دنبال دارد سنسور حرارتی نیز می تواند دچار مشکل و ایراداتی شود شاید در محل خود به خوبی قرار نگرفته باشد میتوانید آن را تعویض کنید و یا به خوبی آن را در محل مناسب قرار دهید سنسور حرارتی بیرونی نیز باید بررسی شود و اگر دچار مشکلاتی است رفع شود.

 

مجموعه مجاز نوین امداد با سالها تجربه و مجرب ترین تعمیرکاران حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شماست،برای ارتباط با ما کلیک کنید. نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

چرا پکیج بوتان ناگهان خاموش میشود؟

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان - نوین امداد 09120036796
نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان

 

اگر شما از یک پکیج بوتان قدیمی استفاده می کنید احتمال مشکل و ایراد از اندازه جریان آب است پکیج بوتان مقدار مشخصی برای جریان آب دارد که با یک های گالن بر دقیقه سنجیده می شود یا همان مقداری که باید در پکیج بوتان وجود داشته باشد.

برای شروع کار و گرم کردن آب یا اگر مقدار کمی در طول روز آب مصرف می کنید ممکن است این اتفاق بیفتد زیرا اگر آب به اندازه کافی وجود نداشته باشد خطر داغ شدن بیش از هد آب وجود دارد.

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در لواسان،برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.

پس این اقدام از طرف خود پکیج بوتان برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی است می توانید از یک تعمیرکار مجرب مشورت بگیرید زیرا برخی از پکیج ها که جدید هستند میتوانند با مقدار مصرف کمتر آب نیز به کار ادامه دهند

چرا پکیج بوتان سر و صدا میکند؟

در صورت بروز این مشکل ابتدا باید شعله را چک کنید شعله باید شفاف و آبی روشن باشد همیشه سیستم تهویه فاقد از گرد و خاک و رسوب باشد .

اگر سیستم اشتعال دارای نشتی باشد گاز به صورت نادرست می سوزد و باعث تولید صدا می شود شعله های ناپایدار پکیج بوتان میتوانند به دلایلی چون تهویه نادرست کم بودن هوا برای احتراق و مناسب نبودن فشار گاز سر و صدا ایجاد بکنند

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه حتی در روز های تعطیل پاسخگوی شماست،برای ارتباط با ما کلیک کنید.

کم بودن فشار گاز در پکیج بوتان

در اکثر مواقع وجود نشتی در قسمت مدار و همچنین مشکلات منبع انبساط از مهم‌ترین دلایلی است که باعث پایین آمدن فشار پکیج می شود.توجه کنید قبل از اینکه برای تعمیرات اقدام نمایید عقربه فشار را در بین 1 و 2 bar قرار دهید.

خوب است بدانید در صورتی که فشار کمتر از 0.5 bar باشد پکیج به هیچ عنوان روشن نمی شود.اگر این اتفاق بیفتد رادیاتورها گرما ندارند و آب گرم نیز وجود نخواهد داشت!در صورتی که فشار پکیج شما در مدت بیشتر از دو ماه افت پیدا کرده نگران نباشید زیرا این مورد طبیعی است.

  • نشتی در قسمت پایینی پکیج بوتان دلیل افت فشار

لوله های رفت و برگشت زیر کار و سیستم پکیج،مدار بسته ای می سازند که مقدار فشار داخل این مدار بسته باید یک میزان ثابت و بدون هیچگونه نوسان و تغییر باشد.
1.5 Bar بهترین میزان برای تنظیم بار پکیج است.
توجه کنید که موضوع نشتی می تواند منشاء های بسیار داشته باشد از جمله خود پکیج، لوله کشی زیر کار و یا همان مسیری که از پکیج به قسمت رادیاتورها می‌رود،همچنین رادیاتور های داخل منزل و حوله خشک نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

 

مجموعه مجاز نوین امداد با سالها تجربه و مجرب ترین تعمیرکاران حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شماست،برای ارتباط با ما کلیک کنید.

یکی از عیوبی که می‌توانید به راحتی آن را تشخیص بدهید نشتی است! ممکن است از پکیجی که در بالکن یا آشپزخانه قرار داده اید، آبریزی ببینید،دلیل کمبود فشار پکیج نیز دقیقا همین است.برای پیدا کردن نقطه دقیق نشتی قاب پکیج را باز کنید(این کار را به دست یک تعمیرکار مجرب بسپارید)

  • مشکلات و خرابی منبع انبساط پکیج 

وظیفه منبع انبساط نگه داشتن فشار در یک میزان ثابت است،در صورت وجود هرگونه مشکل برای منبع انبساط شاهد پایین آمدن فشار یا بالا رفتن آن خواهیم بود.شما نیز می توانید منبع انبساط پکیج خود را از نظر سلامت بررسی کنید:یک والد در قسمت بالایی منبع انبساط قرار دارد؛آن را باز کنید در صورتی که چیزی از آن خارج نشد باید بدانید که منبع انبساط باد ندارد،اما اگر به جای هوا آب از منبع انبساط خارج شد خبر از رسیدن زمان تعویض آن می دهد.

  • سوراخ و نشتی مبدل اولیه(اصلی)

وجود نشتی یا منافذ باز(سوراخ ها) در مبدل اصلی یا اولیه میتواند افت فشار را به همراه داشته باشد.مبدل اولیه مستقیماً با شعله ارتباط دارد،خوب است بدانید در صورت سوراخ بودن یا نشتی داشتن این قطعه نمی‌توانید آبریزی را تشخیص دهید؛زیرا وجود شعله مانع بیرون رفتن آب شده و سریع آن را تبخیر می کند.بیشتر مشکلات علائم ظاهری دارند، شما می توانید با مشاهده کپک و رسوب بر روی بدنه مبدل به سوراخ بودن مبدل اولیه پی ببرید.

  • مشکلات و عیوب مبدل دو منظوره در پکیج های تک مبدل

در پکیج های تک مبدله مبدل اولیه دو وظیفه اصلی دارد:

1.گرم کردن آب

2.گرمایش رادیاتورها

از محصولات بوتان مدل پکیج کالدا ونیزیا تک مبدل می باشد،اگر مبدل دیگری وجود نداشته باشد لوله های آب سرد و گرم مصرفی از قسمت داخلی لوله های گرمایش می گذرند.در صورتی که مبدل دچار مشکل شده و یا سوراخ شود،وقتی پکیج خاموش است و آب گرم نیز بسته میباشد بار پکیج بالا خواهد رفت.

در زمانی که آب گرم مصرفی را باز می کنید میبینید که بار کم میشود،در واقع شما با باز کردن آب مصرفی فشار ساکن(استاتیک) را به حرکت درمی آورید و باعث می‌شوید به فشار دینامیک غلبه کند که نتیجه آن افت فشار پکیج بوتان می باشد.

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

 

Butane wall hung combination boiler repair agency in Lavasan

Bhutan wall hung combination boiler is a popular brand among Iranian families. Despite the high quality of this brand, if neglected, problems may arise.

The first step is to troubleshoot the butane wall hung combination boiler and then proceed to repair. It is worth mentioning the involvement of inexperienced people in the repair. This type of device may cause malfunctions and spread the problem.

Bhutan wall hung combination boiler Repair Agency in Lavasan, click for help.

Why trust Novin Emdad?

New relief complex with years of experience and even at your service 24 hours a day, also the physical office located in Tehran shows that this complex is working properly.

You can contact us at any time of the day and night and solve your problems from the root. Solve.

Why does it take so long for the water in the butane boiler to heat up?

Butane wall hung combination boiler repair agency in Lavasan

It’s good to know that this is not a problem. Wall-mounted water heaters can not heat water quickly unless they have a water circulation pump or tanks that can produce and store hot water until the water is hot again.

It is also important when hot water travels from the butane wall hung combination boiler to the valve.

Bhutan Package Repair Agency in Lavasan, click for help.

The length of the pipes is long and the cold water that was previously hot must be removed first and then it is time for the hot water to come out, so your wall hung combination boiler is safe and does not need to be repaired or troubleshooted. Provide a water circulation pump or water storage tank

Why does the butane wall hung combination boiler not heat the water?

Butane wall hung combination boiler repair agency in Lavasan

Heating water is one of the most important tasks of the butane wall hung combination boiler. If the butane wall hung combination boiler has problems in this case, you should first check sources such as water, electricity and gas.

Make sure that the valves connected to the butane wall hung combination boiler are not closed when the butane wall hung combination boiler is on Check how the gas burns. Do you see a spark from the ion bar or not?

Bhutan wall hung combination boiler Repair Agency in Lavasan, click for help.

If you do not see a spark, the problem is with the butane wall hung combination boiler burner. Check the taps, because the butane package package can not start until it reaches the minimum amount of water.

Also, if there is no problem with the valve, the pipes should not be blocked. You are or your house is cold at this time. Parts and pipes may be frozen.

The new relief complex is trying to replace the replacement where possible and in these economic conditions, to provide the best services to you dear ones. Click to contact us.

To prevent this problem, you can insulate all the outer pipes, and it is better to keep this water heater chamber with the jacket insulation at the right temperature.

One of the things that can cause this problem is the heat exchanger problems. If the water is hard, it may be damaged. Also, the air intake should not be clogged. Another reason could be to use too much hot water.

For example, if your family members use different taps at the same time and for a long time, you will experience this problem because water heaters heat a certain amount of water daily.

Why is butane wall hung combination boiler water so hot?

This problem, in addition to being unpleasant, may waste energy to a high level and as a result cause high costs in your bill. The first thing you can do is to adjust the temperature of the butane package. The butane package is probably set at a very high temperature.

The water pipes are blocked, so a small amount of water in the system heats up.

Excessive heating of water leads to heat sensor can also have problems and defects, it may not be well placed in its place, you can replace it or put it in the right place, the external heat sensor should also be Check and fix if there are any problems.

Click to contact us with the new authorized collection of relief with years of experience and the most experienced repairmen, even on holidays.

Why does the butane wall hung combination boiler suddenly shut down?

Butane wall hung combination boiler repair agency in Lavasan

If you are using an old butane wall hung combination boiler, there is a possibility of a problem with the amount of water flow. The butane wall hung combination boiler has a certain amount of water flow that is measured in gallons per minute or the same amount that should be in the butane wall hung combination boiler.

This may happen to start work and heat the water or if you consume a small amount of water during the day because if there is not enough water there is a risk of overheating.

Bhutan wall hung combination boiler Repair Agency in Lavasan, click for help.

So this is a butane wall hung combination boiler on its own to prevent possible damage. You can consult an experienced repairman because some of the newer wall hung combination boilers can continue to work with less water consumption.

Why does the butane package make noise?

In case of this problem, you should first check the flame. The flame should be clear and light blue. The ventilation system should always be free of dust and sediment.

If the ignition system is leaking, the gas will burn incorrectly and cause noise. Unstable flames of the butane wall hung combination boiler can cause noise due to improper ventilation, lack of air for combustion and inadequate gas pressure.

Click to contact us with a new collection of relief with years of experience, even on holidays.

Low gas pressure in the butane wall hung combination boiler

In most cases, leaks in the circuit and also problems with the expansion source are the most important reasons that cause the wall hung combination boiler pressure to drop. Note that before making repairs, put the pressure hand between 1 and 2 bar.

 

It is good to know that if the pressure is less than 0.5 bar, the wall hung combination boiler will not turn on at all. If this happens, the radiators will not have heat and there will be no hot water! If your package pressure has dropped for more than two months Do not worry because this is normal.

 

Leakage in the lower part of the butane wall hung combination boiler due to pressure drop

The return pipes under the work and the package system form a closed circuit, the amount of pressure inside this closed circuit must be a constant amount without any fluctuations and changes.
1.5 Bar is the best value for setting the package load.

Note that the issue of leakage can have many sources, including the wall hung combination boiler itself, the piping under the work or the same path that goes from the wall hung combination boiler to the radiators, as well as indoor radiators and dry towels are no exception to this rule.

Click to contact us with the new authorized collection of relief with years of experience and the most experienced repairmen, even on holidays.

One of the drawbacks that you can easily identify is leakage! You may see a drain from the wall hung combination boiler you put on the balcony or kitchen, this is exactly the reason for the lack of pressure in the wall hung combination boiler. Open the package frame to find the exact point of leakage (leave it to an experienced repairman)

Problems and failures of the wall hung combination boiler expansion source

The job of the expansion source is to keep the pressure constant, if there is any problem with the expansion source we will see the pressure drop or rise. You can also check the expansion source of your wall hung combination boiler for health: A parent in the section It is located at the top of the expansion source; open it.

If nothing comes out of it, you should know that the expansion source has no wind, but if water comes out of the expansion source instead of air, it announces that it is time to replace it.

Primary converter holes and leaks (original)

The presence of leaks or open pores (holes) in the main or primary converter can cause a pressure drop. The presence of a flame prevents water from coming out and evaporates it quickly.

Most problems have physical symptoms, you can see that the original converter is perforated by observing mold and scale on the body of the converter.

Problems and defects of dual-purpose converters in single-converter wall hung combination boilers

In single-converter packages, the primary converter has two main functions:

1. Heating water

2. Heating radiators

One of the butane products of Calda and Venice wall hung combination boiler is a converter.

If there is no other converter, the hot and cold water pipes will pass through the inside of the heating pipes. If the converter has a problem or a hole, when the wall hung combination boiler is off. And hot water is also closed, the load of the wall hung combination boiler will increase.

When you open the hot water tap, you see that the load decreases. In fact, by opening the tap water, you move the static pressure and cause it to overcome the dynamic pressure, which results in a drop in the pressure of the butane wall hung combination boiler. Be.