نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت

ممکن است برای همه لوازم خانگی پس از مدتی کار،مشکلاتی به وجود بیاید.اکنون،در این مقاله به مشکلاتی که برای پکیج بوتان پیش میاید خواهیم پرداخت.شایان ذکر است برخی از مشکلات را افرادی که متخصص نیستند هم میتوانند حل کنند اما درباره موارد جدی بهترین راه کمک گرفتن از یک تعمیرکار مجرب است!مشکلات ممکن است گسترش پیدا کنند و بزرگتر شوند پس از ریشه محکم کار کنیم.

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه در تلاش است تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ارائه دهد،متخصصان مجرب ما حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شما هستند،برای ارتباط با ما کلیک کنید.

خرابی و مشکلات پرشر سوییچ هوا پکیج بوتان

جایگاه این قطعه در قسمت بالایی محفظه احتراق است،همچنین به فن دستگاه نیز نزدیک است،این عضو از پکیج بوتان وظیفه دارد تا مطمئن شود فن به خوبی کار میکند.زمانی که این عضو از کار بیفتد و برد الکترونیکی هم نتواند آن را باز و بسته کند،فن هم موفق نمیشود وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.

مشکلات و خرابی مبدل های پکیج بوتان

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت،تعمیرات لوازم خانگی

رسوب گرفتگی یکی از مشکلاتی است که برای مبدل ها به وجود میاید.مبدل ها عضو مهمی هستند و وظیفه آنها تولید آب گرم است.مبدل ها به خصوص زمانی که پکیج بوتان در حالت تابستانه قرار دارد باید رسوب زدایی شود،تا راه کاملا باز شود.

پکیج بوتان شما دچار مشکلاتی است؟خاموش میشود و یا آب را گرم نمیکند؟میتوانید با تنها یک تماس،تمام مشکلات خود را از ریشه حل کنید.مجموعه نوین امداد حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شماست،برای تماس با ما کلیک کنید.

چرا پکیج بوتان خاموش میشود؟

یکی از مواردی که ممکن است مشاهده کنید چراغ قرمز بر روی پکیج شماست،این مورد یعنی گاز نمیتواند وارد پکیج شود و در نتیجه دستگاه روشن نخواهد شد.

از دلایل دیگر به وجود آمدن این مشکل نیز میتوانیم به قطع بودن برق پکیج  اشاره کنیم همچنین اگر پکیج دچار سوختگی برد الکترونیکی شده باشد سیستم در حالت روشن خواهد بود،اما کاری نمیتواند انجام دهد.

از کار افتادن پمپ پکیج بوتان

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت،تعمیرات لوازم خانگی

عاملان این مشکل میتوانند قطع شدن جریان برق و یا غیر فعال بودن کلید خاموش/روشن باشند،همچنین سیم کشی داخلی پکیج نیز میتواند دچار ایراداتی باشد،دلیل دیگر نیز میتواند متصل نبودن پمپ به محل خروجی برق باشد.

چرا پکیج بوتان یکسره روشن می ماند؟

پایین بودن فشار آب میتواند این مشکل را به وجود بیاورد،هوا نباید در سیستم جریان داشته باشد اما دارد در نتیجه لازم است توسط تعمیرکاران مجرب بررسی شود.همچنین در اتصالات سیم های فلوسوییچ ایراداتی وجود دارد که میتواند باعث یکسره کار کردن پکیج شود.

چرا پکیج بوتان خاموش و روشن میشود؟

 • ظرفیت رادیاتور ها کافی نیست
 • مقدار گردش آب در مدار گرمایشی پایین است
 • دمای کنونی،پایین تر از دمای تعریف شده است

چرا پکیج بوتان صدا میدهد؟

1.صاف نبودن جایی که پکیج در آنجا نصب است

2.سوپاپ های پکیج بوتان دچار مشکلاتی است

3.فن پکیج بوتان دچار مشکلاتی است

4.مبدل اصلی دچار گرفتگی شده است

5.پکیج بوتان را هواگیری نکرده اید

6.آب ورودی از فشار مناسب برخوردار نیست

7.لوله کشی دچار مشکلاتی است

8.آب ورودی پکیج بوتان بیش از حد سرد است

چرا پکیج بوتان صدای زوزه میدهد؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت،تعمیرات لوازم خانگی

همیشه بعد از اینکه پکیج را روشن میکنید چراغ سبز را میبینید.روشن بودن چراغ قرمز نیز نشانگر این است که مشکلاتی در پکیج  شما وجود دارد.اگر چراغ قرمز را مشاهده کردید،پکیج بوتان را دوباره راه اندازی کنید.اگر پس از انجام این کار باز هم چراغ قرمز روشن ماند به یک تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

هواگیری پکیج  میتواند چه مزایایی داشته باشد؟

 • پکیج شما بدون سر و صدا به کار ادامه خواهد داد
 • آبی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت دارای دمای مناسبی خواهد بود
 • در مصرف گاز صرفه جویی خواهد شد
 • گرما به اندازه کافی تولید خواهد شد
 • عمر قطعات و پکیج افزایش خواهد یافت
 • شما با مبلغ کمتری قبض هایتان را پرداخت خواهید کرد!

با یک هواگیری ساده مشکلات زیادی حل خواهد شد،شما میتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمت را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.برای تماس با متخصصین ما کلیک کنید.

رایج ترین مشکلاتی که برای پکیج بوتان به وجود میاید

 1. پکیج  طول میکشد تا آب را گرم کند
 2. پکیج به طور کلی نمیتواند آب را گرم کند
 3. آبی که پکیج گرم میکند بیش از حد داغ است
 4. آب گرم میشود ولی نه به اندازه کافی!
 5. پکیج  خاموش میشود
 6. هنگام کار جرقه ای در پکیج بوتان مشاهده نمیشود
 7. پکیج بوتان سر و صدا هایی ایجاد میکند
 8. فشار آب مناسب نیست
 9. آب به طور دائم تغییر دما میدهد

چگونه پکیج  را عیب یابی کنیم؟

اول از همه بدانید که پکیج های بوتان به دو نوع تقسیم میشوند:

 1. پکیج دیجیتال بوتان
 2. پکیج آنالوگ بوتان

هر کدام از این مدل ها،به نوعی خودشان،مشکل را به شما خواهند گفت!مدل های دیجیتال بر روی صفحه LCD ارور هارا نشان شما میدهند،در مدل آنالوگ با استفاده از چراغ هایی که روی پکیج وجود دارند،مشکل را شناسایی کنید،اگر درباره رنگ چراغ ها و ارور ها اطلاعاتی ندارید  این مقاله را مطالعه کنید

شما دوستان عزیز،میتوانید برای حل مشکلات پکیج بوتان خود،به مجموعه نوین امداد مراجعه نمایید،مجموعه ما سعی در این دارد که تا جای توان تعمیر را جایگزین تعویض کند،برای تماس با ما کلیک کنید.