نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پردیس

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پردیس

آیا شما از پکیج های بوتان استفاده میکنید؟پکیج بوتان بعد از چه مدت مشکل و عیب پیدا کرده است؟مشکلات پکیج بوتان شما چیست؟اکنون در این مقاله به سوال های شما پاسخ خواهیم داد،با ما همراه باشید

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه و مهارت حتی در روز های تعطیل نیز حاضر است به شما در حوزه تعمیرات لوازم خانگی خدمت کند!برای تماس با ما کلیک کنید.

پکیج های بوتان در مدل های بسیار متنوع به بازار عرضه شدند،مردم برای در اختیار داشتن گرما،به خرید پکیج ها روی می آورند.اکنون به مدل های موجود میپردازیم:

 1.  Verona
 2. Perla pro
 3. Optima
 4. Calda venizia
 5. Benessere pro
 6. Parma
 7. Nuova acqua
 8. CV 424

مشاهده کردید که پکیج های به نظر ساده،دارای مدل های زیادی هستند،اول از همه سیستم خود را بشناسید و بدانید از چه مدلی استفاده میکنید.

موضوع جالب بعدی که به آن اشاره خواهیم کرد رمزگشایی و فهمیدن امکانات پکیج ها از روی نام آنهاست!پسوند های اسمی مدل ها برای فهمیدن اینکه پکیج شما فن دارد و یا بدون فن است کافیست!

اگر در پسوند مدل پکیج بوتان شما،حرف S میبینید مطلع باشید که پکیج شما فن دارد و در غیر این صورت،اگر حرفی مانند i را مشاهده کردید،پکیج شما فاقد فن میباشد.

 • CV424S فن دار
 • CV424I فاقد فن

فقط با یک تماس مشکلات خود را برای همیشه حل کنید!مجموعه نوین امداد حتی در روز های تعطیل نیز در خدمت شماست!تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن،پاسخ درست دریافت کنید.برای ارتباط با ما کلیک کنید

پکیج بوتان چه مزایایی دارد؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پردیس،تعمیرات لوازم خانگی 24 ساعته،مزایا و خوبی های پکیج بوتان

حال میخواهیم بدانیم که خوبی و برتری پکیج بوتان نسبت به هم رده های خود چیست؟با ما همراه باشید.

پکیج بوتان میتواند در کمترین زمان ممکن آب شما را گرم کند،یکی از نقاط مثبت پکیج بوتان این است که نسبت به پکیج های دیگر،مصرف انرژی کمتری دارد و راندمان بیشتر.بدیهی است که یکی از خوبی های پکیج بوتان این است که جای بسیار کوچکی میگیرد و شما نیاز به یک موتور خانه بزرگ نخواهید داشت.

وقتی که پکیج بوتان،در دسترس است قطع به یقین تعمیر و سرویس و حل مشکلات آن بسیار راحت خواهد بود.امروزه شما میتوانید در هر واحد از ساختمان،یک پکیج بوتان جداگانه مشاهده بفرمایید،پس میتوانیم نتیجه بگیریم که شما از این نظر اختیار کامل خواهید داشت.

خواننده عزیز،حال که با سیستم پکیج بوتان بیشتر از قبل آشنا هستید،شروع میکنیم به عیب یابی این نوع پکیج ها:

چرا پکیج بوتان خاموش/روشن میشود؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پردیس،چرا پکیج بوتان خاموش و روشن میشود،نمیاندگی تعمیرات لوازم خانگی

اگر دچار این مشکل شده اید،اول از همه منابعی مثل گاز و برق را بررسی کنید،ممکن است به طور ناگهانی گاز و برق دستگاه قطع شده باشد،هر کدام را به صورت جداگانه بررسی کنید،مورد بعدی سوختن برد کنترل است.

گرفته شدن هوای پکیج بوتان

اگر در سیستم داخلی پکیج شما هوا وجود داشته باشد،پمپ جریان آب را مختل کند و هوا را انتقال دهد به مدار.پکیج بوتان در همین حین متوجه میشود که آب در مدار های گرمایشی وجود ندارد و به برد کنترل،فرمان میدهد که خاموش شود.

چگونه مطمئن شویم پکیج بوتان احتیاج به هوا گیری دارد؟

به راحتی!فشار پکیج خود را پک کنید.اگر سیستم به هواگیری نیاز داشته باشد فشار بسیار بالا میرود.

کار را به کاردان بسپارید.اگر لوازم خانگی شما دچار مشکلاتی است،بهتر است هر چه زودتر برای رفع مشکل اقدام کنید،این مشکلات به مرور زمان بزرگتر میشوند و پیامد های بدتری برای ما خواهند داشت.

مجموعه نوین امداد حتی در روز های تعطیل رسمی به تماس های شما پاسخگو است،برای ارتباط با ما کلیک کنید.

در مدار های گرمایشی رسوباتی وجود دارد!

در واقع کار این رسوب ها،ایجاد اختلال در مسیر آب است.این مشکل میتواند به کیفیت بد آب و یا حتی لوله ها نیز باز گردد.شما میتوانید با نصب یک سخت گیرِ،از ایجاد رسوبات جلوگیری کنید،شایان ذکر است رسوب گیری یک کار کاملا تخصصی است.

چرا پکیج بوتان صدا میدهد؟

این مشکل از مشکلات رایجی است که ممکن است پیش بیاید از عوامل این مشکل میتوانیم به لوله کشی اشتباه و غیر استاندارد،خرابی و مشکلات پمپ اعم از لرزش،آب ورودی دمای پایینی دارد و باعص به وجود آمدن این مشکل میشود و دو مورد آخر که معمولا مشکلات زیادی به وجود میاورند وجود هوای در پکیج و رسوب گرفتن مبدل ها است.

چرا پیکج بوتان صدای زوزه مانندی میدهد؟

این مشکل بیشتر در پکیج های بوتان دیده شده است،اما برای سایر برند ها نیز روش ها صدق میکندممکن است رسوباتی در مبدل ثانیه وجود داشتخه باشد و یا مشکل از فن پکیج بوتان باشد.وجود هوا در سیستم نیز میتواند این مشکل به وجود بیاورد.

چرا پکیج بوتان صدای چکش و ضربه میدهد؟

این مشکل به خرابی پمپ آب پکیج بوتان برمیگردد.احتمال میرود با هر بار لرزیدن پمپ شما صداهایی مثل صدای چکش به گوشتان بخورد.در ضمن میتوان به لوله کشی غلط و سرعت پمپ و حجم آب نیز اشاره کرد که بررسی شود.

چرا آب خروجی پکیج دمای بالایی دارد؟

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پردیس،تعمیرات لوازم خانگی در تهران،نماینده تعمیرات لوازم خانگی،تعمیرات لوازم خانگی 24 ساعته

عامل هایی که برایتان مثال زده ایم را چک کنید:

 • میزان نامناسب گاز ورودی به سیستم
 • فشار آب نامناسب در
 • گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب در پکیج بوتان

هر کسی را بهر کاری ساختند!شما میتوانید با اعتماد و تکیه بر تجربه چندین ساله ما،با خیال راحت تعمیرات پکیج بوتان خود را به ما بسپارید.برای ارتباط با متخصصان مجموعه نوین امداد کلیک کنید.