نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر

امروزه یخچال یکی از وسایلی است که در هر آشپزخانه ای می‌توان آن را یافت یخچال به نگهداری مواد غذایی در مدت طولانی تر کمک می کند بیشتر مشکلاتی که برای یخچال ها به وجود می‌آیند قابل حل بوده و با مشورت یک تعمیر کار مجرب از آن رها خواهید شد حال در این مقاله می‌خواهیم به مشکلات رایج یخچالهای دوو بپردازیم

چرا یخچال دوو گرم است؟

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر - 77492283
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر

 

 

این مشکل  ممکن است برای هر کسی که صاحب یخچال است پیش بیاید.آیا فریزر شما خنک بوده و فقط داخل یخچال گرم است؟ اصلی ترین قسمت یخچال یعنی کمپرسور آن باید بررسی شود،اگر به مدت طولانی از یخچال استفاده کرده اید و صداهای زیادی از کمپرسور آن می شنوید ممکن است ایراد از کمپرسور یخچال باشد!

همچنین به داغ بودن موتور نیز باید توجه کنید،قطعه دیگری که وظیفه دارد دمای داخلی یخچال را تنظیم کند ترموستات می‌باشد.اگر ترموستات یخچال دوو دارای عیوبی  باشد،نمی‌تواند فرمان خنک شدن و کاهش دما را به موتور و یا همان کمپرسور ارسال کند و مشخص است که در این صورت داخل یخچال شما گرم می شود.

 مجموعه نوین امداد با در اختیار داشتن تعمیرکاران مجرب به صورت ۲۴ ساعته در خدمت گذاری به شما عزیزان حاضر است برای ارتباط با ما کلیک کنید.

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر با تکنسین یخچال نوین امداد : 7749228309120036796

اتمام گاز یخچال نیز می تواند یکی دیگر از عاملان مشکل گرم شدن یخچال باشد.در این صورت احتمال می دهیم گاز یخچال دوو نشتی دارد و در حالتی دیگر ممکن است به دلیل استفاده طولانی که از آن داشته اید تمام شده باشد.

  • کمپرسور یخچال دوو ایراد دارد

همانطور که در قسمت قبل اشاره شد کمپرسور  یا موتور یکی از اصلی ترین قسمتهای یخچال فریزر دوو می باشد.موتور یخچال می تواند یخچال را سرد کند و مانع از تغییر دمای نامناسب یخچال شود.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر با تکنسین یخچال نوین امداد : 7749228309120036796

 

موتور  ها برای پایین آوردن دمای یخچال مجهز به دو خازن هستند که بر اثر گذشت مدت زمانی کثیف می‌شوند و جرم می گیرند،ممکن است این جرم و آلودگی بیش از حد زیاد شود و در نتیجه هوای خنک نتواند در یخچال چرخش داشته باشد،پس یخچال سرمای خود را از دست خواهد داد.

  • خرابی و مشکلات فن یا سیم پیچ کندانسور

فن کندانسور و سیم پیچ های آن در قسمت پشتی یخچال قرار دارند،
در زمانی که گاز از موتور به طرف لوله های کندانسور میرود،در همان زمان که گاز در حال عبور است،کندانسور موجب خنک شدن یخچال میشود.

احتمال دارد طی گذشت زمان ۲ مشکل برای کندانسور ایجاد شود،اولین مشکل خراب شدن فن کندانسور می باشد که در این صورت هوای خنک نمیتواند تا از میان لوله های کندانسور بگذرد.و نتیجه آن گرم شدن یخچال میباشد. حالت دوم، کثیف شدن سیم پیچ های کندانسور می باشد،جرم و ناپاکیزگی نمی گذارد هوای خنک به لوله ها وارد شود.

د صورت بروز این مشکل،کار را به افراد مجرب و متخصص بسپارید،زیرا احتمالات متفاوتی وجود دارد؛ممکن است کار شما با یک تمیز کاری راه بیفتد اما در حالتی دیگر شاید شما باید کندانسور و فن کندانسور را تعویض بنمایید.

  • ترموستات یخچال فریزر دوو دارای مشکلاتی است

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر - 77492283
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر

 

 

خوشبختانه می‌توان گفت که تشخیص ایراد دار بودن این قسمت راحت‌تر از عیب یابی دیگر قطعات می باشد.ترموستات یک عضو مکانیکی در یخچال و هم قطعه ای الکترونیکی که توانایی تنظیم دمای یخچال را دارد،اگر ترموستات به مشکلاتی بر بخورد کمپرسور نمی تواند تشخیص دهد چه زمانی شروع به کار کند و همین بلاتکلیفی موجب گرم شدن یخچال شما خواهد شد.

مجموعه نوین امداد در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با سالها تجربه در هفت روز هفته پاسخگوی تماس شما عزیزان میباشد،همچنین می توانید از این قسمت فرم درخواست تعمیر را در عرض چند ثانیه برای ما ارسال کنید،به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 

  • خرابی و مشکلات گاز یخچال دوو

هر اتفاقی که برای گاز یخچال مشکلی پیش بیاورد نتیجه آن خنک نشدن یخچال خواهد بود و بدتر از آن اینکه با گذشت زمان قسمت داخلی یخچال کاملاً گرم خواهد شد.

اگر بخواهم با مثال توضیح دهم باید بگویم وقتی یخچال گاز به اندازه کافی نداشته باشد،گاز به مقدار لازم از طرف کمپرسور به یخچال نمیرسد.پس یخچال همینطور به دماهای بالاتری خواهد رسید،اگر دچار این مشکل هستید باید برای شارژ گاز یخچال فریزر دوو اقدام کنید.

تعمیرات یخچال بسیار پیچیده است،زیرا یخچال یکی از گران ترین وسایل آشپزخانه می باشد.پس به هیچ وجه برای تعمیر این وسیله کار را به افراد بی تجربه نسپارید،چون اینطور موارد برای آزمون و خطا نیست.هرگونه خرابی و اشتباه می تواند هزینه‌ای زیاد برای شما به دنبال داشته باشد.

  • عیوب دمپر یخچال فریزر دوو

با باز شدن دریچه دمپر یخچال ،هوای سرد وارد یخچال می شود.اگر این دریچه دچار ایراداتی شود هوای سرد نمی تواند به داخل یخچال برسد و گرم شدن یخچال را به دنبال خواهد داشت.حتی  ممکن است دریچه دمپر یخچال نتواند بسته شود پس یخچال فریزر دوو بیشتر از حد نرمال سرد خواهد شد و مواد غذایی که در یخچال قرار دارند منجمد می شوند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر با تکنسین یخچال نوین امداد : 7749228309120036796

  • ایرادات فن یخچال فریزر دوو

آیا می دانید وظیفه فن در سیستم یخچال چیست؟فن می تواند هوای خنک را در قسمت داخلی یخچال پخش کند.اگر این قطعه با مشکلاتی روبرو شود یخچال به مرور زمان سرمای خود را از دست میدهد،شما عزیزان میتوانید به راحتی بفهمید که فن یخچال فریزر دوو مشکل دارد  یا خیر؟

ابتدا در یخچال را باز کنید و سوئیچ درب را بفشارید،آیا فن یخچال فریزر دوو هنوز هم در حال کار کردن است؟ اگر صداهای غیر عادی از فن شنیدید برای تعمیر این عضو اقدام بفرمایید.

تا به اینجا فهمیدیم دلایلی که می‌توانند موجب گرم شدن یخچال بشوند عبارت از چه مواردی هستند.در ادامه این مقاله می خواهیم بدانیم دلیل بیش از حد سرد شدن یخچال فریزر دوو چه میباشد.با ما همراه باشید…

چرا یخچال فریزر دوو بیش از حد سرد میشود؟

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر - 77492283
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر

 

 

ما برای نگهداری مواد غذایی که در مدت زمان معینی ممکن است خراب شوند از یخچال استفاده می کنیم.این سیستم توانایی دارد هوای گرم را از داخل خود به بیرون منتقل کند.در بعضی از مواقع می بینیم که دمای یخچال بیشتر از حد معمول پایین میاید،در نتیجه مواد غذایی که داخل یخچال قرار دارند منجمد می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر،برای دریافت خدمات با قیمت مناسب کلیک کنید.

  • سنسور یخچال فریزر دوو دچار ایراداتی شده است!

سنسور دما وظیفه دارد تا دمای داخلی یخچال را بسنجد،این وسیله توانایی تنظیم خودکار دمپر یخچال  و همچنین کنترل الکترونیکی دمای یخچال را داراست.سنسور دما از کپسول پلاستیکی که دو سیم به آن وصل است تشکیل شده و در قسمتی از ورودی هوا نصب می شود.

ترمیستور وسیله‌ای است که به عنوان ابزار مقاومتی بر اساس دما از آن یاد می کنیم،بعد از اینکه دما ارسال شد مدار کنترلی یخچال فریزر دوو اندازه انرژی ورودی فن های کمپرسور و تبخیر کننده را با توجه به دمایی که دریافت کرده تنظیم می کند.

ممکن است این عضو از کار بیفتد و نتواند که وظیفه خود را به طور صحیح انجام دهد،پس دور از ذهن نیست که در این حالت فن کمپرسور و تبخیر کننده بیش از حد معمول کار کنند و در قسمت بعد،دمای یخچال بسیار پایین میاید که باعث یخ زدن مواد غذایی خواهد شد.
اگر شما از یک یخچال به روز استفاده میکنید میتوانید کد خرابی را از روی صفحه نمایش ببینید.خوشبختانه این راه می‌تواند عیب یابی را بسیار آسان تر کند.

  • ترموستات یخچال دارای عیوبی میباشد

ترموستات یکی دیگر از عوامل بروز مشکل سرمای زیاد یخچال می باشد.در حالت کلی هر مشکلی که برای ترموستات به وجود بیاید می‌تواند باعث سرد شدن بیش از حد یخچال فریزر دوو شود.

ترموستات عضو مهمی از یخچال است،این عضو وظیفه دارد که بخش های مختلف یخچال را از نظر دما بررسی کرده و کنترل کند،ترموستات باید بتواند ولتاژ را به کمپرسور،موتور فن تبخیر کننده و همینطور موتور فن چگالنده برساند.

در صورتیکه ترموستات یخچال فریزر دوو دارای عیوبی شود،موادی که در یخچال قرار دارند یخ میزنند.می‌توانیم به این مورد اشاره کنیم که بخش کنترل کننده یخچال سیم هایی دارد که مدار کمپرسور را کنترل می کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر با تکنسین یخچال نوین امداد : 7749228309120036796

  • خرابی و مشکلات دمپر ورودی هوا

دمپر هوا باید بتواند جریان هوایی فن اواپراتور را متعادل نگه دارد،دمپر با فاصله های زمانی معین باز و بسته شده و هر بار که باز و بسته می شود مقداری استاندارد از هوای خنک وارد فضای داخلی یخچال خواهد شد.

این عضو مکانیکی بوده و میزان هوایی که وارد شده را نیز کنترل می کند،حال اگر تصور کنیم که دمپر در حالتی که کاملاً باز است از کار بیفتد و سرمای زیادی وارد یخچال شود،چه اتفاقی میفتد؟طبیعی است که مواد غذایی همگی منجمد می شوند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر،برای دریافت خدمات با قیمت مناسب کلیک کنید.

اگر قصد دارید دمپر را چک کنید مراقب آب بندی یخچال باشید،چرا که جنس آن بسیار آسیب‌پذیر بوده و ممکن است خراب شود.شایان ذکر است در بعضی از سیستم ها نیز از حباب سنجش برای تنظیم دما استفاده می شود،اگر از چنین سیستمی استفاده می کنید حباب سنج را بررسی کنید که در جای خود قرار گرفته باشد و آسیبی به آن وارد نشده باشد.

مجموعه مجرب نوین امداد با متخصصان با تجربه به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اسلام شهر با تکنسین یخچال نوین امداد : 7749228309120036796

 

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

 

 

Today, the refrigerator is one of the devices that can be found in any kitchen. The refrigerator helps to store food for a longer period of time. Most of the problems that arise for refrigerators can be solved and you will get rid of it with the advice of an experienced repairman. Now, in this article, we want to address the common problems of Doo refrigerators

Why is the Daewoo refrigerator hot?
Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr

This problem can happen to anyone who owns a refrigerator. Is your freezer cool and only warm inside the refrigerator? The main part of the refrigerator, ie its compressor, should be checked. If you have been using the refrigerator for a long time and you hear a lot of noises from its compressor, it may be a problem with the refrigerator compressor!

You should also pay attention to the heat of the engine, another part that is responsible for regulating the internal temperature of the refrigerator is the thermostat. If the Daewoo refrigerator thermostat has defects, it can not send the command to cool and reduce the temperature to the engine or the compressor In this case, it will be heated inside your refrigerator.

The new relief complex is ready to serve you dear ones 24 hours a day by having experienced repairmen. Click to contact us.

Running out of the refrigerator gas can also be another cause of the refrigerator heating problem. In this case, we suspect that the refrigerator gas leak is leaking, and in another case, it may have run out due to the long use of it.

The Daewoo refrigerator compressor has a problem

As mentioned in the previous section, the compressor or motor is one of the main parts of the Doo refrigerator-freezer. The refrigerator motor can cool the refrigerator and prevent the improper temperature change of the refrigerator.

Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr, click to receive services at a reasonable price.

The motors are equipped with two capacitors to lower the temperature of the refrigerator, which get dirty and mass over time, this mass and pollution may be too high and as a result, the cool air can not rotate in the refrigerator, so the refrigerator Will lose its cold.

Malfunction and problems of the condenser fan or coil

The condenser fan and its coils are located on the back of the refrigerator,
As the gas travels from the engine to the condenser tubes, the condenser cools the refrigerator as the gas passes.

There are likely to be two problems with the condenser over time, the first being the failure of the condenser fan, in which case cool air cannot pass through the condenser tubes, resulting in the refrigerator heating up. The second case is the condenser coils get dirty, the mass and dirt do not allow cool air to enter the pipes.

In case of this problem, leave the work to experienced and specialized people, because there are different possibilities; your work may start with a cleaner, but in other cases, you may have to replace the condenser and the condenser fan.

The Daewoo refrigerator freezer thermostat has problems
Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr

Fortunately, it can be said that this part is easier to diagnose than other parts. The thermostat is a mechanical member in the refrigerator and an electronic part that can adjust the temperature of the refrigerator, if the thermostat has problems, the compressor can not detect what It will start working sometime and this uncertainty will cause your refrigerator to heat up.

The new collection of relief in the field of home appliance repairs, with years of experience, responds to your call seven days a week, dear ones. You can also send us a repair request form in a few seconds, we will contact you soon.

Daewoo refrigerator gas breakdowns and problems

Anything that causes a problem with the refrigerator gas will result in the refrigerator not cooling down, and worse, over time, the inside of the refrigerator will heat up completely.

If I want to explain with an example, I must say that when the gas refrigerator does not have enough gas, the gas does not reach the refrigerator in the required amount by the compressor. So the refrigerator will also reach higher temperatures. do.

Refrigerator repairs are very complicated, because the refrigerator is one of the most expensive kitchen appliances. So do not leave the work to inexperienced people to repair this appliance, because such cases are not for trial and error. Any breakdown and mistake can cost a lot. To follow for you.

Defects of Doo refrigerator-freezer damper

When the damper valve is opened, cold air enters the refrigerator. If this valve has problems, the cold air can not reach the refrigerator and the refrigerator will heat up. The damper valve may not even be able to close, so the Doo refrigerator-freezer is It will cool down normally and the food in the refrigerator will be frozen.

Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr, click to receive services at a reasonable price.

Disadvantages of Doo refrigerator-freezer fan

Do you know what is the function of the fan in the refrigerator system? The fan can disperse the cool air inside the refrigerator. If this part encounters problems, the refrigerator loses its cold over time, you dear ones can easily understand that the refrigerator fan Is there a problem with the Daewoo freezer or not?

First open the refrigerator door and press the door switch, is the Daewoo freezer fan still working? If you hear unusual noises from the fan, try to repair this member.

So far, we have understood what are the reasons that can cause the refrigerator to overheat. In the continuation of this article, we want to know what is the reason for the Doo refrigerator freezing too much. Join us …

Why is the Daewoo refrigerator too cold?

Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr

We use the refrigerator to store food that may spoil over a period of time. This system is able to transfer hot air from the inside out. In some cases, we find that the temperature of the refrigerator drops more than usual. , As a result, the food in the refrigerator is frozen.

Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr, click to receive services at a reasonable price.

The Daewoo refrigerator-freezer sensor has a problem!

The temperature sensor is responsible for measuring the internal temperature of the refrigerator, this device has the ability to automatically adjust the refrigerator damper and also electronic control of the refrigerator temperature. The temperature sensor consists of a plastic capsule to which two wires are connected and is installed in part of the air inlet .

A thermistor is a device that is referred to as a temperature-based resistance device. After the temperature is transmitted, the control circuit of the Doo refrigerator-freezer adjusts the amount of energy input of the compressor and evaporator fans according to the temperature it receives.

This member may fail and not be able to do its job properly, so it is not far-fetched that in this case the compressor and evaporator fan will work too much, and in the next part, the temperature of the refrigerator will be too low. It will cause food to freeze.
If you are using an up-to-date refrigerator, you can see the fault code on the screen. Fortunately, this can make troubleshooting much easier.

The refrigerator thermostat has defects

The thermostat is another cause of the refrigerator’s cold. In general, any problem with the thermostat can cause the Doo refrigerator to freeze too much.

The thermostat is an important part of the refrigerator, it has the task of checking and controlling the different parts of the refrigerator in terms of temperature, the thermostat must be able to supply voltage to the compressor, evaporator fan motor and condenser fan motor.

If the thermostat of the Daewoo refrigerator-freezer has defects, the materials in the refrigerator will freeze. We can point out that the refrigerator control unit has wires that control the compressor circuit.

Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr, click to receive services at a reasonable price.

Malfunction of air inlet damper

The air damper must be able to balance the evaporator fan air flow, the damper opens and closes at regular intervals, and each time it is opened and closed, a standard amount of cool air will enter the interior of the refrigerator.

This is a mechanical part and it also controls the amount of air that enters, so what if we think that the damper fails when it is fully open and a lot of cold enters the refrigerator? It is natural that all the food is frozen. To be.

Daewoo refrigerator repair agency in Islamshahr, click to receive services at a reasonable price.

If you are going to check the damper, be careful of sealing the refrigerator, as its material is very vulnerable and may be damaged. It is worth mentioning that some systems also use a measuring bubble to regulate the temperature, if such a system is used. You can check that the bubble gauge is in place and not damaged.

The new experienced collection of relief with experienced specialists is ready to serve you dear ones 24 hours a day, seven days a week. You can contact support from this section.