نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند

مهمترین و اصلی ترین وظیفه یخچال نگه داشتن مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن آنها در دمای مناسب است. در این مطلب به عیب یابی یخچال فریزر های دوو می پردازیم،در بعضی از موارد شما می‌توانید بدون تخصص مشکل خود را حل کنید اما در شرایط دیگر احتیاج به یک تعمیر کار مجرب خواهید داشت.

همانطور که می دانید دمای آب و هوا در فصل های مختلف تغییر می کند و شما نیز موضف هستید به نسبت همین تغییرات،درجه دمای یخچال خود را تنظیم کنید.مثلاً در فصل زمستان که هوا سرد است یخچال نیز در دمای خیلی پایین تنظیم نمی شود تا مواد غذایی و خوراکی موجود در یخچال یخ نزنند.همانطور که گفتیم ممکن است این مشکل به خاطر بی توجهی ما باشد پس نگران نشوید زیرا:

 

مجموعه نوین امداد سعی دارد جهت رفاه حال مراجعه کنندگان عزیز تا جای توان تعمیر را جایگزین تعویض بنماید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم،برای ارتباط با ما کلیک کنید.

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند با خدمات نوین امداد : 0912003679677492283

خودتان مشکل گرم شدن یخچال دوو را حل کنید!

در این قسمت خود شما نیز میتوانید به راحتی مشکل را از بین ببرید زمانی که دما را به طور مناسب و صحیح تنظیم می کنید یخچال در فصل های مختلف عملکردهای متفاوتی خواهد داشت.پس به تنظیم دمای زمستانی و تابستانی توجه کنید،می توانید در زمستان ها دمای یخچال را روی سه یا چهار درجه تنظیم کنید و در تابستان که هوا گرم تر است درجه یخچال را پایین تر بیاوریم،درجه مناسب برای این فصل یک و دو درجه می باشد تا مواد غذایی فاسد نشوند.

  • زیاد بودن غذا علت سرد نکردن یخچال فریزر دوو

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند – 09120036796

 

مورد دیگری که می خواهیم ذکر کنیم درباره زیاد بودن مواد غذایی در فضای داخلی یخچال می باشد،یخچال نمی تواند به خوبی عمل خنک کردن را انجام دهد،در نتیجه کم شدن هوای یخچال و مسدود شدن سرما ساز ها را تجربه خواهید کرد.

  • جریان نداشتن هوا علت گرم شدن یخچال دوو

همان طور که می‌دانید کمپرسور در قسمت پشتی یخچال قرار می گیرد. موتور مجهز به یک فن میباشد که وظیفه خنک کردنش را بر عهده دارد.زمانی که یخچال فریزر دوو را در محیطی بدون هوای کافی قرار می دهید یا پشت آن را به دیوار می چسبانید ناخواسته باعث مشکل پیدا کردن یخچال می شوید.

 

مجموعه نوین امداد در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با سالها تجربه در هفت روز هفته پاسخگوی تماس شما عزیزان میباشد همچنین می توانید از این قسمت فرم درخواست تعمیر را در عرض چند ثانیه برای ما ارسال کنید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

چرا یخچال فریزر دوو گرم است؟(دلایل تخصصی تر)

متوجه شدیم که چه ایرادات غیر فنی می تواند برای یخچال فریزر دوو به وجود بیاید حال به علل های تخصصی می پردازیم.در بالا اشاره کردیم که مهمترین وظیفه یخچال تولید دمای مناسب است و در سیستم این وسیله قطعات به کمک هم این عمل را انجام می دهند. ممکن است زمانی که یخچال گرم می شود احتمال خراب شدن هر قطعه ای از ساده تا پیچیده ترین آنها وجود دارد.

 

1.مشکل لاستیک درب یخچال فریزر دوو دلیل سرد نشدن یخچال

شاید ساده به نظر برسد اما خراب شدن لاستیک میتواند تمام زحمات کمپرسور و بقیه اعضا را از بین ببرد.فرض کنید که درب یخچال به طور صحیح و کامل بسته نمی شود پس گرمای بیرون به داخل یخچال را خواهد یافت و در نهایت مواد غذایی از بین خواهند رفت.

 

2.لاستیک دور درب را برای تقویت خاصیت آن تمیز کنید

لاستیک دور درب دارای خاصیت آهنربایی است که باعث می شود در زمانی که درب یخچال را میبندید درب کاملا بسته شده و مانع خروج هوای خنک داخل یخچال شود.استفاده مکرر و روزانه می‌تواند باعث کثیف شدن این نوار شود که در نتیجه خاصیت آهنربایی آن را ضعیف میکند،پس در اسرع وقت به فکر تمیز کردن لاستیک دور درب باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند با خدمات نوین امداد : 0912003679677492283

  • آموزش تمیز کردن لاستیک دور درب یخچال 

1. برای این کار حتماً باید اتصال برق را به طور کامل قطع کنید.

2.لاستیک را بلند کنید،پیچهایی که زیر آن قرار دارند را می بینید. حالا باید برای باز کردن این پیچ‌ یا (گیره ها) اقدام نمایید.در این مرحله با ملایمت نوار لاستیکی را جدا کنید.

حال می‌توانید آلودگی را مشاهده بفرمایید

3.یک محلول با آب و صابون تهیه کرده و سپس نوار را شستشو دهید. فراموش نکنید در نهایت لاستیک را خشک نمایید.

 

4.شما می توانید این کار را هم برای لاستیک های جدید و هم کارکرده انجام دهید:قبل از بستن پیچ ها مقداری وازلین یا گریس بر روی درب بمالید.این کار باعث افزایش خاصیت عایقی شده و همچنین اجازه نمیدهد لاستیک ترک بخورد.

5.حال پیچ ها را در جای خود دوباره ببندید،در این کار به هیچ وجه عجله نکنید و به نوار فشار نیاورده یا ضربه نزنید.همچنین نباید پیچ ها را خیلی محکم ببندید،در غیر این صورت لاستیک دور درب یخچال و فریزر پاره شده یا خراب میشوند.

 

مجموعه مجرب نوین امداد با متخصصان با تجربه به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است شما می توانید از این قسمت با پشتیبانی تماس حاصل بفرمایید

 

3.خرابی واشر درب دلیل خنک نشدن یخچال دوو

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند – 09120036796

 

واشر درب  از جنس لاستیک نرم می باشد، این وسیله به طور معمول عمر مفید و مشخصی دارد وقتی زیاد از این عضو کار بکشید و حتی وقتی که به هیچ وجه از آن استفاده نکنید واشر خشک می شود.این خشکی نمیگذارد که درب یخچال به طور کامل بسته شود،شایان ذکر است که اگر آب بندی نیز دارای ایراد باشد باعث ورود مقدار رطوبت زیادی به داخل یخچال دوو خواهد شد.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند با خدمات نوین امداد : 0912003679677492283

  • چگونه بفهمیم لاستیک دور درب سالم است؟

قطعاً قبل از هرگونه اقدام برای تعویض یا تعمیر،از ایراد دار بودن آن قطعه مطمئن شوید.برای تست این قسمت:

1.یک کاغذ یا اسکناس بین بدنه و درب یخچال بگذارید.

2.حالا کاغذ را به بیرون بکشید.

3.اگر کاغذ به راحتی بیرون آمد بدانید که زمان تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر دوو فرارسیده .

4.اگر کاغذ در جای خود ماند خبر خوش برای شما این است که لاستیک دور درب ایرادی ندارد.

شما میتوانید: وقتی یخچال یا فریزر بسته هستند نوار پلاستیکی یکی از این دو را لمس کنید،آیا سرما را احساس کردید ؟در این صورت لاستیک دور درب نشتی دارد.

 

مجموعه نوین امداد در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با سالها تجربه در هفت روز هفته پاسخگوی تماس شما عزیزان میباشد همچنین می توانید از این قسمت فرم درخواست تعمیر را در عرض چند ثانیه برای ما ارسال کنید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

 

4.کمپرسور یخچال فریزر دوو دارای عیوبی میباشد

کمپرسور نقش بسیار مهمی در سیستم یخچال دارد.وظیفه کمپرسور تبدیل گاز به مایع و سپس انتقال آن به اپراتور های متفاوت است،در واقع این عمل باعث تولید هوای خنک می شود.

با مشورت یک تعمیر کار متخصص از سلامت موتور اطمینان حاصل بفرمایید.در حالتی دیگر،ممکن است مشکل از رله کمپرسور باشد،در این صورت کمپرسور روشن نمیشود و نتیجه آن گرم شدن یخچال فریزر دوو خواهد بود.

 

5.مقدار گاز سیستم دلیل سرد نشدن یخچال فریزر دوو

وقتی می شنوید که گاز یخچال هرگز تمام نمی شود شاید تعجب کنید. در واقع تمام شدن اصطلاحی است که عموماً استفاده می‌کنیم، زیرا گاز یخچال در لوله های مدار تبرید وجود دارد که با باز ماندن درب یخچال یا استفاده طولانی مدت از بین نمیرود و هیچ وقت به اتمام نمی‌رسد.

پس چه چیزی باعث خالی شدن گاز یخچال می شود؟ این اتفاق زمانی می افتد که در لوله های گاز یخچال سوراخی به وجود بیاید.

  • از کجا بفهمیم گاز یخچال فریزر دوو خالی شده؟

نشستن برفک روی قسمت ابتدایی اواپراتور می تواند خبر از تمام شدن گاز یخچال بدهد،زیرا وقتی که گاز نشت کند و درون لوله های خنک کننده به مقدار مناسب یافتن نشود یخچال یکسره کار میکند.

زمانی که گاز در یخچال وجود نداشته باشد،کمپرسور دائما به کار خود ادامه میدهد،لوله‌های اواپراتور و لوله برگشت گاز کمپرسور به دمای بالایی میرسند همچنین صدای کمپرسور تغییر می کند.اگر اقدامی برای رفع این مشکل ننمایید کمپرسور در طولانی مدت دچار عیب می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند با خدمات نوین امداد : 0912003679677492283
  • مشکل دمپر هوا دلیل خنک نشدن یخچال فریزر دوو

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند – 09120036796

 

 

نقطه ای که این قطعه در آن قرار داده شده میان فریزر و یخچال است. وقتی یخچال به هوای خنک نیاز داشته باشد دریچه باز شده و هوای خنک به داخل یخچال ورود پیدا می کند.در واقع این عضو هم باعث یخ زدن مواد غذایی بر اثر دمای خیلی پایین و هم خراب شدن آنها در گرمای زیاد می‌شود،چرا که میتواند هوای خنک را کنترل کند،برای عیب یابی صحیح در اولین فرصت به یک تعمیرکار متخصص و باتجربه مراجعه نمایید.

  • چرا کناره ها،بدنه یا دیواره یخچال داغ میکند؟

این مورد عموما خیلی جدی نیست،زیرا گرم بودن این قسمت ها به خاطر ورود و خروج گاز مبرد یا سرمازا داخل یخچال فریزر دوو می باشد.امکان دارد روزی ببینید روی دیواره نزدیک درب قطره آب نشسته که دلیل آن بالا و پایین رفتن دمای یخچال می باشد(مورد اضطراری نیست).

به هیچ عنوان یخچال فریزر را در مجاورت وسایلی که از خود گرما ایجاد می‌کنند مثل گاز قرار ندهید،برای کارکرد صحیح یخچال می توانید آن را در دمای پایین یا نزدیک پنجره نصب کنید.

مجموعه نوین امداد در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با سالها تجربه در هفت روز هفته پاسخگوی تماس شما عزیزان میباشد همچنین می توانید از این قسمت فرم درخواست تعمیر را در عرض چند ثانیه برای ما ارسال کنید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در دماوند با خدمات نوین امداد : 0912003679677492283

 

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

 

 

The most important and main task of the refrigerator is to keep food and prevent it from spoiling at the right temperature. In this article, we will troubleshoot Daewoo refrigerators and freezers. In some cases, you can solve your problem without expertise, but in other cases, you will need an experienced repairman.

As you know, the temperature changes in different seasons and you are also in the position to adjust the temperature of your refrigerator according to these changes. For example, in winter when the weather is cold, the refrigerator does not adjust to very low temperatures. So that the food in the refrigerator does not freeze. As we said, this problem may be due to our negligence, so do not worry because:

The new collection of Emdad tries to replace the replacement as much as possible for the well-being of our dear clients. We are available 24 hours a day, 7 days a week. Click to contact us.

Solve the problem of Daewoo refrigerator heating yourself!

In this part, you can easily eliminate the problem. When you set the temperature properly, the refrigerator will have different functions in different seasons. So, pay attention to adjusting the winter and summer temperatures, you can in the winter. Adjust the temperature of the refrigerator to three or four degrees, and in summer, when the weather is warmer, lower the temperature of the refrigerator. The appropriate temperature for this season is one and two degrees, so that the food does not spoil.

Too much food causes the Doo refrigerator-freezer not to cool

Another thing we want to mention is that there is a lot of food inside the refrigerator, the refrigerator can not do the cooling operation well, so you will experience a decrease in the refrigerator air and blockage of the refrigerators.

Lack of air flow causes the Doo refrigerator to overheat

As you know, the compressor is located in the back of the refrigerator. The engine is equipped with a fan that is responsible for cooling it. When you place the Doo refrigerator-freezer in an environment without enough air or stick it behind the wall, you will inadvertently cause problems in finding the refrigerator.

The new collection of relief in the field of home appliance repairs, with years of experience, responds to your call seven days a week, dear ones. You can also send us the repair request form in a few seconds. We will contact you soon.

Why is the Daewoo refrigerator-freezer hot? (More specialized reasons)

We realized what non-technical problems can arise for the Doo refrigerator-freezer. Now we will deal with specialized causes. Give. When the refrigerator heats up, it is possible for any part of it, from the simplest to the most complex, to break down.

1. The rubber problem of the Doo refrigerator-freezer door is the reason why the refrigerator does not cool down

It may seem simple, but a broken tire can ruin all the trouble of the compressor and other parts. Suppose the refrigerator door does not close properly, so it will find the heat outside inside the refrigerator and eventually the food will disappear. Will go.

2. Clean the rubber around the door to strengthen its properties

The rubber around the door has a magnetic property that causes the door to close completely when you close the refrigerator door and prevents cold air from escaping into the refrigerator. Frequent and daily use can make this strip dirty, which weakens its magnetic property. So think about cleaning the tires around the door as soon as possible.

Learn to clean the rubber around the refrigerator door

1. To do this, you must completely disconnect the power connection.

2. Lift the tire, you will see the screws that are under it. Now you have to open this screw or (clamps). At this stage, gently remove the rubber band.

Now you can see the pollution

3. Prepare a solution with soap and water and then wash the tape. Do not forget to finally dry the rubber.

4. You can do this for both new and used tires: Before tightening the screws, apply some Vaseline or grease on the door. This will increase the insulating property and also will not allow the tire to crack.

5. Now tighten the screws in place again, do not rush in this way and do not press or hit the tape. Also, do not tighten the screws too much, otherwise the rubber around the refrigerator door will be torn. Or spoil.

The new experienced collection of relief with experienced specialists is ready to serve you dear ones 24 hours a day, seven days a week. You can contact support from this section.

3. Door gasket failure due to Doo refrigerator not cooling

The door washer is made of soft rubber, this device usually has a certain useful life and when you work a lot on this member and even when you do not use it at all, the washer dries. This does not allow the refrigerator door to dry properly. Close completely, it is worth noting that if the seal is also defective, a large amount of moisture will enter the Doo refrigerator.

How do we know if the rubber around the door is healthy?

Make sure that the part is defective before any replacement or repair action. To test this part:

1. Place a piece of paper or banknote between the body and the lid of the refrigerator.

2. Now pull out the paper.

3. If the paper comes out easily, know that it is time to change the rubber around the door of the Doo refrigerator-freezer.

4. If the paper stays in place, the good news for you is that there is no problem with the rubber around the door.

You can: When the refrigerator or freezer is closed, touch the plastic strip of one of the two, did you feel the cold? In this case, the rubber around the door leaks.

The new collection of relief in the field of home appliance repairs, with years of experience, responds to your call seven days a week, dear ones. You can also send us the repair request form in a few seconds. We will contact you soon.

4. The compressor of Daewoo refrigerator-freezer has defects

The compressor plays a very important role in the refrigerator system. The function of the compressor is to convert gas into liquid and then transfer it to different operators, in fact, this action causes the production of cool air.

Make sure the engine is in good condition by consulting an expert repairman. Otherwise, there may be a problem with the compressor relay, in which case the compressor will not turn on and the result will be the heating of the Doo refrigerator-freezer.

5. The amount of gas in the system is the reason why the Doo refrigerator-freezer does not cool down

You may be surprised to hear that the gas in the refrigerator never runs out. In fact, running out is a term we usually use, because there is refrigerant gas in the refrigeration circuit tubes that does not go away when the refrigerator door is left open or used for a long time and never runs out.

So what causes the refrigerator gas to empty? This happens when there is a hole in the gas pipes of the refrigerator.

How do we know that the Daewoo refrigerator freezer gas is empty?

Sitting on the first part of the evaporator can indicate that the refrigerator gas is running out, because when the gas leaks and there is not enough in the cooling pipes, the refrigerator works perfectly.

When there is no gas in the refrigerator, the compressor continues to operate continuously, the evaporator tubes and the compressor gas return pipe reach a high temperature and the sound of the compressor changes. If you do not take action to solve this problem, the compressor will fail in the long run. .

Air damper problem because the Doo refrigerator does not cool down

The point where this piece is placed is between the freezer and the refrigerator. When the refrigerator needs cool air, the valve opens and cool air enters the refrigerator. To control the cool air, consult a qualified and experienced repairman at the earliest opportunity for proper troubleshooting.

Why do the sides, body or walls of the refrigerator get hot?

This is generally not very serious, because the warmth of these parts is due to the entry and exit of refrigerant or cold gas inside the Doo refrigerator-freezer. Be (not an emergency).

Never place the refrigerator-freezer near appliances that generate heat, such as gas. For the refrigerator to function properly, you can install it at a low temperature or near a window.

The new collection of relief in the field of home appliance repairs, with years of experience, responds to your call seven days a week, dear ones. You can also send us the repair request form in a few seconds. We will contact you soon.