نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن

یخچال ها نقش بسزایی در زندگی روزمره ما انسان ها دارند.

به دلیل نیاز دائم به این وسایل و استفاده مرتب احتمال به وجود آمدن مشکل برای آنها زیاد است. نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو-رودهن

خوب است در هنگام بروز مشکل بدون آگاهی اقدامی نکنید و اگر احساس میکنید در حل مشکلی علم کافی ندارید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

معمولاً یخچال ها به طور دوره ای سرویس می شوند تا بتوان از هرگونه عیوب احتمالی پیشگیری کرد.گاهی نیز به علت تمام شدن عمر مفید آنها

احتیاج به تعمیر پیدا میکنند.برای شناخت منشا و علت مشکلات احتمالی یخچال فریزر با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن ، برای دریافت خدمات کلیک کنید

 

چرا یخچال فریزر دوو روشن نمیشود؟

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن

 

1.یخچال دوو به برق متصل نمیباشد

وقتی برق به طور صحیح یخچال نرسد،طبیعتا حتی اگر بهترین سیستم را در اختیار داشته باشید یخچال هرگز شروع به کار نخواهد کرد!به سراغ فیوز بروید

اطمینان حاصل کنید که فیوز آشپزخانه سالم باشد. میتوانید وسایل دیگری که در آشپزخانه هستند را چک کنید،اگر آن وسایل بدون ایراد شروع به کار کردند فیوز مشکلی ندارد.

حال می‌توانید طرز عملکرد پریز و محافظ را بررسی کنید.برای چک کردن این قسمت نیز از یک وسیله برقی استفاده کنید.آیا وسیله برقی روشن شد؟

در صورتی که جواب شما مثبت است پریز و ترانس مشکل ندارند.همچنین برای چک سیم، آن را از زیر یخچال می توانید مشاهده کنید،شاید دچار پارگی و یا آسیبی شده است.

برای مطمئن شدن از کارکرد صحیح این قطعه نیز می‌توانید از اهم متر استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن با سرویس و پشتیبانی نوین امداد :7749228309120036796

خرابی خازن/اورلود و رله استارت یخچال فریزر دوو

ممکن اسن در شرایطی قرار بگیرید که برق به یخچال برسد،نمایشگر و چراغ یخچال فریزر دوو نیز به طور صحیح کار کنند ولی موتور وظیفه خود را انجام ندهد.

در این صورت رله استارت خازن یا اورلود دچار مشکلاتی شده.این قطعات در واقع جریان برق را به کمپرسور یخچال می رسانند؛که حتی اگر یکی از آنها خراب شده باشند برق به یخچال نخواهد رسید.

مجموعه نوین امداد در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با سالها تجربه در هفت روز هفته پاسخگوی تماس شما عزیزان میباشد همچنین می توانید از این قسمت فرم درخواست تعمیر را در عرض چند ثانیه برای ما ارسال کنید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

 

رله استات

رله استارت باید در همان زمانی که کمپرسور روشن میشود،برق را به آن برساند.بعد از اینکه کمپرسور روشن شد رله استارت شروع به قطع کردن ولتاژ سیم پیچ های شروع میکند و در مرحله بعد به کمک سیم پیچ های موتور،کمپرسور به ادامه کار می‌پردازد.

وقتی رله استارت نتواند برق را به اندازه کافی به کمپرسور برساند و کمپرسور به هیچ عنوان روشن نشود مشکل از رله استارت می باشد. همچنین اگر صدایی همانند کلیک از یخچال به گوش می‌رسد،ولی موتور شروع به کار نمی کند،اورلود دچار ایراد می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن ، برای دریافت خدمات کلیک کنید

 

اورلود

عضوی که وظیفه دارد کمپرسور را در دمای پایین نگه دارداورلود است.

وقتی موتور بیش از حد داغ شود با حرکتی برق را قطع کرده و زمانی که دوباره موتور به دمای مناسب رسید اجازه اتصال برق را میدهد. پس می توان نتیجه گرفت مشکل دار بودن

اورلود باعث می شود حتی در زمانی که کمپرسور در دمای خوبی قرار دارد خاموش شود.

خازن استات

خازن استارت چیست؟در واقع این قطعه مانند یک سد در مقابل مصرف بیش از حد انرژی می باشد.که باعث می شود موتور بیش از حد معمول برق مصرف نکند.

برای تعمیر این قطعات می‌توانید به یک تعمیرگاه لوازم خانگی مجاز مراجعه نمایید.توجه کنید به دلیل حساس و پیچیده بودن سیستم یخچال نباید این کار را به دست افراد بی تجربه بسپارید.

 

مجموعه نوین امداد نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی با تعمیرکاران مجرب و متخصص به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست برای ارتباط با ما کلیک کنید

ترموستات یخچال فریزر دوو دچار مشکل است

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن

 

در صورت رسیدن برق به یخچال و روشن نشدن موتور،ترموستات ابتدا بررسی و سپس تعمیر می شود.در واقع ترموستات وظیفه دارد با بالا و پایین رفتن دما

دستور روشن و یا خاموش شدن موتور را ارسال کند. زمانی که این قطعه دچار عیب باشد حتی با بالا رفتن دمای یخچال که نتیجه آن خراب شدن مواد غذایی است کمپرسور روشن نخواهد شد.

حال از کجا بدانیم که ترموستات دچار ایراداتی می باشد؟

آیا موتور یخچال فریزر دوو ناگهان از کار می افتد؟

آیا موتور یخچال فریزر دوو نمی‌تواند به صورت منظم و وظیفه خود را انجام دهد؟

آیا موتور یخچال دمای پایینی دارد؟

اگر جواب شما به حتی یکی از از سوال های بالا مثبت است،برای تعمیر ترموستات اقدام کنید.چگونه بفهمیم که ترموستات باید تعویض شود؟ کار کردن دائمی

موتور یخچال می تواند یکی از این نشانه ها باشد همچنین گرم شدن داخل یخچال اگر چه عاملان زیادی دارد اما یکی از نشانه‌های زمان تعویض ترموستات است.

آیا روی ترموستات برفک نشسته؟ در این صورت باید برای تعویض ترموستات فکری بکنید.افراد بی تجربه نمیتوانند به صورت دقیق سیستم پیچیده ای مانند

یخچال فریزر را عیب یابی کنند،پس بهترین و مطمئن ترین راه حل مشورت گرفتن از یک تعمیرکار خبره و مجرب می باشد.

 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن با سرویس و پشتیبانی نوین امداد :7749228309120036796

چرا یخچال فریزر دوو اتومات نمیکند؟

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن

 

 

اتومات نکردن یخچال همیشه یک مشکل فنی و تخصصی در سیستم یخچال نیست گاهی اوقات به دلیل بی توجهی ما به شرایط یخچال این مشکل به وجود می آید.

به طور مثال وقتی یخچال فریزر دوو را جلوی نور خورشید قرار میدهیم ممکن است دچار این مسائل شویم.

همچنین در صورت گرم بودن هوا شما می توانید با جابه جا کردن دستگاه آن را در مکان مناسبی قرار دهید.

زمانی که غذای داغ و گرمی را در یخچال میگذاریم ناخواسته عامل کوتاه شدن عمر مفید دستگاه خواهیم شد.خوب است درب یخچال را در طول روز

به دفعات خیلی زیاد باز نکنیم زیرا با هر بار تکرار این عمل هوای بیرون به داخل یخچال وارد شده و نمی گذارد سیستم اتومات شود.

مجموعه نوین امداد در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با سالها تجربه در هفت روز هفته پاسخگوی تماس شما عزیزان میباشد همچنین می توانید از این قسمت فرم درخواست تعمیر را در عرض چند ثانیه برای ما ارسال کنید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

 

اتومات نکردن یخچال نو و جدید

لازم است بدانید این مورد کاملاً طبیعی است.وقتی برای اولین بار یخچال خود را روشن می‌کنید سیستم نیاز دارد تا ۲۴ ساعت دائماً به کار ادامه دهد.نتیجه این کار تولید دمای پایین و هوای خنک است،اگر این مسئله بیشتر از یک روز کامل ادامه داشت به یک تعمیر کار مجرب مراجعه کنید.

 

بررسی دلایل تخصصی تر!

موارد مذکور را بررسی کنید این مشکلات توسط افراد بی تجربه و بدون

تخصص نیز قابل حل بودند.اگر مشکل شما با چک کردن

عناوین بالا حل نشد احتمال می‌دهیم

یکی از اعضای سیستم ایراد پیدا کرده باشد.

 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن با سرویس و پشتیبانی نوین امداد :7749228309120036796

نشتی گاز یخچال فریزر دوو

کم بودن گاز یخچال از دلایلی است که بر اثر نشتی یا تمام شدن آن

نمی گذارد یخچال اتومات شود.این مورد خود را به صورت های مختلف نشان می دهد:

  • برفک زدن در یخچال های جدید یک مشکل به حساب می‌آید اما اگر در یخچال های قدیمی این مورد را مشاهده کرده اید باید بدانید که گاز سیستم نشتی دارد.
  • چگونه مطمئن شویم که یخچال دچار نشتی است؟ ابتدا سیستم را خاموش کنید و اجازه دهید برف ها آب شوند.حال یخچال را روشن کنید،اگر متوجه
  • بالا رفتن دما داخل یخچال شدید،گاز نشتی دارد.این مشکل توسط افراد متخصص حل می شود،اگر تجربه کافی ندارید اقدامی برای تعمیر ننمایید.
  • یخچالهای دیفراست نقاط مثبت زیادی دارند،این مدل ها مجهز به یک صفحه با عنوان صفحه سرما هستندکه در قسمت پایینی یخچال یا بدنه آن قرار دارد.
  • ممکن است ببینید که قسمتی از آن خیس یا برفک زده است،در این صورت گاز یخچال نشتی دارد.جالب است بدانید حتی در صورت وجود نشتی در
  • این مدل ها،دما طبیعی و بدون مشکل است.
  • در یخچالهای نوفراست نیز احتمال روی دادن این مشکل بسیار کم است.

 

لوله های کندانسور یخچال فریزر دوو کثیف است

کثیفی و گرد و خاک لوله های کندانسور مانع از اتومات کردن یخچال می شود.خوب است بدانید که این گرد و غبار بر اثر سالها استفاده انباشته و زیاد شده است.

میتوانید لوله های کندانسور را از هر آلودگی بزدایید و برای به وجود نیامدن دوباره مشکل به صورت دوره ای و مرتب این عمل را تکرار کنید.

 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن ، برای دریافت خدمات کلیک کنید

مشکلات و خرابی هیتر دیفراست یخچال فریزر دوو

هیتر دیفراست در واقع وظیفه دارد برفک‌ هایی که بر روی لوله اپراتور وجود

دارد آب کند.وقتی که برفک روی لوله ها بماند یخچال اتومات نخواهد شد با مراجعه به یک تعمیرکار متخصص ابتدا سلامت هیتر را تست سپس اقدام به تعمیر یا تعویض کنید.

ایراد تایمر دیفراست یخچال فریزر دوو

این عضو وظیفه دارد که برای برفک زدایی در یخچال زمانبندی کند

اگر این عضو دچار مشکل شده باشد کندانسور نمی تواند در زمان

مناسب وظیفه خود را انجام دهد در

نتیجه برفک و یخ باقی خواهند ماند.وقتی این اتفاق رخ دهد هوا در قسمت

داخلی یخچال جریان نخواهد داشت در نتیجه سیستم اتومات نمیکند.بدون دانش و

تخصص نمیتوانید از عیب داشتن

مجموعه مجرب نوین امداد با متخصصان با تجربه به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است شما می توانید از این قسمت با پشتیبانی تماس حاصل بفرمایید

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو رودهن با سرویس و پشتیبانی نوین امداد :7749228309120036796

 

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

 

 

 

Daewoo refrigerator repair agency in Roodehen

Refrigerators play an important role in our daily lives.

Due to the constant need for these devices and regular use, they are more likely to cause problems. Daewoo refrigerator repair agency in Roodehen

It is best not to act unknowingly when a problem arises, and if you feel you do not have enough knowledge to solve a problem, seek help from an expert.

Refrigerators are usually serviced periodically to prevent any possible defects. Sometimes, due to the end of their useful life, they need to be repaired. To know the source and cause of possible problems with the refrigerator-freezer, contact us.

Click to get the service of Daewoo refrigerator freezer repair agency in Roodehen

Why doesn’t the Daewoo refrigerator turn on?

1. The Daewoo refrigerator is not connected to electricity

When the power supply does not reach the refrigerator properly, naturally even if you have the best system, the refrigerator will never start working! Go to the fuse, make sure the kitchen fuse is healthy. You can check other appliances in the kitchen, if those appliances start working without problems, the fuse is not a problem.

Now you can check the operation of the socket and protector. Use an electrical device to check this part as well. Did the electrical device turn on? If your answer is yes, the socket and transformer are not a problem. Also, to check the wire, You can see from under the refrigerator, it may be torn or damaged. You can also use an ohmmeter to make sure this part works properly.

Capacitor failure / overload and start relay of Doo refrigerator-freezer

Essen may be in a situation where power reaches the refrigerator, the display and lights of the Doo refrigerator-freezer work properly, but the motor does not do its job. In this case, the capacitor start relay or overload has problems. These parts are actually electricity. To the refrigerator compressor, which will not reach the refrigerator even if one of them is broken.

The new collection of relief in the field of home appliance repairs, with years of experience, responds to your call seven days a week, dear ones. You can also send us a repair request form in a few seconds. We will contact you soon.

Acetate relay

The starter relay must supply power to it at the same time as the compressor is turned on. When the starter relay fails to supply enough power to the compressor and the compressor does not turn on at all, there is a problem with the starter relay. Also, if there is a clicking sound from the refrigerator, but the engine does not start, the overload is faulty.

Click to get the service of Daewoo refrigerator freezer repair agency in Roodehen

Orload

The member responsible for keeping the compressor

at a low temperature is the overload. When the motor

overheats, it shuts off the power with a motion, and when the

motor reaches the right temperature again, it allows the power to be

connected. So it can be concluded that the problem of overload

causes it to shut down even when the

compressor is at a good temperature.

Acetate capacitor

What is a starter capacitor? In fact, this part is like a

barrier against excessive energy consumption, which

prevents the motor from consuming too much electricity. To repair these

parts, you can go to an authorized home appliance repair shop. Due to the sensitivity and complexity of the refrigerator

system, you should not leave this task to inexperienced people.

New Relief Kit of an authorized home appliance repair agency with

experienced and specialized repairmen at your service 24 hours a day.

Click to contact us.

The Daewoo refrigerator freezer thermostat has a problem
Daewoo refrigerator repair agency in Roodehen

If the electricity reaches the refrigerator and the engine

does not start, the thermostat is checked first and then repaired. In fact, the thermostat has the task of sending the command to turn the

engine on or off as the

temperature goes up and down. When this part is defective,

the compressor will not turn on even when the temperature of

the refrigerator rises, which results in food spoilage.

How do we know that the thermostat has a problem?

Does the Daewoo refrigerator freezer suddenly shut down?

Can’t the Daewoo refrigerator freezer motor work properly?

Does the refrigerator motor have a low temperature?

If your answer to even one of the above questions is yes,

proceed to repair the thermostat. How do we know that the

thermostat needs to be replaced? Constant operation

of the refrigerator motor can be one of these signs. Also,

heating inside the refrigerator, although it has many factors,

is one of the signs

when the thermostat is changed.

Is it snowing on the thermostat? In this case, you have to

think about replacing the thermostat. Inexperienced people can not

accurately troubleshoot a complex system such as a refrigerator-freezer,

so the best and safest solution is to consult an experienced

and experienced repairman.

Why doesn’t the Daewoo refrigerator freeze automatically?
Daewoo refrigerator repair agency in Roodehen

Non-automation of the refrigerator is not always a technical and specialized problem in the refrigerator system. Sometimes this problem occurs due to our inattention to the conditions of the refrigerator. For example, when we put the Daewoo freezer in the sun, we may have these problems.

Also, if the weather is hot, you can move the device to

a suitable place. When we put hot food in the refrigerator,

we will inadvertently shorten

the useful life of the device. It is good to close the refrigerator door during the day. Do not open it too many times because with each repetition of this

The action of outside air enters the refrigerator and does not allow

the system to be automated.

The new collection of relief in the field of home

appliance repairs, with years of experience, responds to your call seven days a week, dear ones.

You can also send us a repair request form in a few seconds.

We will contact you soon.

Do not automate new and new refrigerators

It is important to know that this is perfectly normal.

When you turn on your refrigerator for the first time, the system needs to run continuously for 24 hours. This results in low temperatures and cool air, if this

continues for more than a full day. See an experienced repairman.

Check out more specialized reasons!

Check the above. These problems could be solved by inexperienced and unprofessional people. If your problem is not solved by

checking the above titles, it is likely that one of the system members has a problem.

Gas leak from Doo refrigerator-freezer

The low gas of the refrigerator is one of the reasons that does not allow the refrigerator to be automatic due to leakage or depletion. This case manifests itself in different ways:

Defrosting in new refrigerators is a problem, but if you have

seen it in older refrigerators, you should know that the system gas is leaking.

How to make sure the refrigerator is leaking? First, turn off the system and let the

snow melt. Now turn on the refrigerator, if you notice a sharp rise in temperature

inside the refrigerator, gas is leaking. This problem is solved by experts, if you do not have enough experience, do not take action to repair.
Defrost refrigerators have many positive points, these models

are equipped with a plate called the cold plate, which is located at the bottom of

the refrigerator or its body. You may see that part of it is wet or thawed, in which case the refrigerator gas is leaking. It is interesting to know that even if there is a leak in these models, the temperature is normal and without problems.
This problem is also very unlikely to occur in modern refrigerators.

The condenser tubes of the Daewoo refrigerator-freezer are dirty

Dirt and dust from the condenser tubes prevent the refrigerator

from automating. It is good to know that this dust has accumulated and increased

due to years of use. You can remove the condenser tubes from any contamination and to avoid the problem of recurrence. Repeat this periodically and regularly.

Click to get the service of Daewoo refrigerator freezer repair

agency in Roodehen

Problems and breakdown of the defrost heater of the Doo refrigerator-freezer

Defrost heaters are actually responsible for thawing the snow on the operator’s pipe. When the snow remains on the pipes, the refrigerator will not be automatic.

Defective refrigerator defrost timer

This member has a duty to schedule defrosting in the

refrigerator, if this member has a problem defrost

can not do its job at the right time so frost and ice will remain. When this happens the air inside the refrigerator It will not flow, so the system does not automate. Without knowledge and expertise, you can not have a defect

The new experienced collection of relief with experienced

specialists is ready to serve you dear ones 24 hours a day,

seven days a week. You can contact support from this section.