تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

ما مجموعه نوین امداد با سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس یخچال الکترواستیل میزبان شما هستیم.

مشاوره و پاسخگویی به سوالات نوین امداد تعمیرات یخچال الکترواستیل را در تهران  ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نسیم شهر و حومه توسط تعمیرکاران متخصص و بهترین تکنسین ها

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 77492283

 

نوین امداد آماده ارائه خدمات تعمیرات با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران ، پردیس ، لواسان ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم ،نوشهر می باشد.

 

سنسور دود در پکیج ایران رادیاتور

شکل ظاهری و نوع عمل کرد بسیار شبیه به کلید حرارتی است اما سنسور دود در دمای بین ۶۰ تا هشتاد درجه سانتی گراد عمل می کند و محل نصب آن در یکی از دریچه های کلاهک تعدیل می باشد تا در صورت وارد شدن محصولات احتراق به ساختمان کلید گرم شده و برو کنترل از طریق قطع یا وصل کردن یک مدار خبر بدهد.

 

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر - 09120036796
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

مجموعه مشعل یا برنر در پکیج ایران رادیاتور

از چند قطعه شامل چند راه گاز نازل ها و تیغه های مشعل تشکیل شده است وظیفه دارد شرایط مناسبی برای گاز ایجاد کند تا زمان سوخت بیشترین راندمان را داشته باشد و محصولات احتراق آن حد ممکن سمی نباشند

گاز پس از خارج از شیر کنترل گاز به چند راه می رسد چند راهه وظیفه دارد گاز وارد شده را بین نازل ها تقسیم‌کند دهانه خروجی نازل به نسبت نوع گاز فشار گاز وسایر پره های مشعل تغییر می کند که اینکار به عهده کارخانه سازنده است و در صورت نیاز تبدیل نوع سوخت در این باره می بایست با تکنیسن شرکت سازنده مشورت کرد یا دفترچه فنی دستگاه مطالعه شود

در هنگام خارج شدن گاز سوراخ نازل به علت کم شدن قطر مسیر حرکت سرعت آن افزایش می یابد و درنتیجه پس از خلج شدن وارد گلوگاه پره های مشعل می شوند

در این قسمت مقداری هوا که به ان هوای اولیه گفته می شود با گاز مخلوط شده تا رقیق تر شوند پس از مخلوط شدن گاز  با هوا در دهانه ورودی تیغه مشعل این گاز تا انتها مشعل رفته و سپس مسیر را به سمت مخالف دور میزند

این عمل برای بهتر مخلوط شدن گاز و هوا و تنظیم مناسب تر بین سوراخ های خروجی انجام‌ می شود در قسمت بالایه پره های مشعل سوراخ های متعدد ی وجود دارد تا گاز به صورت مساوی از آنها خارج شود

در هنگام خارج شدن گاز از مشعل به وسیله جرقه زدن پیلوت عمل احتراق صورت می  گیرد در هنگام سوخت گاز مقداری هوا برای سوختن با آن مخلوط می شود که به این هوا هوای ثانویه گفته می شود.

 

الکترود و جرقه زن و حسگر شعله پکیج دیواری ایران رادیاتور

الکترود و جرقه زن وظیفه تخلیه صحیح بار الکتریسته حجیم شده توسط برد را دارد این عمل می بایست در مسیر خروجی گاز از پره های مشعل انجام‌گیرد در نتیجه این  عمل مولکولهای مرتبط با جرقه باردار شده و واکنش گرمایی نشان می دهد اگر این عمل به صورت متعدد و با شدت جریان مناسب صورت گیرد عمل احتراق انجام می گیرد.

دریافت جرقه می تواند در چند قسمت انجام‌گیرد اگر فقط یک الکترود برای ایجاد شعله طراحی شده باشد جرقه به سطح پرهای  مشعل و محل خروج گاز اصابت می کند اما اگر از دو الکترود استفاده شود عمل جرقه زدن مابین دو الکترود انجام می شود

در دستگاه های تک الکترود امکان استارت با صدای انفجاری بیش از دستگاهای دو الکترود می باشد چرا که در دستگاهای تک الکترود فاصله الکترود میبایست با سطح مشعل تنظیم شود و محدویت زیادی دارد لذا امکان دارد در آن نقطه بهترین فضا برای اشتعال گاز ایجاد نشود.

اما در دستگاهای دو الکترود می توان مکان برخورد جرقه یک الکترود به الکترود دیگر را تغییر داد تا در بهترین فضا ثابت شود .

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر با تکنسین عالی توسط مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 0912003679677492283

 

نوین امداد آماده ارائه خدمات تعمیرات با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران ، پردیس ، لواسان ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم ،نوشهر می باشد.

 

حسگر شعله

بسیار مشابه الکترود جرقه زن می باشد و از طریق نوک الکترود با شعله مستقیم در ارتباط است برخورد شعله با حسگر شعله باعث عبور جریان بسیار ضعیفی مابین بدنه مشعل الکترود می شود .در این عمل شعله رسانایه ضعیفی است که وظیفه حمل الکترونها و رساندن به حسگر شعله را دارد البته شعله رسانایی با مقاومت زیاد است.

تعداد الکترون هایی که جذب الکترود میشوند نشان دهنده شدت جریان می باشد و طبق محدودیتی که برای برد کنترل مشخص شده است

در صورت کم بودن شدت جریان حداقل ۰/۵میکرو آمپر وجود ارتباط مستقیم ما بین الکترود و بدنه مشعل وجود شعله تایید نمیشود و دستگاه خطای نقص در شعله را نشان می دهد در دستگاهای تک الکترود این وطیفه به همان الکترود جرقه زن داده شده است که در پنج ثانیه اول به صورت جرقه زن عمل میکند و پس از پنج ثانیه وظیفه حسگر شعله را انجام می دهد.

 

چرا نباید سراغ تعمیرکار و یا تکنسین بی تجربه و غیر مجاز برویم ؟

  1. از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کند و کلا دستگاهتان بدون استفاده خواهد شد.
  2. احتمال اینکه مهارت نفر تعمیر کار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی نداریم و باعث زدن ضرر بیشتری بشود.
  3. در صورت هر نوع مشکل، پشتیبانی جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت نخواهید داشت.
  4. به دلیل در جریان قرار نگرفتن در روند تعمیر دستگاه، هزینه‌های غیر استاندارد و زیادی را باید متقبل خواهید شد.

 

پمپ سیکولاتور

برای گردش اب و مقابله با مقاومت مسیر گردش اب در سیستم‌گرمایی در مبدل ثانویه از یک پمپ سیر کولاتور استفاره می شود در این پمپ با استفاده از نیرو گریز از مرکز با گردش یک پروانه ای داخل پمپ ب۶ گردش در میاید میزان حد و جابجایی اب در یک پمپ به نسبت پمپ تغییر می کند در پکیچ ها هر پمپ دور ثابت و متغییر استفاده می شود.

 

شیر گاز پکیج ایران رادیاتور

برای کنترل روشن خانکس شدن و تنظیم شعله استفاده میشود که معمولا برق ۲۲۰ یا ۱۱۰متناوب استفاده می شود.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر - 09120036796
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

 

سنسورهای دمای آب گرم مدار مصرفی وآب گرم مدار گرمایشی

الکترونیک کمیتی به نام مقاومت وجود دارد که واحد اندازه گیری آن اهم می باشد در صنعت الکترونیک ازاین کمیت به طرق مختلف استفاده می شود.

از مقاومت یک مدارالکترونیکی برای اندازه گیری دمای مدار استفاده می شود دراین مدار مقاومت به نسبت دما تغییری حالت می دهد که اگر با بالا رفتن دما مقاومت دما کم شود به آن   NTC و اگر با بالا رفتن دمامقاومت آن هم افزایش یابد به آن PTC گفته می‌شود     NTC ها به دو روش دمای مدار و حس می کنند  ۱ مستغرق ۲ سطحی NTC های مستغرق درمسیر عبورجریان آب قرار میگیرند

به همین علت اختلاف کمتری مابین دمای واقعی آب و مای گزارش شده به برو میباشد اما تست کردن آن مستلزم تخلیه آب مدار می باشد NTC های مستغرق طوری طراحی‌ شده که از طریق یک بدنه فنری به لوله مسی چسبیده است و مای داخل لوله را با تغییر مقاومت به برو کنترل گزارش می دهد.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 0912003679677492283

 

نوین امداد آماده ارائه خدمات تعمیرات با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران ، پردیس ، لواسان ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم ،نوشهر می باشد.

 

آبگرمکن ایران رادیاتور

کلید حداقل فشار آب

مقدار فشار آب داخل سیستم گرمایی بسیار مهم است زیرا وقتی آب را گرم می کنیم عمل تبخیر صورت می گیرد وبرای جلوگیری از این حالت با حبس آب دریک ظرف بسته و ایجاد فشار درآن ظرف می توان نقطه تبخیر آب را بالا برد برایاطمینان خاطر از وجود آب در سیستم به طور کامل به فشار آن نیاز داریم

در پکیج ها برای اطمینان ا ز وجود آب درسیستم قطعه ای بنام کلید حداقل فشار آب طراحی شده است که مستقیم به مدار آب گرمایی متصل می باشد .

 

سنسور فشار در دستگاه هایی که فشار آب مدار گرمایی رابه صورت دیجیتال بروی صفحه نمایشگر آن ها نشان  می دهد به جای استفاده از کلید حداقل فشار آب و فشار سنج از سنسور فشار استفاده می شود سنسور فشار به طور مستقیم به مدار گرمایی متصل می شود.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر با مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 0912003679677492283

 

نوین امداد آماده ارائه خدمات تعمیرات با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران ، پردیس ، لواسان ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم ،نوشهر می باشد.

 

سوالاتی که شاید شما هم داشته باید در زمینه مجموعه نوین امداد:

راه‌هایی که می‌توانید با مجموعه نوین امداد در زمینه تعمیرات یخچال، هود، پکیج و غیره ارتباط برقرار کنید؟

شما می‌توانید از طریق شماره هایی که در صفحه سایت یا در صفحه تماس با نوین امداد وجود دارد با ما تماس حاصل فرمایید .این شماره ها واحد پشتیبانی خدمات ،مدیریت مجموعه، مشاوره و پاسخگویی به سوالات در برمی گیرد.

تعمیر ات – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 77492283

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر - 09120036796
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

زمان خدمت‌ دهی مجموعه امداد نوین به‌ صورتی است؟

ساعات کاری مجموعه از ساعت ۸ صبح الی 22 شب آماده خدمات رسانی می باشد و در این ساعات پاسخگویی از طریق تماس تلفنی شما با دفتر تعمیرگاهی هستیم.

 

ما در چه زمینه‌های می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

وظیفه اصلی ما ارائه تعمیرات تخصصی و خدمات سرویس به تمامی محصولات الکترونیکی است. که از جمله می‌توان به سرویس، نگهداری و تعمیرات تخصصی اشاره نمود.

 

خدمت‌ دهی مجموعه امداد نوین برای چه مناطقی است؟

خدمت دهی مجموعه در تهران ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نوشهر می باشد.

درباره‌ی مجموعه نوین امداد :

پشتیبانی و خدمات دهی نوین امداد با 10 سال سابقه کار از معتبرترین و باکیفیت ترین تعمیرات محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد . این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیرات را داشته باشد.

 

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 1 میانگین: 5]

 

 

 

Repair of Iran radiator boiler in Nasimshahr

We are the new relief complex with the fastest and highest quality electrostatic refrigerator service.

Consulting and answering new questions to help repair electro-steel refrigerators in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nasimshahr and suburbs by specialized repairmen

Iran Radiator Package Repair in Nasimshahr – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

NovinEmdad is ready to provide repair services with the best quality and the fastest possible time in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nowshahr.

Smoke sensor in Iran Radiator boiler

The appearance and type of operation is very similar to a thermal switch, but the smoke sensor operates at a temperature between 60 and eighty degrees Celsius, and its installation location is in one of the valve vents to be adjusted to prevent combustion products from entering the switch building.

Warm up and let the controller announce by disconnecting or connecting a circuit.

Repair of Iran radiator boiler in Nasimshahr

Torch or burner set in Iran Radiator boiler

It consists of several parts, including several gas paths, nozzles and burner blades. It has the task of creating suitable conditions for gas so that the fuel time is the most efficient and its combustion products are not as toxic as possible.

The gas reaches several ways after leaving the gas control valve. Multi-way has the task of dividing the imported gas between the nozzles.

The nozzle outlet changes according to the type of gas. If you need to change the type of fuel, you should consult with the technician of the manufacturer or read the technical manual of the device.

When the gas of the nozzle hole comes out, due to the reduction of the diameter of the travel path, its velocity increases, and as a result, after entering the nozzle, they enter the throat of the torch blades.

In this part, some air, which is called primary air, is mixed with gas to make it thinner. After mixing gas with air in the inlet of the burner blade, this gas goes to the end of the burner and then goes around the path in the opposite direction.

This is done to better mix the gas and air and to better adjust the outlet holes. There are several holes in the upper part of the burner blades so that the gas comes out of them evenly.

When the gas comes out of the burner, the combustion takes place by igniting the pilot. When the gas is fueled, some air is mixed with it to burn it, which is called secondary air.

Electrode and igniter and flame sensor of Iran Radiator wall package

The electrode and spark plug are responsible for properly discharging the bulk of the electricity charged by the board. This operation must be performed in the gas outlet path of the burner blades. Combustion is performed with the appropriate current intensity.

Spark reception can be done in several parts if only one electrode is designed to create a flame. The spark hits the surface of the burner blades and the gas outlet, but if two electrodes are used, the ignition is performed between the two electrodes.

In single-electrode devices, it is possible to start with an explosive sound more than two-electrode devices, because in single-electrode devices, the distance between the electrodes must be adjusted to the burner surface and it has many limitations, so the best space for gas ignition may not be created at that point.

But in two-electrode devices, the location of the spark collision of one electrode to another can be changed to be fixed in the best space.

Iran Radiator Package Repair in Nasimshahr – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

NovinEmdad is ready to provide repair services with the best quality and the fastest possible time in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nowshahr.

Flame sensor

It is very similar to the igniter electrode and is connected to the direct flame through the electrode tip. The flame collides with the flame sensor, causing a very weak current to pass between the body of the electrode burner. It has a flame, but the flame is highly conductive.

The number of electrons that are absorbed by the electrode indicates the intensity of the current and according to the limit specified for the control board

If the current intensity is at least 0.5 μA, the existence of our direct connection between the electrode and the burner body is not confirmed, and the device shows a flaw defect error.

In single-electrode devices, this range is given to the same ignition electrode as The first five seconds act as an igniter and after five seconds it performs the function of a flame sensor.

Why not go to an inexperienced and unauthorized repairman?

It uses non-standard parts and accessories to repair your device and your device will be completely unused.

It is possible that we do not know the skill of the repairman and whether he has passed the necessary training or not, and it will cause more damage.
In the event of any problems, you will not have the support to seek redress or compensation.

You will have to pay a lot of non-standard costs due to not being in the process of repairing the device.

Cyclist pump

To counteract the water circulation and the resistance of the water circulation path in the heating system in the secondary converter, a coil garlic pump is used. A pump varies in proportion to the pump

Each package uses a constant and variable speed pump.

Gas radiator package Iran Radiator

It is used to control the ignition and adjust the flame, which usually uses 220 or 110 AC power.

Repair of Iran radiator boiler in Nasimshahr

Consumption hot water temperature sensors and hot water heating circuit

Electronics There is a quantity called resistance, the unit of measurement of which is ohm. In the electronics industry, this quantity is used in different ways.

The resistance of an electronic circuit is used to measure the temperature of a circuit. In this circuit, the resistance changes in proportion to the temperature.

If the temperature resistance decreases with increasing temperature, it is called NTC, and if the resistance increases with increasing temperature, it is called PTC. NTCs feel the temperature of the circuit in two ways: 1 submerged 2-level submerged NTCs are in the path of water flow

For this reason, there is less difference between the actual temperature of the water and the water reported to go, but testing it requires draining the water circuit. Submerged NTCs are designed to be attached to the copper pipe through a spring body and change the water inside the pipe by changing Resistance to go control reports.

Iran Radiator boiler Repair in Nasimshahr – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

NovinEmdad is ready to provide repair services with the best quality and the fastest possible time in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nowshahr.

Radianvar Iran water heater

The key to minimum water pressure

The amount of water pressure inside the heating system is very important because when we heat water, evaporation takes place and to prevent this, by trapping water in a closed container and creating pressure in that container, the evaporation point of water can be raised to ensure the presence of water.

In the system we need to completely push it

In boilers, to ensure the presence of water in the system, a component called the minimum water pressure switch is designed, which is directly connected to the thermal water circuit.

Pressure sensor In devices that show the water pressure of the heat circuit digitally on their screen, instead of using the minimum water pressure switch and the pressure gauge, a pressure sensor is used. The pressure sensor is connected directly to the heat circuit.

Iran Radiator boiler Repair in Nasimshahr – New Relief Complex – Contact Number: 09120036796 – 77492283

NovinEmdad is ready to provide repair services with the best quality and the fastest possible time in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nowshahr.

Questions you may have about the new relief kit:

Ways you can connect with the new relief kit for refrigerator, hood, boiler, etc. repairs?

You can contact us through the numbers on the site page or on the contact page of NovinEmdad. These numbers include the service support unit, collection management, consulting and answering questions.

Repair – New Relief Collection – Contact Number: 09120036796 – 77492283

Repair of Iran radiator boiler in Nasimshahr

Is the service time of the new relief kit correct?

The working hours of the complex are ready to provide services from 8:00 AM to 10:00 PM, and during these hours, we are responsible for answering your phone call to the repair shop office.

In what areas can we help you?

Our main task is to provide specialized repairs and service to all electronic products. These include specialized service, maintenance and repairs.

What is the service area of ​​the new relief complex for?

The service of the complex is in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nowshahr.

About the new relief collection:

New Relief Support and Services with 10 years of experience in the most reputable and high quality repairs of home appliance products. This center, having the most specialized and experienced repairmen, has been able to provide service and repairs step by step with the latest technology in the world.