تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان با تعمیرات ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان، گروه صنعتی ایساتیس به خاطر تولید محصولات با عالی و خوب و ارائه تکنولوژی کشور ایتالیا، در ایران شروع بکار کرد و نام ایساتیس که نام باستانی و قدیمی شهر یزد است، برای خود انتخاب کرد.

نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در ایران شرکت ایساتیس در سال 1385 شمسی در تأسیس شد.این شرکت طی سال ها کار در فعالیت بازار رقابت در لیست بهترین و پرفروش ترین برندهای وسایل گرمایشی در ایران بود.

گروه تولیدی ایساتیس با پشتوانه به تجهیزات پیشرفته تعمیرکاران متخصص و کارآمد و با توجه به نیاز بازار شروع به ساخت کولر گازی کرد.کولر گازی اسپلیت ایساتیس تحت استاندارد های ایتالیا با تکنولوژی عالی تولید و ساخته شد و به بازار آمد.

 

تعمیرکاران حرفه ای و پشتیبانی تعمیرات هر نوع برند و پکیج ایساتیس در لواسان و حومه ها و تهران – نمایندگی نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 77492283

 

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان - نوین امداد - 09120036796
تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان

 

پکیج 30000 ایساتیس یکی دیگر از ساخته های شرکت ایساتیس می توان به این پکیج دیواری اشاره کرد که مورد استقبال بوده است هم از نظر کارکرد و هم از نظر مدل ساخت.

ایساتیس تمام تلاش خودش را تمامی این سال ها گذاشته تا بهترین محصولات را به ما ارائه کند و سعی در ساخت کامل ترین و بی نقص ترین پکیج را حهت استفاده به ما بسازد.

چون پکیج ایساتیس به طور کلی پکیج ها مورد استفاده عام در حالت روزمره بوده و گرمایش خانه ها و شرکت ها و مکان های اداری و بیشتر جاها الان از طریق این دستگاه تولید می شود.

پکیج ایساتیس با توجه مساحت جمحل جایی که باید گرم کند و با توجه به گرم یا سرد بودن محل جغرافیایی شما هم به صورت داخلی و خارجی قابل نصب است.

 

پکیج نیو استار ایساتیس مدل سه هزار و تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان:

باید گفته شود که این پکیج ایساتیس دارای بزرگترین جا و ظرفیت در بین بقیه ی پکیج ها دارد. برای استفاده آب گرم و گرمایش استفاده می شود.این پکیج ایساتیس نسبت به قبلی ها تقریبا مقرون به صرفه تر است. این پکیج هم مثل مدل قبلی دارای  دو مبدل اصلی و ثانویه است.

دارای یک سیستم پیچیده و کاملی هست که مثل سری 2 هزار در صورت به وجود آمدن اشکال در آن، با ارور به شما اطاع می دهد.مثل بیشتر پکیج ها دارای یک صفحه جهت کلیدهای مورد استفاده در قسمت انتهای پکیج ایساتیس وجود دارد که با آن می توانید وضعیت پکیج و گرمای آن را تغییر دهید.

و دیگر سیستم کثل مدل 2 هزار می توانیم به محفظه احتراق پکیج ایساتیس اشاره کنیم که نقش خیلی بزرگی را در مورد مزیت این پکیج می توان نامک برد، که با وصل شدن به یک دودکش دو جداره تا دود سوختن از ان خارج و هوای تازه را به داخل بیاورد.

دارای ضد یخ برای مناطق سردسیر جهت جلوگیری از یخ زدگی و کار کردن درست پکیج دیگر مزیت مهم این پکیج است.

 

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان - نوین امداد - 09120036796
تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان

 

پشتیبانی حرفه ای پکیج ایساتیس در لواسان با تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 77492283

 

ویژگی های موثر پکیج ایساتیس

  • پايين بودن مصرف انرژی و هزینه مناسب جهت خرید
  • دارای سيستم خورشيدی در صورت نصب در خارج محل و با همه ی شوفاژ ها سازگار است
  • کنترل دقیق شعله و آب گرمی که مصرف می کنیم
  • مزیت اتصال به انواع ترموستاتها و سنسورها
  • دارای سيستم ضد گيرپاژ که برای پکیج بسیار مفید بوده
  • حذف سوئيچ فشار پکیج
  • عيب يابی الکترونيکی و اعلام آن توسط ارور کدی

 

 

راهنمایی پکیج ایساتیس 2 هزار و تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان :

این پکیج ساخته شده توسط مجموعه ایساتیس هست که دیواری و استفاده میکنه از فضای ممکن برای نصب و تامین آب گرم پکیج و آب گرم مصرفی که استفاده می کنیم. این شرکت از زمان قدیم سعی بر این دارد از نظر پشتیبانی و ارتقاء قطعات خود را در سطح بالا نگه دارد آن هم با مکانیزم  جدید و روش های جدید روز دنیا آنها را در بهترین شکل ها و طرح ها تولید کند.

 

معمولا کل پکیج ها دارای یک ویژگی خوب هستند که هم در داخل و هم خارج از ساحتمان می شود. این پکیج هم قابل استفاده در جاهای مختلف مثل: منازل، بیمارستان، بانک و غیره …

و این سری پکیج های ایساتیس همینطور دارای خاصیت خوب این هستند که با توجه به شرایط آب و هوایی می تونند، در شرایط گرم و سرد متغیر باشند و در خارج و داخل و نصب شوند.

 

تعمیرات و پشتیبانی و تعویض پکیج ایساتیس در لواسان با تعمیرکاران متخصص و حرفه ای  – نمایندگی نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 77492283

 

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان و پکیج های ایساتیس :

اگر مساحت خانه یتان کوچک است باید بدانید که پکیج های دیواری بهترین گزینه موجود و مناسب برای استفاده در خانه شما و تهیه و تامین آبگرم مورد نیاز خانه به شمار می آید. پکیج های ایساتیس در ظرفیت های 26 و 30 کیلو وات با نام

تجاری NEW STAR با مزیت و طراحی خوشگل و زیبا است. این پکیج دیواری از نوع تک مبدله فن دار می باشد که در کمترین زمان ممکن آبگرم مورد نیاز مصرفی را تامین می کند.

اگر مساحت خانه یتان یا سرکار یا مغازه یا هر جای دیگر 170 متر مربع بود بهتر است از پکیج ایساتیس 26 هزار خریداری و استفاده کنید و برای جاهایی که تا حداکثر 270 متر مربع است خیلی بهتر است که از مدل پکیج ایساتیس مدل 30 هزار استفاده کنید که قدرت کشش برای این مساحت را داشته باشد.

 

هدف ما تعمیرات و خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس و پشتیبانی سالانه آن و در ثورت خرابی کلی قطعه ای داحل پکیج تعویض قطعه است.مجموعه ما با تلاش زیاد تعمیرکاران حرفه ای ما توانسته جایگاه ممتازی را بین مجموعه های دیگر تعمیراتی داشته باشد.مفتخریم که بگوییم نمایندگی ما 10 سال سابقه تعمیراتی دارد. که موفقیت بزرگی برای ما محسوب می شود که شما هموطنان عزیز به ما  اعتماد کرده و وسایل الکترونیکی خود را نزد ما داده تا تعمیر کنیم.

 

کلا این سری سیستم ها از هر نظر جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و ایتالیا برخودار است و با راندمان بالا، کمترین مقدار مصرف انرژی را دارند. شیر گاز SIT مدل SIGMA یکی از این مزیت ها و تکنولوژی هست که در اختیار پکیج های ایساتیس است.

این قطعه می تواند شعله را به طور دقیق و نیاز دستگاه تنظیم کند. باید گفت صفحه نمایش دیجیتال و سیستم عیب یابی هوشمند هم یکی دیگر از آثار فوق العاده این پکیج است.

صد در صد در گذر زمان ممکن است مشکل و عیبی در پکیج ببینیم که توسط صفحه دیجیتال آن به سادگی می توان کد خطا و ارور را جهت درست کردن آن توسط تعمیرکاران حرفه ای دید.

 

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان - نوین امداد - 09120036796
تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان

 

تعمیر پکیج ایساتیس در لواسان با تعمیرکاران متخصص– مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 77492283

پکیج ایساتیس نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. شمایی که دارید این مقاله را می خونید،حتما مصرف کننده پکیج ایساتیس هستید. در مورد نگهداری پکیج خیلی مهم که بدونید راه های مختلفی وجود دارد. یکی از این راه ها سرویس سالیانه پکیج ایساتیس هستش.سرویس خودش 2 کمک بزرگ به شما می کند.

1-هزینه های شما را کمتر می کند

2-از فاسد شدن مواد غذاییتان جلوگیری می کند

می تونم این مسائل را به یک نمونه مثال ساده می تونم بهتان توضیح بدم. شما وقتی یک ماشینی را می خرید به طور مدام برای ان بیمه پرداخت می کنید که اگر تصادفی کردید آن بیمه ای که پرداخت می کنید هزینه را برای شما کمتر خواهد کرد. سرویس سالیانه یخچال هم برای کمتر کردن هزینه شما به در صورت جلوگیری از خسارت می باشد.

 

پکیج ایساتیس و تعمیرات پس از فروش آن – نمایندگی مجموعه نوین امداد – با شماره تلفن های 77492283 و 09120036796 – تعمیرات متخصصی و تعویض قطعات سوخته – اعم از پکیج و یخچال و هود در برندهای مختلف

در صورت نیاز داشتن به تعمیرات لوازم خانگی خانه ی خود با ما تماس بگیرید. نمایندگی نوین امداد با سال ها کار در مناطق تهران و حومه در خدمت شما

و همینطور پشتیبانی ماهانه و سالانه از دستگاه های الکترونیکی

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

Isatis package repair in Lavasan with Isatis repairs

Isatis Package Repair in Lavasan, Isatis Industrial Group started operating in Iran due to the production of excellent and good products and the presentation of Italian technology, and chose the name Isatis, which is the ancient name of Yazd.

Isatis Package Repair Agency in Iran Isatis Company was established in 2006. This company was in the list of the best and best-selling brands of heating appliances in Iran for many years.

Isatis production group, with the support of advanced equipment of specialized and efficient repairmen and according to the needs of the market, started to manufacture gas coolers. Isatis split gas coolers were produced and manufactured under Italian standards with excellent technology and came to market.

Professional repairmen and support for repairs of any Isatis brand and package in Lavasan, its suburbs and Tehran – Novin Emdad Agency – Contact number: 09120036796 – 77492283

Isatis package repair in Lavasan

Isatis 30,000 package Another construction of Isatis company is this wall package, which has been welcomed both in terms of function and construction..

Isatis has put all its efforts all these years to offer us the best products and try to make the most complete and perfect package for us to use.

Because the Isatis package is generally used in everyday use, and the heating of homes, companies, offices and most places is now produced through this device.

Isatis package can be installed internally and externally according to the area of ​​the skull where it should be heated and depending on whether it is hot or cold in your geographical location.

New Star Isatis package model three thousand and repair Isatis package in Lavasan.:

It must be said that this Isatis package has the largest space and capacity among other packages. It is used for hot water and heating. This Isatis package is almost more economical than the previous ones. This package, like the previous model, has two main and secondary converters.

It has a sophisticated and complete system that, like the 2,000 series, obeys you with an error if something goes wrong with it. Like most packages, there is a keypad at the end of the Isatis package that You can change the status of the package and its temperature.

And the other system of model 2000 we can mention the combustion chamber of Isatis package, which can play a very big role in the advantage of this package, which is connected to a double-walled chimney to burn smoke and fresh air. Bring in the.

Antifreeze for cold areas to prevent freezing and proper operation of the package is another important advantage of this package.

Isatis package repair in Lavasan

Professional support of Isatis package in Lavasan with professional repairmen of Novin Emdad agency – Contact number: 09120036796 – 77492283

Effective features of Isatis package
Low energy consumption and reasonable cost to buy
It has a solar system, if installed outdoors, and is compatible with all boilers
Precise control of the flame and hot water we consume
The advantage of connecting to a variety of thermostats and sensors
Has an anti-lock system that was very useful for the package
Remove the package pressure switch
Electronic troubleshooting and its announcement by code error

Isatis Package Tips 2000 and Isatis Package Repair in Lavasan:

This package is made by Isatis Group, which is wall-mounted and uses the possible space for installation and supply of hot water package and hot water that we use. From ancient times, the company has been trying to keep its parts at a high level in terms of support and upgrades, with new mechanisms and new methods to produce them in the best shapes and designs.

Usually all packages have a good feature that is both inside and outside the field. This package can also be used in different places such as: homes, hospitals, banks, etc …

And this series of Isatis packages also has the good feature that they can be varied in hot and cold conditions according to the weather conditions and can be installed inside and outside.

Repairs, support and replacement of Isatis package in Lavasan with specialized and professional repairmen – New Relief Agency – Contact number: 09120036796 – 77492283

Isatis package repair in Lavasan and Isatis packages:

If the area of ​​Ethan’s house is small, you should know that wall packages are the best option available and suitable for use in your home and providing the spa needed for the house. Isatis packages in capacities of 26 and 30 kW with the name

NEW STAR brand with advantage and beautiful design. This wall package is a single fan converter that provides the required hot water in the shortest possible time.

If the area of ​​Ethan’s house or office or shop or anywhere else was 170 square meters, it is better to buy and use the Isatis 26,000 package, and for places up to a maximum of 270 square meters, it is much better to use the 30,000 Isatis package model. To have the power of attraction for this area.

Our goal is repairs and after-sales service for the Isatis package and its annual support, and in the event of a total breakdown of a part, the replacement part of the package is replaced. Let’s say our agency has 10 years of repair history. It is a great success for us that you, dear compatriots, trust us and give us our electronic devices to repair.

In general, this series of systems has the latest technologies in the world and Italy in every way, and with high efficiency, they have the lowest amount of energy consumption. SIT gas valve model SIGMA is one of these advantages and technology that is available in Isatis packages.

This part can adjust the flame precisely and the needs of the device. It should be said that digital display and intelligent troubleshooting system is another great work of this package.

One hundred percent over time, we may see a problem and defect in the package, whose digital screen can easily see the error code to be corrected by professional repairmen.

Isatis package repair in Lavasan

Isatis package repair in Lavasan with specialized repairmen – New Relief Collection – Contact number: 09120036796 – 77492283

Isatis package needs maintenance. If you are reading this article, you must be a consumer of Isatis package. There are several ways to know about package maintenance. One of these ways is the annual service of Isatis package. The service itself will help you a lot.

1. Reduces your costs

2. Prevents spoilage of your food

I can explain these issues to you with a simple example. When you buy a car, you are constantly paying for that insurance, which if you accidentally do, the insurance you pay will lower the cost for you. The annual service of the refrigerator is also to reduce your cost in case of damage prevention

Isatis package and after-sales repairs – Representation of Novin Emdad collection – with telephone numbers 77492283 and 09120036796 – Specialized repairs and replacement of burnt parts – including packages, refrigerators and hoods in different brands

Contact us if you need to repair your home appliances.

New relief agency with years of work in Tehran and its suburbs at your service

As well as monthly and annual support for electronic devices