نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند این امکان را برای ساکنین این منطقه فراهم کرده است، تا به راحتی تعمیرات هود خود را انجام بدهند. هود ها هم مانند دیگر وسایل منزل نیاز به سرویس و تعمیر دارند.

دقت داشته باشید که توجه به ایرادهای جزیی می تواند به راحتی مانع بروز مشکلت جدی تری باشد. سرویس های دوره ای هود ها به شما کمک می کند تا ایرادات جزیی را به راحتی برطرف کنید.

برای این کار می توانید به راحتی با نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند تماس بگیرید. تعمیرکاران متخصص نوین امداد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

در ادامه این مقاله مشکلات رایج انواع هود های آشپزخانه را بررسی می کنیم. با برطرف کردن این مشکلات می توانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.

ما مجموعه نوین امداد با سریع ترین و با کیفیت ترین میزبان شما هستیم. مشاوره و پاسخگویی به سوالات نوین امداد تعمیرات را در تهران  ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ،پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نسیم شهر و حومه توسط تعمیرکاران متخصص

 

چه زمانی باید برای تعمیر هود اقدام کنیم؟

معمولا مشکلاتی که برای هود آشپزخانه پیش می آید و کارکرد آن را با اختلال مواجه می کند، روشن نشدن هود، روشن شدن ناگهانی، سوختن هود، ضعیف شدن مکش و مواردی از این قبیل است. در این مواقع لازم است از یک تعمیرکار هود اجاق گاز برای تعمیر هود کمک بگیرید.

 

برخی از اشکالات رایج هود را در ادامه این مطلب آورده ایم. با هر یک از این موارد که روبرو هستید می توانید از تعمیرکاران هود آشپزخانه در پرند بهره مند شوید.

 

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند با تعمیرکاران متخصص – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 02177492283

 

 • ضعیف شدن مکش هود

چرا هود مکش ندارد؟ دلیل شعیف شدن مکش هود چیست؟ مطلبی که برای دلایل ضعیف شدن هود ترتیب دیده ایم را از دست ندهید. با خواندن این مطلب به مشکل هود آشپزخانه تان پی می برید. در صورتی که متخصص تعمیرات نیستید با نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند تماس بگیرید.

 

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند - نوین امداد 1
نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند

 

تعمیر اجزای تشکیل‌دهنده هود آشپزخانه

فیلتر، لامپ هالوژنی، فن، موتور، برد الکترونیکی، قاب، سنسور، دود کش خرطومی، کلید تنظیم‌کننده دور موتور همگی از قطعات تشکیل دهنده هود هستند. برای تعمیر یا تعویض هر کدام از آن ها باید به نمایندگی های مجاز همان برند مراجعه کنید.

در صورتی که زمان گارانتی هود شما به اتمام نرسیده است با شرکت آن تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید. بهتر است از نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند استفاده کنید.

نکاتی برای نگهداری از هود آشپزخانه

 • زمانی که گاز شما روشن هست حتما هود را روشن کنید تا گرمای گاز به هود آسیب نزند.
 • در صورتی که قصد تمیز کردن شیشه هود را دارید اجازه بدهید کاملا خنک شود.
 • برای نظافت قسمت های استیل هود حتما از مواد غیر اسیدی استفاده کنید و دکمه های صفحه نمایش هود را با دستمال نم دار تمیز کنید و حتما آن را خشک نمایید.
 • در فاصله های معین فیلتر هود را تمیز کنید تا مانع خارج شدن دود نشود.
 • چند وقت یکبار فن هود را با مایع تمیز کننده پاک کنید.
 • دقت داشته باشید در هنگام تمیز کردن هود خاموش باشد.
 • فاصله استاندارد هود از گاز 60 تا 70 سانتی متر است .
 • در مورد هودهای توکار حتما باید قبل از نصب کابینت تصمیم گیری کرده باشید.
 • اگر از اجاق گازتان به طور مرتب و زیاد استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم از هودهای زاویه دار استفاده نکنید.

 

چرا نباید سراغ تعمیرکار بی تجربه و غیر مجاز برویم ؟

 1. از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کند و کلا دستگاهتان بدون استفاده خواهد شد.
 2. احتمال اینکه مهارت نفر تعمیر کار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی نداریم و باعث زدن ضرر بیشتری بشود.
 3. در صورت هر نوع مشکل در سرویس پکیج ، پشتیبانی جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت نخواهید داشت.
 4. به دلیل در جریان قرار نگرفتن در روند تعمیرات یخچال الکترواستیل ، هزینه‌های غیر استاندارد و زیادی را باید متقبل خواهید شد.

اشکالات رایج هود بیمکث

لرزش و صدای غیر عادی هود

 

به طور معمول با روشن کردن هود آشپزخانه صدایی یکنواخت و آرام شنیده می شود. هر گونه لرزش یا صدای غیر عادی هود در موقع کار کردن، نشان دهنده یک ایراد و اشکال در دستگاه است. به محض شنیدن هر صدای ناهنجاری از هود، فورا آن را خاموش کنید. پس از خاموش کردن با باز کردن پوشش هود می توانید قطعات داخل آن را ببینید.

 

اگر قطعه ای شل شده و یا جدا شده باشد، احتمال شنیدن سر و صدای زیاد موقع کار کردن هود وجود دارد. با تعویض و یا تعمیر قطعه خراب، مشکل برطرف می شود. چنانچه قطعه ای لق می زند می توانید با پیچ گوشتی آن را محکم کنید. در اغلب موارد یک ایراد در موتور هود منجر به این صدا شده است که می بایست برطرف شود.

 

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند - نوین امداد 1
نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند

 

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند با تعمیرکاران متخصص – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 02177492283

 

اشکالات موتور هود آشپزخانه

اگر صدای غیر عادی از موتور هود شنیده می شود، احتمالا صدا مربوط به پروانه یا فن است. در این صورت حتما دکمه خاموش هود را بزنید تا فشار زیادتری به موتور وارد نشود. خطر سوختن موتور در این مورد وجود دارد. در این صورت قیمت تعمیر هود بیشتر می شود.

 

پس از خاموش کردن هود و باز کردن پوشش درب آن برای دسترسی به سیم پروانه باید پوشش روی پروانه را نیز خارج کنید. به احتمال زیاد موتور نیاز به تعویض دارد. برای تعمیر موتور هود با نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند تماس بگیرید. کارشناسان نوین امداد آماده خدمت رسانی می باشند.

 

ما مجموعه نوین امداد با سریع ترین و با کیفیت ترین میزبان شما هستیم. مشاوره و پاسخگویی به سوالات نوین امداد تعمیرات را در تهران  ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ،پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نسیم شهر و حومه توسط تعمیرکاران متخصص

 

وجود نم و رطوبت در هود آشپزخانه

یکی از اشکالات هود آشپزخانه مربوط به تراکم رطوبت در خروجی هواست. در این صورت قطرات آب از هود می چکد. به طور معمول هود آشپزخانه قادر است هوای مرطوب را به داخل کشیده و از طریق لوله های خروجی به بیرون هدایت کند.

 

اما گاهی به دلیل کثیفی بیش از حد و تجمع روغن در جداره های هود، رطوبت به شکل قطرات آب به بیرون می ریزد. در واقع هود کثیف نمی تواند رطوبت را جذب کند و رطوبت در بدنه دستگاه سرد شده و به صورت قطرات آب دیده می شود.

 

وجود قطرات آب به خودی خود چندان مشکلی ایجاد نمی کند. اما در دراز مدت موجب زنگ زدن قطعات فلزی هود می شود. برای حل این مشکل ابتدا هود را خاموش کنید و سپس با برداشتن پوشش آن، سطح داخلی هود را کاملا تمیز کنید. حتما نسبت به تمیز کردن فیلترهای هود اقدام کنید.

اشکالات هود آشپزخانه و روشن نشدن چراغ ها

چراغ هود نباید به طور دائم روشن باشد. تنها در موقعی که نیاز دارید چراغ هود را روشن کنید. روشن ماندن طولانی مدت چراغ هود منجر به خراب شدن لامپ ها می شود.

وقتی چراغ های هود به مدت طولانی روشن باشد، اطراف گیرنده های لامپ، اجزای پلاستیک و لوازم الکترونیکی بسیار گرم می شود. گرم شدن بیش از حد سیم ها و اتصالات داخلی دلیل اصلی خراب شدن هود است.

 

قیمت تعمیر هود با توجه به میزان خسارت وارد شده، گاهی خیلی زیاد می شود. برای جلوگیری از مشکل هود آشپزخانه، چراغ های هود را به ندرت و تنها در صورت نیاز روشن کنید. خاموش ماندن چراغ ها در حالتی که به آن نیاز ندارید ساده ترین راه برای پیشگیری از اشکلات هود آشپزخانه است.

 

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند - نوین امداد 1
نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند

 

عدم تهویه هوای آشپزخانه

گاهی با روشن کردن هود، مکش وجود ندارد. اگر این مشکل یکی دوبار رخ داده شاید جای نگرانی نباشد ولی اگر مدت هاست که با مشکل تهویه نکردن هود مواجه هستید با تعمیرکار تماس بگیرید. یکی از رایج ترین اشکالات هود آشپزخانه وجود مشکل در لوله های تهویه است.

 

برای حل این مشکل ابتدا فیلترهای هود را تمیز کنید و در صورت حل نشدن مشکل مسیرهای لوله های تهویه را بررسی کنید. اگر مشکلی در لوله های تهویه باشد امکان مکش هوا وجود ندارد. البته اغلب با تمیز کردن دستگاه مشکل برطرف می شود و به ندرت راه خروجی هوا، مسدود می باشد.

سخن پایانی

نوین امداد آماده ی ارائه خدمات در تهران ، پردیس ، بومهن ، رودهن ، دماوند ، پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم  می باشد . تعمیرات هود بیمکث در تخصص ماست .

 

نوین امداد دارای کادر مجرب و متخصص که , کارشناسان و تعمیرکاران نوین امداد با شرکت در کلاس ها و دوره های عملی تعمیر انواع هود بیمکث توانسته اند توانایی خود را در تعمیر هود های بیمکث به درجات بالا برسانند و ما کادر نوین امداد و تعمیرکاران مفتخریم که شما عزیزان بدون هیچ نگرانی تعمیر هود خود را به ما میسپارید .

 

ما مجموعه نوین امداد با سریع ترین و با کیفیت ترین میزبان شما هستیم. مشاوره و پاسخگویی به سوالات نوین امداد تعمیرات را در تهران  ، پردیس ، لواسان، رودهن ، دماوند ،پرند ، اسلام شهر ، پاکدشت ، رباط کریم، نسیم شهر و حومه توسط تعمیرکاران متخصص

 

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در پرند با تعمیرکاران متخصص – مجموعه نوین امداد – شماره تماس : 09120036796 – 02177492283

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

 

 

Bimax hood repair agency in Parand

Bimax hood repair agency in Parand has made it possible for the residents of this area to easily repair their hoods. Hoods, like other home appliances, need to be serviced and repaired.

Keep in mind that paying attention to minor flaws can easily prevent a more serious problem. Periodic service of hoods helps you to easily fix minor problems.

To do this, you can easily contact the Bimax hood repair agent in Parand. New relief experts are ready to serve you dear ones.

In the continuation of this article, we will examine the common problems of different types of kitchen hoods. By solving these problems, you can increase the useful life of your device.

 

We are the new relief complex with your fastest and highest quality host. Consulting and answering new repair relief questions in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nasimshahr and suburbs by expert repairmen

 

When should we repair the hood

 

Usually, the problems that occur for the kitchen hood and its dysfunction are not turning on the hood, turning it on suddenly, burning the hood, weakening the suction and things like that.

In these cases it is necessary to get help from a stove hood repairman to repair the hood.

Here are some common hood bugs. With any of these cases that you face, you can benefit from kitchen hood repairmen in Parand.

Bimax hood repair agency in Parand with specialized repairmen – New Relief Collection – Contact number: 09120036796 – 02177492283

Weak hood suction

Why does the hood not have suction? What is the reason for the weakening of the hood suction? Do not miss what we have arranged for the reasons of the weakening of the hood.

By reading this article, you will realize the problem of your kitchen hood. If you are not a repair specialist, contact the Bimax hood repair agent in Parand.

Bimax hood repair agency in Parand

Repair kitchen hood components

 

Filters, halogen lamps, fans, motors, electronic boards, frames, sensors, hoods, engine speed adjustment switches are all components of the hood. To repair or replace any of them, you should refer to the authorized dealers of the same brand.

 

If your hood’s warranty period has not expired, contact its company and use its after-sales service. It is better to use a bimax hood repair dealer in Parand.

 

Tips for maintaining a kitchen hood
When your gas is on, be sure to turn on the hood so that the heat of the gas does not damage the hood.

If you want to clean the hood glass, let it cool completelyTo clean the steel hood parts, be sure to use non-acidic materials and clean the hood screen buttons with a damp cloth and be sure to dry it.

Clean the hood filter at regular intervals to prevent smoke from escaping
Clean the fan hood several times with cleaning fluid.
Be sure to turn off the hood when cleaning.

The standard distance of the hood from the gas is 60 to 70 cm
Built-in hoods must be decided before installing the cabinet.
If you use your stove regularly and a lot, we recommend that you do not use angled hoods.

Why not go to an inexperienced and unauthorized repairman?
It uses non-standard parts and accessories to repair your device and your device will be completely unused.

It is possible that we do not know the skill of the repairman and whether he has passed the necessary training or not, and it will cause more damage.

In case of any problems in the package service, you will not have support to request redress or compensation.

You will have to incur large non-standard costs due to not being up to date on the electrostatic refrigerator repair process.

Common Bimax Hood Bugs
Vibration and abnormal sound of the hood

Normally, a uniform and quiet sound is heard when turning on the kitchen hood. Any vibration or abnormal sound of the hood while working, indicates a defect in the device.

As soon as you hear any abnormal sound from the hood, turn it off immediately. After turning off, you can see the parts inside by opening the hood cover.

If a part is loose or detached, you may hear a lot of noise when operating the hood.

By replacing or repairing the damaged part, the problem is solved. If a piece loosens, you can tighten it with a screwdriver. In most cases, a fault in the hood motor has led to the sound that needs to be fixed.

Bimax hood repair agency in Parand

Bimax hood repair agency in Parand with specialized repairmen – New Relief Collection – Contact number: 09120036796 – 02177492283

Kitchen hood motor bugs

If an abnormal sound is heard from the hood motor, it is probably due to the impeller or fan. In this case, be sure to press the off button of the hood so as not to put more pressure on the engine.

There is a risk of the engine burning in this case. In this case, the price of hood repair will be higher.

After turning off the hood and opening the lid, you must also remove the cover on the impeller to access the impeller wire. The engine will likely need to be replaced.

To repair the hood motor, contact the Bimax hood repair agent in Parand. New relief experts are ready to serve.

 

We are the new relief complex with your fastest and highest quality host. Consulting and answering new repair relief questions in Tehran, Pardis, Lavasan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nasimshahr and suburbs by expert repairmen

Existence of dampness in the kitchen hood

One of the drawbacks of the kitchen hood is related to the density of moisture in the air outlet.

In this case, water droplets drip from the hood. Typically, the kitchen hood is able to draw in moist air and direct it out through the exhaust pipes.

 

But sometimes, due to excessive dirt and accumulation of oil in the walls of the hood, moisture escapes in the form of water droplets. In fact, a dirty hood can not absorb moisture and moisture cools in the body of the device and is seen as water droplets.

The presence of water droplets by itself does not cause much of a problem. But in the long run, it causes the metal parts of the hood to rust. To solve this problem, first turn off the hood and then thoroughly clean the inside surface of the hood by removing the cover.

Be sure to clean the hood filters.

Kitchen hood bugs and lights do not turn on

The hood light should not be on permanently. Only turn on the hood when you need it. Prolonged lighting of the hood lights will damage the bulbs. When the hood lights are on for a long time, the area around the lamp receivers, plastic components and electronics gets very hot.

Excessive heating of wires and internal connections is the main cause of hood failure.

The cost of repairing a hood can sometimes be very high depending on the amount of damage. To avoid the problem of kitchen hood, turn on the hood lights rarely and only when needed.

Keeping the lights off when you do not need them is the easiest way to prevent kitchen hood problems.

Bimax hood repair agency in Parand

Lack of kitchen air conditioning

Sometimes there is no suction when the hood is turned on. If this problem occurs once or twice, it may not be a concern, but if you have been facing the problem of not ventilating the hood for a long time, contact a repairman.

One of the most common problems with kitchen hoods is problems with the ventilation ducts.

To solve this problem, first clean the hood filters and if the problem is not solved, check the air ducts. If there is a problem with the ventilation pipes, there is no possibility of air suction.

Of course, cleaning the device often solves the problem, and rarely the air outlet is blocked.

Concluding remarks

Novin Emdad is ready to provide services in Tehran, Pardis, Bumhan, Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim. Bimax hood repairs are our specialty.

Novin Emdad has experienced and specialized staff that, Novin Emdad experts and repairmen, by participating in practical classes and courses for repairing all types of bismuth hoods, have been able to increase their ability to repair bismuth

hoods to a high degree, and we, Novin Emdad, are proud that You, dear ones, leave your hood repair to us without any worries.

We are the new relief complex with your fastest and highest quality host. Consulting and answering new repair relief questions in Tehran, Pardis, Lavasan,

Roodehen, Damavand, Parand, Islamshahr, Pakdasht, Robat Karim, Nasimshahr and suburbs by expert repairmen

Bimax hood repair agency in Parand with specialized repairmen – New Relief Collection – Contact number: 09120036796 – 02177492283