نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

یخچال وسیله ای است که امروزه در همه خانه ها یافت میشود.برند دوو نیز یخچالهای با کیفیتی را به بازار عرضه کرده اما با وجود مرغوبیت این محصولات ممکن است هر از چند گاهی مشکلات و عیوبی برای یخچال پیش بیاید.

معمولاً تعمیرات لوازم برقی همچون یخچال نیاز به تجربه و تخصص دارد و توصیه ما به شما این است که از هر گونه دخالت افراد متفرقه در این طور مسائل جلوگیری کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

همانطور که میدانید یخچال ها باید به صورت دوره‌ای سرویس شوند این امر برای جلوگیری از هر گونه گسترش مشکلات کوچک و به بار آوردن هزینه های اضافی می باشد.

نیروهای مجموعه نوین امداد حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی تماس تلفنی شما عزیزان خواهند بود همچنین اگر تمایل دارید می توانید از این قسمت فرم درخواست تعمیرات را برای ما ارسال کنید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

دلیل روشن نشدن یخچال فریزر دوو

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

 

  • مشکلات و عیوب رله استارت/خازن/اورلود

در ابتدا به صورت سطحی به دنبال مشکل می‌گردیم،ممکن است روشن نشدن یخچال فریزر به دلیل نا سلامت بودن کابل برق و یا پریز صورت گرفته باشد.

موارد ذکر شده را چک کنید و مطمئن شوید که یخچال شما به برق متصل می باشد،در حالات دیگر احتمالاً سیم کشی های قسمت داخلی یخچال دارای عیوبی هستند و  همچنین ممکن است موتور سوخته باشد.

مشکلاتی که برای برد الکترونیکی نیز می‌توانند به وجود بیایند خارج از این بحث نیستند،دلیل دیگری که وجود دارد خرابی رله استارت، خازن و یا همان اورلود می باشد.در این شرایط مشاهده می‌کنیم که یخچال توانایی استارت زدن موتور را نخواهد داشت و یا برق به موتور نمی رسد.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر با تعمیرکار باتجربه نوین امداد : 0912003679677492283

مجموعه مجرب نوین امداد با سال ها تجربه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در تهران و اطراف آن مفتخر است در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به شما مراجعه کنندگان عزیز خدمت کند برای ارتباط با متخصصان ما کلیک کنید

اگر دچار این مشکل هستید رله استارت و خازن های کمپرسور باید توسط یک تعمیرکار متخصص چک شود، شایان ذکر است کمپرسور  هم از این قاعده استثنا نیست و جز مواردی است که باید از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل بفرمایید.

در بخش‌های دیگر احتمال می‌دهیم مشکلات به وجود آمده از برد یخچال باشند،آیا زمانی که موتور روشن میشود و استارت میزند صدای کلیک میشنوید؟ اگر اینگونه است به دنبال منشا مشکل در قسمت هایی مانند رله استارت بگردید!

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

اورلود مانند یک بادیگارد در سیستم یخچال عمل میکند،این قطعه مواظب است تا دمای کمپرسور در حد مناسب بماند و اگر کمپرسور یخچال در دمای بسیار بالایی قرار گرفت آن را خاموش کند.

این حالت در زمانی غیر فعال میشود که موتور به دمای عادی باز گردد،در صورت خراب بودن اورلود یخچال فریزر دوو ممکن است، بدون اینکه حتی موتور گرم شود اورلود دستور خاموشی به موتور یخچال را بدهد و نتیجه آن روشن نشدن یخچال فریزر دوو خواهد بود.

  • خرابی و مشکلات ترموستات عامل مشکل روشن نشدن یخچال

آیا مشکل یخچال شما در قسمت ترموستات آن است؟ این تقصیر شما نیست!زیرا ترموستات ها اعضای حساس یک یخچال بوده و به طور معمول پس از مدت کوتاهی کارایی خود را از دست می دهند.

ترموستات ها برای کنترل و تنظیم دما بر روی یخچال ها نصب می شوند،اگر درجه دمای داخل یخچال از قدری که مشخص شده بیشتر یا کمتر شود،ترموستات فرمانی به کمپرسور مبنی بر روشن شدن و شروع کار می دهد،پس در زبانی که این قطعه نتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد یخچال نیز روشن نخواهد شد.

گاهی اوقات در همه منازل،برق برای مدتی قطع می‌شود و سپس مجدداً جریان می یابد.اگر این اتفاق برای شما افتاد،یخچال شما بعد از آمدن برق روشن نشد و فقط دکمه خاموش روشن آن در حالت فعال قرار گرفت،در اولین قدم اتصال برق را به یخچال قطع کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر با تعمیرکار باتجربه نوین امداد : 0912003679677492283

حدود ۵ دقیقه صبر کنید و دوباره یخچال را به برق متصل کنید،اگر موتور یخچال شما روشن نشد و شروع به کار نکرد،چک کنید که آیا برق به درستی به یخچال می رسد یا خیر؟ اگر در اتصال و جریان برق مشکلی و یا مورد شک برانگیزی مشاهده نکردید احتمال می دهیم ترموستات یخچال شما سوخته باشد.

در زمانی که این قطعه را تعویض کنید،یخچال همانند روز اول به کار خود ادامه خواهد داد.در حالتی دیگر، اگر پریز سیم و کابل سالم هستند اما یخچال برقی دریافت نمی‌کند عیب از برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو است.

با مجموعه نوین امداد یک بار برای همیشه مشکلات را از بین ببرید مجموعه نوین امداد با نیرویی مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان به طور ۲۴ ساعته می باشد برای تماس با ما کلیک کنید

  • وجود عیب در برد الکترونیکی

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

 

برد الکترونیکی عضوی مهم از سیستم یخچال می باشد که معمولاً در یخچالهای جدید یافت می شود.این قطعه به این دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است که وظیفه دارد تمام عضو های یخچال را کنترل کند و به طور دائم به بررسی وضعیت آن ها بپردازد.

مشکلات و خرابی های برد الکترونیکی به دو دسته تقسیم می شوند: ممکن است فقط آی سی،فیوز یا خازن که بر روی برد نصب هستند سوخته باشند و با تعویض توسط تعمیرکاری مجرب مشکل به طور کلی حل شود.

در حالت دوم مشاهده می کنید که برد الکترونیکی به طور کامل از بین رفته و فقط با تعویض این عضو،یخچال می تواند به کار خود ادامه دهد.برد الکترونیکی یخچال نباید در مجاورت آب و رطوبت قرار بگیرد،همچنین عضوی حساس بوده،فشار و نیرو نباید به آن وارد شود.موارد دیگری مانند افزایش دما و حرارت همچنین نوسانی بودن جریان برق در به وجود آمدن این عیب دخیل باشد.

 

  • خرابی و مشکلات کمپرسور یا همان موتور

در واقع ساده ترین عامل عیب روشن نشدن یخچال مربوط به مشکلات و ایرادات موتور یا کمپرسور می باشد.اگر یخچال فریزر دوو  لحظه ای خاموش شد و دیگر روشن نشد یا روشن ماندن آن طولی نکشید سپس دوباره به حالت خاموش درآمد مشکل شما از قسمت کمپرسور یخچال فریزر دوو می باشد.

 

  • سیم کشی قسمت داخلی یخچال دلیل روشن نشدن یخچال فریزر دوو

اگر تمام موارد بالا را بررسی کردید و چیزی دستگیرتان نشد،احتمالا مشکل از سیم کشی داخلی یخچال شماست.همانطور که میدانیم سیم های داخلی عضو هارا به یکدیگر متصل می کنند.شاید اتصال کمپرسور یخچال دچار عیوبی شود. و یا به طور کامل قطع شده باشد.

 

مجموعه مجرب نوین امداد با سال ها تجربه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در تهران و اطراف آن مفتخر است در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به شما مراجعه کنندگان عزیز خدمت کند

این مورد خیلی رایج نمی باشد،پس برای مطمئن شدن از عیب یخچال با یک متخصص تعمیر لوازم خانگی مشورت کنید.شایان ذکر است،حتی اگر دچار این مشکل هستید فقط تعمیرکاران مجرب می‌توانند آن را حل کنند.این مورد به هیچ وجه قابل تعمیر توسط افراد بی تجربه نمی باشد.

  • مشکلات و خرابی تایمر دیفراست

یخچال مدتی را برای رساندن دمای خود به درجه مناسب صرف می کند و سپس برای عملیات ذوب کردن برفک ها که روی کویل های آواپراتور هستند،ابتدا اتومات کرده وبعد از آن خاموش میشود.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر با تعمیرکار باتجربه نوین امداد : 0912003679677492283

در این تایم هیتر دیفراست شروع به کار می کند،قطعه تایمر دیفراست وظیفه دارد زمان خاموش شدن موتور و شروع به کار کردن هیتر را تعیین کند.پس می توان گفت،دلیل کار نکردن کمپرسور یخچال فریزر دوو،مشکلات تایمر دیفراست می باشد که نتیجه آن روشن ماندن هیتر و تمام نشدن سیکل دیفراست است.

اگر دچار این مشکل شده اید نگران نباشید تنها با تعویض تایمر مشکل شما به طور کلی حل خواهد شد.

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه و مجرب ترین تعمیرکاران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان حتی در روزهای تعطیل می باشد

به چه دلیل یخچال فریزر دوو صدای غیرعادی تولید میکند؟

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

 

1.یخچال فریزر دوو را تراز کنید

تراز کردن یخچال به هیچ وجه یک موضوع تخصصی و فنی نمی باشد.یخچال ها عموما در آشپزخانه ها نصب می شوند.می دانیم که سطح زمین آشپزخانه‌ها کمی شیب دارد و همین مورد کوچک علت تولید صداهای آزار دهنده است.

سزاوار ذکر است که تراز نبودن یخچال به موتور یخچال نیز آسیب می رساند، پس هر چه سریعتر اقدام به تراز کردن یخچال خود کنید. اگر پس از تراز کردن یخچال خود باز هم صداهای غیر عادی از سوی یخچال خود می شنوید با ما همراه باشید.

2.خراب شدن پروانه فن یخچال فریزر دوو

آیا صدای تق تق از یخچال خود میشنوید؟

همانطور که از اسم این قطعات پیداست فن ها کمک می کنند یخچال خنک بماند.این قطعات با چرخیدن پره ها به کار خود ادامه می‌دهند.پس مشخص است اگر ایرادی در پره ها یا پروانه ها به وجود بیاید صداهای غیر عادی و آزاردهنده تولید می شود.

تعمیرات فن هزینه بالایی نمی‌خواهد و قابل تعمیر یا تعویض خواهد بود.

تعمیرات لوازم خانگی خود را با خیالی آسوده به دست تعمیرکاران مجرب مجموعه نوین امداد بسپارید این مجموعه در تلاش است تا جای توان تعمیر را جایگزین تعویض بنماید

3.مشکلات و خرابی فن کمپرسور یخچال فریزر دوو

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر - 09120036796
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر

 

خراب بودن این قطعه به دلیل استفاده برای مدت زیاد و تمام شدن عمر مفید آن میباشد. همچنین اگر میزان روغن در حد مناسب نباشد کمپرسور و اواپراتور نمی توانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر با تعمیرکار باتجربه نوین امداد : 0912003679677492283

در صورت بروز این مشکل شما می توانید فن را روغن کاری کنید و یا اقدام به تعویض آن نمایید.اگر تمامی موارد ذکر شده را کنار بگذاریم گرد و خاک و کثیفی که بر روی فن قرار می گیرد در عملکرد آن تاثیر گذار خواهد بود،پس می تواند یکی از عوامل تولید صدای غیر عادی از طرف یخچال باشد.

قبل از از اینکه شروع به امتحان و عیب یابی کنید،بدانید اگر فن کمپرسور یخچال فریزر دوو دارای ایراد باشد غیر از تولید صداهای آزار دهنده،با کاهش دمای یخچال نیز همراه خواهد بود.فن اواپراتور می بایست به تمام نقاط یخچال فریزر دوو هوای خنک را برساند. این قطعه در قسمت پشتی یخچال وجود دارد،شما می توانید با جدا کردن قاب پشت یخچال فن آواپراتور را مشاهده کنید.

حال با دقت به صداهای تولید شده گوش دهید!آیا صدا از سمت فریزر است؟اگر جواب شما مثبت میباشد باید بگویم مشکل از موتور فن اواپراتور می باشد،همچنین علل صدای تق تق برمی‌گردد به عیب داشتن پروانه ها.

احتمال بعدی،مشکل دار شدن سیستم دیفراست است لوله‌های پیرامون آواپراتور را چک کنید،آیا یخ زده اند؟ پره ها با قطعه های یخ برخورد کرده و صدای غیر طبیعی ایجاد می‌کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در نسیم شهر با تعمیرکار باتجربه نوین امداد : 0912003679677492283

مجموعه نوین امداد با سالها تجربه و مجرب ترین تعمیرکاران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان حتی در روزهای تعطیل می باشد

 

 

 

 

 

اگر از مقاله خوشت اومده امتیاز بده
[کل: 0 میانگین: 0]

 

 

 

 

 

The refrigerator is a device that can be found in all homes today. The Daewoo brand has also introduced quality refrigerators to the market, but despite the quality of these products, problems and defects for the refrigerator may occur from time to time.

Repairing electrical appliances such as refrigerators usually requires experience and expertise, and we advise you to avoid any interference from other people in such matters.

Click to get the service of Daewoo refrigerator repair agency in Nasimshahr

As you know, refrigerators have to be serviced periodically to prevent any small problems from spreading and incurring additional costs.

The staff of the new relief complex will answer your phone calls even on holidays. Also, if you wish, you can send us a repair request form from this section. We will contact you soon.

The reason why the Doo refrigerator-freezer does not turn on

Problems and defects of starter / capacitor / overload relay

At first we look for the problem superficially, the refrigerator-freezer may not have turned on due to the unhealthy power cable or socket.

Check the above and make sure your refrigerator is plugged in. In other cases, the wiring inside the refrigerator may have defects and the engine may be burned out.

Problems that can occur for the electronic board are not out of the question, another reason is the failure of the starter relay, capacitor or overload. In this case, we see that the refrigerator will not be able to start the engine or electricity It does not reach the engine.

Click to get the service of Daewoo refrigerator repair agency in Nasimshahr

The new experienced collection of Emdad with years of experience in the field of home appliance repairs in and around Tehran is proud to serve you, dear clients, 24 hours a day, 7 days a week. Click to contact our specialists.

If you have this problem, the starter relay and compressor capacitors should be checked by a specialist repairman, it is worth mentioning that the compressor is no exception to this rule and it is one of the cases that you must ensure its accuracy and health.

In other sections, we assume that the problems are caused by the refrigerator board. Do you hear a click when the engine starts and starts? If this is the case, look for the source of the problem in parts such as the starter relay!

Click to get the service of Daewoo refrigerator repair agency in Nasimshahr

Overload acts like a bodyguard in the refrigerator system, this part is careful to keep the compressor temperature at the right level and turn it off if the refrigerator compressor is at a very high temperature.

This mode is deactivated when the engine returns to normal temperature. If the Doo refrigerator freezer overload is broken, the overload will order the refrigerator engine to shut down without even heating the engine, and the result will not be the Doo refrigerator freezer. .

Damage and problems with the thermostat cause the problem of the refrigerator not turning on

Is there a problem with your thermostat in the refrigerator? It’s not your fault! Because thermostats are sensitive parts of a refrigerator and typically lose their functionality after a short time.

Thermostats are installed on the refrigerators to control and regulate the temperature. If the temperature inside the refrigerator is higher or lower than specified, the thermostat gives the compressor a command to turn on and start working, so in the language in which this part If it does not do its job well, the refrigerator will not turn on.

Sometimes in all homes, the power goes out for a while and then goes on again. If this happens to you, your refrigerator does not turn on after the power comes on and only the power button is on, the first step is to connect the power. Cut to the refrigerator.

Click to get the service of Daewoo refrigerator repair agency in Nasimshahr

Wait about 5 minutes and reconnect the refrigerator to the power supply. If your refrigerator motor does not start and does not start, check if the electricity reaches the refrigerator properly or not? If you do not see any problems or suspicions in the connection and power supply, we suggest that your refrigerator thermostat is burned out.

When you replace this part, the refrigerator will continue to work as it did on the first day.

Eliminate the problems once and for all with the new relief collection. The new relief collection is ready to serve you dear ones 24 hours a day with an experienced and specialized force. Click to contact us.

Existence of a defect in the electronic board

The electronic board is an important part of the refrigerator system, which is usually found in new refrigerators. This part is very important because it has the task of controlling all the members of the refrigerator and constantly checking their condition.

Problems and failures of the electronic board are divided into two categories: only the IC, fuse or capacitor that is installed on the board may be burned and the problem will be solved by an experienced repairman in general.

In the second case, you will see that the electronic board is completely destroyed and only by replacing this member, the refrigerator can continue to work. The electronic board of the refrigerator should not be exposed to water and moisture, it is also a sensitive member, pressure and No force should be applied to it. Other factors such as rising temperatures and heat fluctuations as well as fluctuating electricity are involved in causing this defect.

Malfunction of the compressor or engine

In fact, the simplest cause of the refrigerator not turning on is related to the problems and defects of the engine or compressor. It is a Doo freezer.

Wiring the inside of the refrigerator because the Doo freezer does not turn on

If you check all of the above and nothing catches you, you probably have a problem with the internal wiring of your refrigerator. As we know, the internal wires of the members connect to each other. The connection of the refrigerator compressor may have defects. Or be completely cut off.

The new experienced collection of Emdad with years of experience in the field of home appliance repairs in and around Tehran is proud to serve you, dear clients, 24 hours a day, 7 days a week. Click to contact our specialists.

This is not very common, so consult a home appliance repair specialist to make sure the refrigerator is faulty. It is worth noting that even if you have this problem, only experienced repairers can fix it. People are not inexperienced.

Problems and breakdown timer defrost

The refrigerator takes a while to bring its temperature to the right temperature, and then to thaw the thaws on the evaporator coils, it is first automated and then turned off.

Click to get the service of Daewoo refrigerator repair agency in Nasimshahr

At this time, the defrost heater starts working, the defrost timer part has to determine the time when the engine turns off and the heater starts working. It is to keep the heater on and the defrost cycle not to end.

If you have this problem, do not worry, just changing the timer will solve your problem in general.

The new relief complex with years of experience and the most experienced repairmen is ready to serve you dear ones, even on holidays. Click to contact us

Why does the Doo refrigerator freezer make an unusual sound?

1. Align the Doo refrigerator-freezer

Aligning the refrigerator is by no means a technical issue. Refrigerators are generally installed in kitchens. We know that the floor surface of kitchens is slightly sloping and this small case is the cause of annoying noises.

It is worth mentioning that the misalignment of the refrigerator will also damage the refrigerator motor, so try to align your refrigerator as soon as possible. If you still hear unusual noises from your refrigerator after leveling your refrigerator, join us.

2. Damage to the fan fan of the Doo refrigerator-freezer

Do you hear a knocking sound from your refrigerator?

As the name implies, the fans help keep the refrigerator cool. These parts continue to work by rotating the blades. .

Fan repairs do not cost much and can be repaired or replaced.

Leave the repairs of your home appliances with ease to the experienced repairmen of the new relief collection. This collection is trying to replace the replacement with a replacement one, click to contact us.

3. Problems and breakdown of Doo refrigerator-freezer compressor fan

The breakdown of this part is due to its use for a long time and the end of its useful life. Also, if the amount of oil is not enough, the compressor and evaporator can not do their job well.

Click to get the service of Daewoo refrigerator repair agency in Nasimshahr

In case of this problem, you can lubricate the fan or replace it. If we leave all the mentioned items aside, the dust and dirt that is placed on the fan will affect its performance, then It can be one of the factors producing an unusual sound from the refrigerator.

Before you start testing and troubleshooting, know that if the compressor fan of the Daewoo refrigerator-freezer has a problem, in addition to producing annoying noises, it will also reduce the temperature of the refrigerator. To deliver. This piece is on the back of the refrigerator, you can see the evaporator fan by removing the back cover of the refrigerator.

Now listen carefully to the sounds produced! Is the sound from the freezer? If your answer is yes, I must say that the problem is with the evaporator fan motor, also the causes of the knocking sound are due to the faulty impellers.

The next possibility is that the defrost system has a problem. Check the pipes around the evaporator, are they frozen? The blades collide with pieces of ice and make an abnormal sound.

Click to get the service of Daewoo refrigerator repair agency in Nasimshahr

The new relief complex with years of experience and the most experienced repairmen is ready to serve you dear ones, even on holidays. Click to contact us